تعداد بازدید : ۲۲۴
کد خبر : ۱۰۱
۱۲ خرداد ۱۳۸۴ - ۰۳:۳۴

{mosimage}شرکت اروپايى "آتوس يورونکست" براى مدرنيزه کردن بورس تهران با مسوولان اين بازار قرارداد امضا کرده است. 
به گزارش پايگاه خبرى "فاين اکسترا"، شرکت اروپايى براساس اين قرارداد،بازار بورس تهران را با مجهز کردن به سيستم معامله تهاترى و تسويه حساب مدرن، متحول خواهد کرد. همچنين بورس تهران را به تکنولوژى تجارت خودکار موسوم به "ان.اس.سي" مجهز خواهد کرد.

 شرکت اروپايى "آتوس يورونکست" براى مدرنيزه کردن بورس تهران با مسوولان اين بازار قرارداد امضا کرده است.
به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبرى "فاين اکسترا"، شرکت اروپايى براساس اين قرارداد،بازار بورس تهران را با مجهز کردن به سيستم معامله تهاترى و تسويه حساب مدرن، متحول خواهد کرد.
اين شرکت همچنين بورس تهران را به تکنولوژى تجارت خودکار موسوم به "ان.اس.سي" مجهز خواهد کرد.
تجهيز بورس تهران به سيستم خريد و فروش سهام به صورت آنلاين، فناورى جديد مديريتى و سيستم نظارت و هشدار از ديگر تعهداتى است که بر اساس اين قرارداد شرکت آتوس يورو نکست تقبل کرده است.
فاين اکسترا که يک پايگاه اينترنتى ارايه‌کننده آخرين اخبار مالى و تکنولوژيکى است، قرارداد جديد بورس تهران را در راستاى برنامه‌هاى اين بازار براى گسترش بين‌المللى ارزيابى کرده است.
به‌نوشته اين پايگاه، بورس تهران موسوم به "تي.اس.يي" که در سال 1968‌, ‌تاسيس شد در حال حاضر سهام 420‌‌شرکت را عرضه مى‌کند.
شرکت آتوس يورو نکست اعلام کرد که فناورى‌هاى جديد اين شرکت براساس ويژگى‌هاى بازارهاى خاورميانه طراحى و تاکنون در چند بازار منطقه نيز بکار گرفته شده است. اين فناورى‌ها به گفته مسوولان شرکت اروپايى اخيرا در بازارهاى اردن و لبنان و آخرين مورد از اين فناورى‌ها در بازار مسقط پياده شده است.
اين شرکت علاوه بر بستن قرارداد براى مدرنيزه کردن بورس تهران قراردادى را نيز با بازار بين‌المللى بورس دوبى امضا کرده است و قصد دارد فعاليتش را از ماه سپتامبر امسال آغاز کند. 
 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: