عناوین کل اخبار
درخشش آهن و فولاد ارفع در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲

آهن و فولاد ارفع در مسیر شعار سال حرکت می‌کند؛

درخشش آهن و فولاد ارفع در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲

در ۶ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ برای ۴ مرتبه در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، تیر و شهریور رکورد تولید در کارخانه آهن اسفنجی و برای یک مرتبه در فروردین ماه، رکورد تولید در کارخانه فولاد سازی به ثبت رسید.
ارزش بازار صعودی شد!

عملکرد "پترول" در مردادماه؛

ارزش بازار صعودی شد!

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۲، ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۱۸ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان به ثبت رساند.
جایگاه ویژه و انحصاری

پروژه‌های در دست اقدام پرتوبار فرابر خلیج فارس؛

جایگاه ویژه و انحصاری "حپرتو" در صنعت حمل و نقل ریلی

حسین باقری، مدیرعامل شرکت پرتوبار فرابر خلیج فارس در اولین نشست خبری عرضه اولیه "حپرتو" از برنامه‌ها و ۵ پروژه‌ی در دست اقدام این شرکت خبر داد که هر کدام دارای امتیاز خاصی هستند.
تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال "نفت برنت" - ۳ مهر ۱۴۰۲

در تمامِ این ادوار خطوطِ کانال در قالبِ خطوطِ آلفا (AL) و ام‌سی‌ال (MCL) قادر به شناسایی سیگنال‌های خریدوفروش مناسبی بوده‌اند که در نمودار، همگی مشخص شده‌اند.

مدیرعامل مطرح کرد؛

"حپرتو" جزو ده شرکت برتر ریلی کشور

حسین باقری، مدیرعامل شرکت پرتوبار فرابر خلیج فارس در اولین نشست خبری عرضه اولیه "حپرتو" از افتخارات و دستاورد‌های این شرکت طی سالیان اخیر خبر داد.
 همچنان بزرگ‌ترین محرک  بازار دلار است

 کارشناس بازار سرمایه: 

 همچنان بزرگ‌ترین محرک بازار دلار است

در رشد بعدی دلار قیمت‌ها در بازار سهام جبران خوبی خواهند داشت و بازار خودرو باتوجه‌به اینکه حباب قیمتی کمتری پیدا کرده است، با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد بود.
صنعت حمل و نقل ریلی؛ صنعتی با سودآوری مطمئن

در حاشیه نشست عرضه اولیه بیان شد؛

صنعت حمل و نقل ریلی؛ صنعتی با سودآوری مطمئن

حسین باقری، مدیرعامل شرکت پرتوبار فرابر خلیج فارس در حاشیه اولین نشست خبری عرضه اولیه "حپرتو" در گفتگو با بورس نیوز این شرکت را معرفی کرده و در نهایت از سوددهی با اطمینان این شرکت گفت.
ذهنیت و باور‌های مردم درباره فقر و ثروت!

ذهنیت و باور‌های مردم درباره فقر و ثروت!

باور هم همان ذهنیتی است که در تفکر و ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد می‌تواند مثبت یا منفی باشد. باور‌های انسان‌ها تأثیر بسیار زیادی بر زندگی آن‌ها دارد و به‌نوعی یک نگرش مثبت یا منفی را در طول زندگی انسان به نمایش می‌گذارد.  
۱