رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی بازداشت شد امروز جلسه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری مدیرعامل سابق بانکهای ملت و پارسیان برگزار شد که پس از بیان دفاعیات دیواندری و اظهارات سایر افراد، قاضی حکم بازداشت دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی را صادر کرد. علی دیواندری با ۵ میلیارد تومان وثیقه آزاد بود و حالا با تغییر قرار وی رئیس پژوهشکده فعلا باید بازداشت باشد.

سخنگوی وزارت خارجه: دکتر ظریف در جلسه هیات دولت پیشنهاد برگزاری جلسه وزیران ذیربط با حضور وزرای خارجه، بهداشت و درمان، گردشگری و راه را در هیات دولت مطرح کردند. سفارت کشورمان در پکن ضمن ارتباط گیری با دانشجویان ایرانی مقیم شهر ووهان ، اقدام به ارسال آذوقه و بسته های غذایی به خوابگاه های آنها با توجه به کمبود مواد غذایی در این شهر ده میلیونی کرده است.

اطلاعیه سازمان دامپزشکی: بر اساس تحلیل یافته‌های اپیدمیولوژیکی و نتایج آزمایشگاهی حاصل از بررسی‌های میدانی از رخداد تلفات بالای پرندگان وحش در منطقه میانکاله مازندران، علت تلفات رخ داده بوتولیسم بوده است. بیماری بوتولیسم ناشی از دو میکروب کلوستریدویم و بوتولینیوم است که محیط باتلاقی و آب‌های راکد مستعد این بیماری هستند.

آخرین اخبار