گردش صندوق‌ها بر مدار بازار سهام
مقصد بعدی نقدینگی کجاست؟

گردش صندوق‌ها بر مدار بازار سهام

شواهد موجود حاکی از آن است که به سبب انتظارات تورمی احتمالا شاهد خروج پول از صندوق‌های درآمد ثابت و سپرده‌های بانکی باشیم.
استراتژی سهامداران
خرید سهام اولویت نخست سرمایه‌گذاران؛

استراتژی سهامداران

نظرسنجی‌ها حاکی از آن است که همچنان بازار سرمایه اولویت اول سهامداران و سرمایه گذاران است و امید چندانی به دیگر بازار‌ها دیده نمی‌شود.
سهامداران شانه خالی کردند
پیشنهادی برای سازمان بورس در جهت ارتقای بازار؛

سهامداران شانه خالی کردند

در نظرسنجی اخیر آبسیم پلاس سهم سازمان بورس از مسأله آموزش بسیار بالا بود و در شرایطی که شرکت‌های بورس تهران، فرابورس ایران و حتی کانون کارگزاران می‌توانند در این زمینه ابتکار عمل را بدست بگیرند، پیشنهادی ارائه شد که می‌تواند گره‌گشا باشد.
سبزی سود در کنار زاینده رود؛

"ثرود" آماده فروش است

یکی از شرکت‌های انبوه ساز که به نظر می‌رسد به مسیر صعودی بازگشته و وضعیت فروش خود را بهبود بخشیده، "ثرود" است که حرکتی سهام آن خلاف انتظارات بوده است.
استعداد بالای این معدنی در رشد قیمت؛

"کچاد" معدنی‌ها را پشت سر گذاشت

"چادرملو" به عنوان اولین شرکت معدنی است که به حاشیه سود بالای ۵۰ درصد دست می‌یابد و به دنبال رشد ۶۷ درصد درآمد‌های خود گام برمی دارد.
چشم امید «سمگا» به دارایی دیگران است
سبد سبک این سرمایه‌گذار از بورسی‌ها؛

چشم امید «سمگا» به دارایی دیگران است

سرمایه گذاری اندک «سمگا» در بازار سرمایه، بهره‌وری از رشد شتابان این بازار را به حداقل رساند و از سوی دیگر، زیرمجموعه‌های اصلی در وضعیت قرمز به سر می‌برند اما؛ شواهد حاکی از رضایت سهامداران است.
تعویق در خوش‌بختی «مارون»
«مارون» از شاخص افتاد؛

تعویق در خوش‌بختی «مارون»

آمار عملکرد ماهیانه «مارون» خبر‌های خوشی را تداعی می‌کند اما؛ در بازار سرمایه نتوانسته کام سهامداران خود را به خوبی شیرین کند.
درآمدسوزی «فنوال» در کوره تولید
این سهم در مقابل شاخص کل کم نمی‌آورد؛

درآمدسوزی «فنوال» در کوره تولید

درآمد‌های «فنوال» در تمام ماه‌های سال جاری بسیار بالاتر از مدت مشابه سال گذشته بوده و روند قیمت سهام در سال‌های اخیر نیز نشان از رشد دوگانه دارد.