فارابی، کارگزاری در مسیر استاندارد‌های جهانی
همزمان با رونمایی از چهره جدید کارگزاری فارابی تاکید شد:

فارابی، کارگزاری در مسیر استاندارد‌های جهانی

کارگزاری فارابی به‌منظور ارائه خدمات بهتر به سرمایه‌گذاران و فعالان بورس، استراتژی جدیدی را برای خدمت‌رسانی به فعالان بازار سرمایه دنبال می‌کند. به‌گفته مدیرعامل کارگزاری فارابی، رویکرد جدید این شرکت بر پایه استاندارد‌های جهانی، نوآوری و رضایتمندی مشتری استوار است که باعث می‌شود این شرکت بتواند عرصه ارائه خدمات در بازار سرمایه را از نو تعریف کرده و با اتکا بر نیروی انسانی متخصص و کارآمد، جلوه تازه‌ای به بازار سرمایه ایران بدهد.
مدیران کروز از تحریم ها، فرصت ساخته اند
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس:

مدیران کروز از تحریم ها، فرصت ساخته اند

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.
مدیرعامل شرکت سبدگردان الگوریتم مطرح کرد:

"صندوق‌های سرمایه‌گذاری راهی مطمئن برای ثروت آفرینی "

مدیرعامل شرکت سبدگردان الگوریتم در تشریح چشم انداز بازار سرمایه در ماه‌های پیش رو گفت: دولت علاوه بر اعمال سیاست‌های کنترلی نرخ ارز و تامین کسری بودجه از طریق عرضه اوراق درآمد ثابت، عزم خود را جزم کرده تا با الزام شرکت‌های دولتی برای افزایش عرضه سهام شناور تا سقف ۲۵ درصد، تعادل را به بازار سرمایه باز گرداند.
باور‌های اشتباه در مورد ثبت شرکت از نگاه نخستین ثبت

باور‌های اشتباه در مورد ثبت شرکت از نگاه نخستین ثبت

هر موقع که می‌خواهیم کاری را به انجام برسانیم – کالایی بخریم و یا تصمیمی بگیریم بعلت اینکه برای انجام آن اشتیاق داریم و به صورت ذهنی خود را قانع کرده ایم که می‌بایست آن محصول را بخریم و یا آن فعل را انجام بدهیم شاید در تصمیم گیری‌ها دچار کج بینی و یا عدم واقع بینی شویم.
چطور در بورس حرفه‌ای شویم؟

چطور در بورس حرفه‌ای شویم؟

ممکن است در ابتدای ورودتان به بورس همه چیز گل و بلبل بوده باشد و به مرور با افت و خیز‌های این بازار از ماندنتان در این بازار پر تلاطم دچار تردید شده باشید، از یک طرف سود‌هایی که انتظارتان را می‌کشند واز طرف دیگر ضرر‌های هنگفتی که نمی‌دانید در کدام سهم پنهان شده‌اند تا سر بزنگاه غافلگیرتان کند، به قولی نه دل رفتن دارید و نه پای ماندن و شدیدا به فکر چاره‌ای برای رهایی از این نابسمانی هستید.
رشد حدود ۲۰۰ درصدی سود شرکت
دست پر نفت پاسارگاد در مجمع:

رشد حدود ۲۰۰ درصدی سود شرکت

شرکت نفت پاسارگاد با نماد بورسی «شپاس» از زیرمجموعه‌های شرکت تاپیکو است که نوسانات قیمت سهام این شرکت از ابتدای سال جاری بازده حدود ۱۳۰ درصدی را عاید سهامداران کرده است. مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در تاریخ ۳۱ تیر ماه به تنفس خورده بود قرار است در تاریخ ۱۱ مرداد ماه برگزار گردد تا سهامداران در خصوص تصویب صورت‌های مالی و میزان تقسیم سود تصمیم‌گیری کنند.