نمودارهایی که میل به نزول دارند
شتاب تند "میهن" در جاده زیان؛

نمودارهایی که میل به نزول دارند

"بیمه میهن" در چند دوره مالی اخیر روندی زیانده داشت و شدت آن به قدری بود که به سرعت تمام سود انباشته سال های پیش از آن را به رنگ سرخ زیان درآورد.
نفتی‌ها برنده رالی سودسازی
بانکی ها سوار خودروی زیان شدند؛

نفتی‌ها برنده رالی سودسازی

در حالی که انتظارات بر آن است که گروه های بانک و خودرو جزو سودده‌ترین صنایع باشند اما؛ نفتی ها و فلزاتی ها پیشتاز هستند.
حکایتی سرخ پشت باجه‌ای سبز
از ریخت و پاش درآمد‌ها به پای مدیران تا بال‌هایی که شکست؛

حکایتی سرخ پشت باجه‌ای سبز

«وپست» هر چند با شدت کمتر نسبت به گذشته اما؛ در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ نیز متحمل زیان شد و جمع کل زیان انباشته از ۱۱ هزار میلیارد ریال فراتر رفت.
آهنگ پیشواز تجدید ارزیابی روی خطوط ۱۶ شرکت
کلاف سردرگمی که محرک رشد بازار می‌شود؛

آهنگ پیشواز تجدید ارزیابی روی خطوط ۱۶ شرکت

به نظر می‌رسد داستان پیچیده و دنباله‌دار تجدید ارزیابی به مرحله آخر رسیده و حال دکمه پایانی آن زیر دست دولت قرار گرفته است. در این میان، برخی شرکت‌ها به پیشواز رفته‌اند و برخی دیگر چشم به دستان هیئت دولت دارند.
رشد درآمد‌ها زیر سایه نرخ‌ها
چراغ سبز قلابی بر پیشانی کاشی‌سازان؛

رشد درآمد‌ها زیر سایه نرخ‌ها

شرکت هایی، چون کلوند و کترام در حالی مسرور از افزایش درآمد‌های خود هستند که نشانه‌ها از حاکمیت رکود بر این شرکت‌ها حکایت می‌کنند.
آیا
چشم سهامداران این بانک ادغامی به سود دو سال پیش؛

آیا "ومهر" باری بر دوش سپه می‌شود

در ترازنامه "بانک مهر اقتصاد" حجم بالای سود سهام پرداختنی چشم‌ها را نوازش می‌دهد؛ این در حالی است که هنوز مجمع سالانه دوره مالی ۹۷ را برگزار نکرده است.
پایه‌های محکم
خوب‌ها و بد‌های هفته معرفی شدند؛

پایه‌های محکم "سفار" بر بستر بازدهی

در هفته‌ای که شاخص کل در نقطه‌ای ثابت ایستاد، دو شرکت از بازار پایه در کنار "سفار" ایستادند و رشد قیمت مطلوبی را در تابلوی معاملات به نمایش گذاشتند.
حال خوش سهامداران این بانک تداوم می‌یابد؛

"وپارس" در زمره بهترین‌های گروه بانکی

به صورت میانگین، بانک‌های حاضر در بازار سهام از ابتدای سال جاری تا به امروز نزدیک به ۸۲ درصد رشد قیمت داشته‌اند که "وپارس" فاصله بسیار زیادی از میانگین دارد.
سهم
گردش این بانک حول محور زیان؛

سهم "وگردش" به جیب سپرده‌گذاران می‌رود

تراز درآمدی "بانک گردشگری" در سال‌های متمادی، منفی بوده و سودی که توسط این بانک به سپرده‌گذاران پرداخت می‌شود، بیش از دریافتی سود از وام‌گیرندگان است.