تعداد بازدید : ۱۹۵۰
کد خبر : ۱۰۳۳۶۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۳
شرکت بین المللی محصولات پارس با 10 میلیارد تومان سرمایه پیش بینی حسابرسی شده خود را برای هر سهم در سال مالی منتهی به شهریور 92 براساس عملکرد واقعی دوره 6 ماهه منتشر کرده است.

این شرکت برای هر سهم خود مبلغ 1007 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در دوره 6 ماهه موفق به پوشش نیمی از آن شده و هيئت‌مديره در نظر دارد 50 درصد از سود خالص را جهت تقسيم بين سهامداران، به مجمع عمومي عادي ساليانه پيشنهاد نمايد.

گفتنی است "شپارس" نرخ تسعير مانده وام ارزي دريافتي از محل صندوق ذخيره ارزي، به ازاء هريورو 3900 تومان (ميانگين نرخ مبادله اي و آزاد) محاسبه و تفاوت حاصله حدودا به ميزان 2 ميليارد تومان به حساب هزينه تسعير ارز منظور گرديده و همچنین در صورت سود وزيان پيش بيني شده، بهاي تمام شده مواد اوليه و فروش صادراتي به ازاء هر دلار 2550 تومان مبناي محاسبات قرار گرفته است. لذا تحقق سود پيش بيني شده منوط به دسترسي به منابع ارزي مورد نياز به نرخ هاي فوق الذکر مي باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: