Bourse News

عوامل سه گانه ای که می تواند باعث رشد سایپا شود عوامل سه گانه ای که می تواند باعث رشد سایپا شود
خدمات | ۲۰ شهريور
سایپا با انتشار گزارش مرداد ماه سبب شد تا بازار، تحول فروش را در این شرکت شاهد باشد. این تحول در فروش سبب اقبال به سهام شرکت و رشد قیمتی از یک سو و افزایش کف حمایتی در سهم از سوی دیگر شده است.
یکی از دلایل موفقیت در بازار‌های مالی، فضای کاری نرم افزار است یکی از دلایل موفقیت در بازار‌های مالی، فضای کاری نرم افزار است
آموزش | ۳۰ شهريور
یکی از دلایل موفقیت در بازار‌های مالی، فضای کاری نرم افزار شماست. نرم افزار‌ها در نحوه معامله‌کردن و راحتی کار بسیار مهم هستند که امروزه میتوان نقش نرم‌افزار‌ها در تحلیل را بسیار کاربردی دانست.
آموزش نرم‌افزار و سایت نت دانیا

آموزش نرم‌افزار و سایت نت دانیا

این شرکت به طور پیوسته در تلاش است تا محصولاتی که به معامله‌گران کمک میکند تا تصمیمات بهتری در معاملات خود داشته باشند را توسعه دهد، تا نتیجه معاملات‌شان به ازای ریسک‌های کمتر سود‌های بیشتری دهد.
۳۰ شهريور
بزرگترین نقطه ضعف در بازار‌های مالی، ناتوانی در محاسبه ریسک

بزرگترین نقطه ضعف در بازار‌های مالی، ناتوانی در محاسبه ریسک

شما احتمالا معنای ریسک را خیلی خوب می‌دانید ولی، به دلیل اینکه در زندگی واقعی ریسک‌های مالی معمولا کیلومتر‌ها از ما دورند، در بازار سرمایه متوجه سایه سنگین و نزدیکشان نمی‌شویم.
۲۸ شهريور
۵ گام یک معامله‌گر موفق

۵ گام یک معامله‌گر موفق

شما ممکن است یک موفقیت اولیه داشته باشید، که این حتی بدتر است، زیرا به مغزتان می‌گوید این واقعا ساده است و شما شروع به ریسک بیشتر می‌کنید.
۲۸ شهريور

۳ اندیکاتور پرکاربرد برای معامله گران

در بین اندیکاتور‌های ساخته شده برای تحلیل تکنیکال ۳ اندیکاتور پرکاربرد وجود دارد که اکثر معامله گرانی که با اندیکاتور‌ها تحلیل می‌کنند از آن‌ها استفاده می‌کنند.
آموزش | ۳۰ شهريور

لبه معاملاتی چیست؟

در فضای اینترنت مقاله‌های زیادی در مورد معامله موفق و چگونگی آن نوشته شده، اما بیشتر معامله‌گران برداشت اشتباهی دارند از اینکه واقعا لبه معاملاتی چیست (معامله موفق) و چگونه می‌توان به آن دست یافت.
آموزش | ۲۸ شهريور
تا دهم آبان ماه سال جاری تمدید شد؛

تمدید زمان ثبت نام بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت

ا توجه به درخواست‌های دوباره داوطلبان و موافقت‌های دریافت شده، مهلت ثبت‌نام داوطلبان در سامانه بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت تا تاریخ دهم آبان‌ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
سرویس بورس | ۱۲ شهريور
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: