Bourse News

عوامل سه گانه ای که می تواند باعث رشد سایپا شود عوامل سه گانه ای که می تواند باعث رشد سایپا شود
خدمات | ۲۰ شهريور
سایپا با انتشار گزارش مرداد ماه سبب شد تا بازار، تحول فروش را در این شرکت شاهد باشد. این تحول در فروش سبب اقبال به سهام شرکت و رشد قیمتی از یک سو و افزایش کف حمایتی در سهم از سوی دیگر شده است.
بزرگترین نقطه ضعف در بازار‌های مالی، ناتوانی در محاسبه ریسک بزرگترین نقطه ضعف در بازار‌های مالی، ناتوانی در محاسبه ریسک
آموزش | ۲۸ شهريور
شما احتمالا معنای ریسک را خیلی خوب می‌دانید ولی، به دلیل اینکه در زندگی واقعی ریسک‌های مالی معمولا کیلومتر‌ها از ما دورند، در بازار سرمایه متوجه سایه سنگین و نزدیکشان نمی‌شویم.
۵ گام یک معامله‌گر موفق

۵ گام یک معامله‌گر موفق

شما ممکن است یک موفقیت اولیه داشته باشید، که این حتی بدتر است، زیرا به مغزتان می‌گوید این واقعا ساده است و شما شروع به ریسک بیشتر می‌کنید.
۲۸ شهريور

لبه معاملاتی چیست؟

در فضای اینترنت مقاله‌های زیادی در مورد معامله موفق و چگونگی آن نوشته شده، اما بیشتر معامله‌گران برداشت اشتباهی دارند از اینکه واقعا لبه معاملاتی چیست (معامله موفق) و چگونه می‌توان به آن دست یافت.
۲۸ شهريور
تاثیر بهای نفت و طلا بر اقتصاد ایران و چشم انداز جهانی

تاثیر بهای نفت و طلا بر اقتصاد ایران و چشم انداز جهانی

تحلیل مالی بازارهای بورس اوراق بهادار، بورس انرژی و کالا اهمیت زیادی دارد و همواره نیاز به وجود مجموعه‌ای که در سطوح خرد و کلان آگاهی‌های لازم را به فعالان بازار بورس ارائه دهد، احساس شده است.
۲۴ شهريور
تا دهم آبان ماه سال جاری تمدید شد؛

تمدید زمان ثبت نام بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت

ا توجه به درخواست‌های دوباره داوطلبان و موافقت‌های دریافت شده، مهلت ثبت‌نام داوطلبان در سامانه بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت تا تاریخ دهم آبان‌ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
سرویس بورس | ۱۲ شهريور
مدیر فروش «ثپردیس» در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:

پروژه «باران» در پاییز پیش‌فروش می‌شود

اگرچه بازار مسکن وارد فاز رکودی شده؛ اما هنوز رکود به شرکت های ساختمانی سرایت نکرده و فعلا وضعیت نگران کننده نیست.
سرویس بورس | ۲۶ مرداد

چگونه کد بورسی بگیریم؟

مراحل دریافت کد بورسی چندان سخت و دشوار به نظر نمی‌آید. خیلی راحت می‌‌توان با اندک اطلاعاتی در این زمینه و مشورت با افراد با تجربه در این بازار پر تب و تاب در راستای گرفتن این کد اقدام کرد تا با در دست داشتن کد سهامداری خود بتوان معاملاتی را در بازار بورس و سرمایه رقم زد.
آموزش | ۱۲ مرداد
بررسی دیدگاه‌های نامزدان پویش «همه برای ایران» در انتخابات اتاق تهران:

از رفع انحصار دولتی‌ و شبه دولتی تا انعکاس درد بخش خصوصی واقعی

انتخابات نهمین دوره اتاق‌های بازرگانی کشور روز 11 اسفند در سراسر کشور برگزار می‌‌شود و در اتاق بازرگانی تهران رقابت به شکلی متفاوت در حال انجام است. در این خصوص پویش «همه برای ایران» به عنوان یک نماد فکری ، جمعی از متخصصان واقعی بخش خصوصی را گردهم آورده که فارغ از شهرت و انتصاب به افراد خاص، در بدنه فعالیت‌های اقتصادی حضور دارد و دردآشنای اقتصاد خصوصی است.
همایش | ۰۸ اسفند
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد:

ارزیابی واحدهای آموزشی هدف کنگره آسیب شناسی آموزش در نظام پولی و مالی

مدیر برنامه ریزی کنگره آسیب شناسی آموزش در نظام پولی و مالی کشور گفت: این کنگره با حضور کارشناسان و مدیران آموزشی کشور برگزار و با هدف بررسی و ارزیابی واحدهای آموزش در نظام پولی و مالی کشور برگزار می شود.
همایش | ۰۷ اسفند
با افزایش قیمت دلار؛

بهترین سفر تورهای داخلی است!

افزایش قیمت دلار در سال های اخیر مسئله جدیدی نیست و یکی از مسائلی که در چند ماه گذشته بر زندگی مردم تاثیر گزاشته افزایش نرخ دلار است. مسافرت رفتن هم یکی از مواردی است که تحت تاثیر افزایش قیمت دلار قرار گرفته است.
سرویس بورس | ۲۹ بهمن
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: