تعداد بازدید : ۱۲۹۹
کد خبر : ۱۱۴۴۶۵
۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸
 سرویس سیاسی «انتخاب»: اخطار غیرقابل دفاع نمایندگان مجلس به وزیر ارشاد و اقدام هیات نظارت بر مطبوعات در توقیف نشریه یالثارات در روز گذشته نشان داد که وزارت ارشاد و مجلس در تنظیم روابط خود با یکدیگر مشکلات جدی دارند.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب، بهانه جویی گروهی از نمایندگان مجلس درباره وزرات ارشاد در حالی صورت می گیرد که عملکرد وزارت  ارشاد در دولت قبل بمراتب از دولت فعلی مشکلات بیشتری داشت بطور نمونه در حوزه سینما تعدادی از فیلمهایی که در دوران اصلاحات از وزارت ارشاد مجوز نمایش نگرفتند در دولت نهم اکران شدند واگر نمایندگان حامی احمدی نژاد با همین مترو معیاری که عملکرد چهارماهه دولت اعتدال را سنجیدیدند اگر عملکرد وزارت ارشاد مورد حمایتشان را می سنجیدند بجای یک کارت زرد باید بارها حسین صفارهرندی و محمد حسینی را استیضاح می کردند.

با این وجود اقدام نادرست نمایندگان در مورد دادن کارت زرد به وزیر ارشاد نباید موجب شود که اقدام شتابزده هیات نظارت بر مطبوعات در توقیف نشریه یالثارات حسین را قابل قبول تلقی کنیم.

توقیف نشریه ای متعلق به جریانی از افراطیون که نه مخاطب چندانی دارد ونه تاثیر منفی بر افکارعمومی تنها بهانه ای برای مظلوم نمایی افراطیون فراهم می کند.

براستی اگر هیات نظارت برمطبوعات واقعا در برخورد با این گونه تخلفات جدی است چرا با رسانه های اصلی افراطیون که به تشویش اذهان عمومی وتخریب دولت می پردازند کاری ندارد؟

آیا مطالب کذب و سرشار از اتهام روزنامه ها ، خبرگزاری ها و سایتهای اصلی افراطیون که مخاطبینی دهها برابر یالثارت دارند بدتر از یالثارت نیست؟

تنها نتیجه این اقدام دادن فرصت مظلوم نمایی بدون دستاوردی به افراطیون می باشد که باید در آینده از اینگونه حرکتهای شتابزده پرهیز شود.

البته طنز تلخ ماجرا آن است که 65 نماینده مجلس که طی سالهای گذشته همواره مشوق توقیف و سرکوب آزادی بیان و مطبوعات بوده اند با دادن تذکری از این اقدام هیات نظارت برمطبوعات ابراز نگرانی کرده اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: