راه گذر از شرایط کنونی، حمایت از تولید داخلی است

راه گذر از شرایط کنونی، حمایت از تولید داخلی است

مدیرعامل بانک ایران زمین با بیان اهمیت حمایت از تولید داخلی گفت: نام‌گذاری سال ۹۸ به‌عنوان سال «رونق تولید» توسط رهبر معظم انقلاب نشان از اهمیت موضوع برای کشور دارد و باید با ایجاد فضای تبادل و همفکری میان برنامه‌ریزان، تولید‌کنندگان و بانک‌ها به‌عنوان تامین‌کننده مالی این حوزه به سمت رونق تولید قدم برداریم.

مهم‌ترین هواپیما‌های مسافربری جهان

برای کسانی که مدام در حال سفر و رفت و آمد هستند، این موضوع که سوار بر چه نوع هواپیمایی می‌شوند اهمیت بسیاری دارد. آیا شما هم هنگام تهیه بلیط هواپیما به این موضوع اهمیت می‌دهید؟ البته منظورمان از نوع هواپیما، فقط مدل آن نیست! منظور تمامی ویژگی‌های یک هواپیما می‌باشد مانند تکنولوژی‌های استفاده شده در آن و موارد دیگری مانند پهن بودن پیکر و یا کوچک بودن و به طور کلی اندازه آن می‌باشد.

سهام ذوب آهن اصفهان در بازار سرمایه

ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند. کارخانه ذوب‌آهن اصفهان در سال ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید. این کارخانه که در جنوب غربی استان اصفهان قرار دارد، نقش مهمی در شکل گیری دیگر صنایع فولادی ایران ایفا نمود و به همین دلیل، لقب مادر صنعت فولاد کشور را دارد.
بومی سازی در فولاد هرمزگان

بومی سازی در فولاد هرمزگان

فرزاد ارزانی مدیر عامل فولاد هرمزگان با اشاره به بومی سازی در فولاد هرمزگان گفت: ما حرفمان را از شعار به عمل تبدیل و حدود ١٢هزار قطعه را بومی سازی کردیم.
زنگ‌های بیمه معلم در استان مازندران به صدا در آمد

زنگ‌های بیمه معلم در استان مازندران به صدا در آمد

با به صدا در آمدن زنگ بیمه در روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه توسط رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یکی از دبستان‌های تهران، همزمان زنگ بیمه در شهرستان محمودآباد استان مازندران توسط بیمه معلم با هدف فرهنگ سازی و تعمیم فرهنگ بیمه به صدا درآمد.
برنامه
رئیس هیات مدیر بانک تجارت؛

برنامه "وتجارت" برای کاهش زیان

کاهش زیان بانک تجارت به عنوان محوری‌ترین برنامه هیات مدیره در آخرین مجمع عمومی اعلام شد و عملکرد ماه‌های گذشته نشان می‌دهد که این بانک برای تحقق این هدف به توفیقاتی دست یافته است.
تحلیل صورت‌های مالی ۶ماهه

تحلیل صورت‌های مالی ۶ماهه "جم"

برنامه‌ریزی شرکت پتروشیمی جم در نیمه دوم سال با هدف تقویت سیستم حمل و نقل، بهبود فروش محصولات، حفظ و افزایش ظرفیت تولید و صادرات با قوت بیشتری در دست اجراست.
کوره شماره یک الفین پتروشیمی ایلام روشن شد

کوره شماره یک الفین پتروشیمی ایلام روشن شد

مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: کوره شماره یک واحد الفین پس از تلاش مستمر و شبانه روزی گروه راه اندازی الفین، معاونت اجرایی و فنی، MC پروژه الفین روشن شد و مراحل تکمیلی آن در حال انجام است.
آخرین اخبار