بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۲
همراه با نزدیک شدن به پایان سال جاری:

فراخوان عمومی برای شرکت در نمایشگاه بهاره حافظ

باز به آخر سال نزدیک شدیم و خرید شب عید و افزایش قیمت ها دغدغه این روزهای کوچیک و بزرگ شده، همانطور که می دونید به طور معمول با نزدیک شدن به پایان سال به جای اینکه قیمت ها ارزان تر بشه، همه چیز یهو گرون میشه از جوراب بچه و آجیل شب عید بگیر تا خرج آرایشگاه مادر بچه ها و سفر شمال که همش زیر سر نرخ تورمه.
کد خبر : ۱۱۹۴۹۳
باز به آخر سال نزدیک شدیم و خرید شب عید و افزایش قیمت ها دغدغه این روزهای کوچیک و بزرگ شده، همانطور که می دونید به طور معمول با نزدیک شدن به پایان سال به جای اینکه قیمت ها ارزان تر بشه، همه چیز یهو گرون میشه از جوراب بچه و آجیل شب عید بگیر تا خرج آرایشگاه مادر بچه ها و سفر شمال که همش زیر سر نرخ تورمه.

براساس گزارش بورس نیوز، توی این شرایط که همه چیز گرون شده و دولت بازارهای بهاره مختلف توی مناطق گوناگون برگزار می کنه، یه جایی هست که قیمت هاش ارزون تر از همه جاست، اینقدر ارزونه که همه مردم، فقیر و غنی می تونن هر چیزی که می خوان بخرن.

اون مکانم بازار بهاره حافظه، الان شرایط توی تالار حافظ طوری شده و قیمت ها اونقدر کاهش پیدا کرده که همه سهامداران از این وضعیت خوشحال و راضی اند، حتی بعضی هاشون هم به خاطر درصد قابل توجه کاهش قیمت ها دلشون به حال سهامدارای حقوقی می سوزه که آخه این بنده خداها چه گناهی کردن که باید اینقدر ضرر کنن، اینقدر حالشون بده که خیلی هاشون گوشه گیر و خونه نشین شدن و هیچ صدایی ازشون در نمی یاد.

اما نمایشگاه بهاره حافظ چه جور جائیه؟ همونطور که اشاره شد در حال حاضر همه سهم ها به مدد برنامه ها و راهکارهای مسئولان و همکاری حقوقی ها اونقدر افت کرده اند که الان شرایط برای خرید خیلی مناسبه یعنی اوضاع طوریه که با کاهش 50 درصدی قیمت اغلب سهم ها، قیمت ها نسبت به اول سال خیلی ارزون تر شده، به خصوص توی این نمایشگاه که فقط تا پایان سال برگزار می شه.

همه سهامدارا می تونن هر سهامی را با هر قیمتی بخرن، اینقدر بخرن تا قیمت ها به صفر برسه و به امید خدا و با کمک مسئولان تورم توی تالار حافظ به صفر برسد و خیال همه راحت بشه.

اما یه تفاوتی که توی نمایشگاه بهاره حافظ وجود داره اینه که برعکس بقیه بازارهای بهاره هیچ محدودیتی توی قیمت خرید و نوع جنس وجود نداره، یعنی چی؟ می گم خدمتتون. یعنی هر سهامداری می تونه به دلخواه هر سهمی رو اعم از ارزنده و غیر ارزنده و با هر قیمتی که می خواد بخره، خداییش یه همچین چیزی توی نمایشگاه های دیگه دیده بودین؟ توی این نمایشگاه دیگه همه چیز داره به سه تا صد تومن می رسه.

پیشنهاد می کنیم تا دعوت ما را برای شرکت توی این نمایشگاه را اجابت کنید و روی ما را زمین نیندازید تا با مشارکت همه دوستان و بستگان تورم از این خونه رخت ببنده و بره یه جای دیگه، اما جا دارد که همین جا از همدلی و مشارکت سهامداران حقوقی هم تشکر کنیم چراکه اگر کمک های این افراد نبود، شاید ما هیچ وقت تجربه کاهش این چنینی قیمت سهم ها را تجربه نمی کردیم.

در آخر از تدابیر و برنامه های کارآمد دولت تدبیر و امید نیز تشکر کنیم، چراکه اگر راه کارهای پیشنهادی آنها نبود، ریشه تورم حداقل تو تالار حافظ خشکانده نمی شد و قیمت ها ارزان تر از همیشه نمی شد، آنقدر ارزون که صدای قهقهه سهامداران از تالار حافظ به گوش می رسه و حتی بعضی هاشون هم اشک شوق می ریزن.


این خبر طنز است 

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
احمد
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۴
خداییش حرف دلمون رو زدی.ولی حیف که نوشدارو بعد مر گ سهرابه.فایده ای نداره.حالا که دار و ندارمون بر باد رفت.خدا لعنتشون کنه.همش میگن بازار سوداوره.با این حرفها گول خوردیم زودتر نفروختیم.همش میگفتن صبر کنید.این هفته اون هفته میکردن....
مهدی
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸
این مطلب طنز است
mahdi
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
با سلام
البته اضافه کنم ، عدم گرانفروشی و کم فروشی، دبه نکردن ، جنس بد نفروختن ، ایثار واز خود گذشتگی ، خودزنی ، عدم احتکار، حراج در انواع درصدهای منفی ، کمک به کلیه حقوقی های یتیم و گرسنه و خلاصه همه مزایای کسب و کار بازار اسلامی کاملا " رعایت میگردد
امید
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۹
ولی جدی حقوقی سهم را 720 فروخته ولی حاضر نبود 400 با 73 درصد تعدیل مثبت شرکت بخره چون دستور دولت بنا براین بود که تورم تو تالار کاهش یابد .
jahfar
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۲
"نمایشگاه بهاره حافظ" واقعا جمله جالبی گفتید....
علی
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۴
بجز جمله ی آخرتون که فرمودید : این خبر طنز است ، مابقی خیلی عالی بود.
این اتفاقا عین واقعیت بود اما بصورت برعکس.
زیباترین قسمت متن که البته تلخ ترین قسمت اون هم بود اینجاست:
(به امید خدا و با کمک مسئولان تورم توی تالار حافظ به صفر برسد و خیال همه راحت بشه.)

من دیگه هرگز امیدی ندارم که ضرر بسیار سنگین 78 میلیونیم جبران بشه.
این ضرر در شرایطیه که پول پرداخت اجاره خونه ام را هم ندارم. 6 نفر از دوستان و آشنایان پولشون را به من امانت دادند تا در بورس کار کنم. حاصلش هم این شد.
از 15 فروردین زمان تسویه حساب من با اونهاست و من نمیدونم باید چی بهشون بگم.

تشکر از همه ی مسئولان دلسوز و خادم ملت ، که فقط وقتی جلوی دوربین قرار میگیرن عاشق خدمت و جانفشانی برای مردمند ، اما پشت پرده ریشه ی ما را میزنند.

پریشب با داشتن بیماری رماتیسم زیر بارون تو خیابون آبکش شدم و همون لحظه یادم افتاد منی که اتومبیلی ندارم که تو این شرایط سوارش باشم(چون مسیرش تاکسی رو نبود) ، از پول امانت مردم معادل 4 خودرو در بازار بورس دود شده و به زودی باید جوابگوی مردم باشم.

تشکر جناب ریاست جمهوری و آقای وزیر اقتصاد که با چند میلیون هموطنتون در بازار سرمایه به این شکل بازی کردید.

تشکر مجلس خدمتگزار ملت که همواره در راه خدمت به مردم کوشا هستید.

تشکر از همه ی مسئولان سازمان بورس که در این دو ماه با برگزاری 200 میهمانی و صبحانه کاری ما را دلگرم کردند.


امیر رسائیان
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
هفته آینده دو روز بورس را برای انداختن سهم به مردم مثبت خواهند کرد. نخرید.
بی نام
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳
باور بفرمایید این کاهش قیمتها زیر سر دولت روحانی همان دولت تدبیر وامید زیرا جلوی ویژه خواری داره گرفته میشه
محمد
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۴
حیف که30 درصد از پولم را در این شرایط اوضاع از دست دادم که سهامها امده پایین وگرنه الان واقعا وقت خرید وچشم بستن روی سهامهای خریداری شده من تو این شرایط سهامی نفروختم وپای خریدام وایستادم ولی اگه کسی پول داره بخره... الان ایران مثل 20سال گذشته آمریکاست هر کسی مخالف تاریخ آمریکا رو در این زمان بخونه ما دقیقن همان کارارو داریم میکنیم 1گران کردن حاملهای انرژی 2رفتن کارخانه ها به سوی پیشرفته کردن دستگاها وکم مصرف کردن دستگاهاو غیره.....یا حتی چرا راه دور خودمان دیگر مواظب مصرف اب و برق وگازمان هستیم پس همچین بدم نیست باید از یه جایی شروع میشود برای نسل ما سختی داره ولی برای نسل آینده راجتی حال بگذریم می خوام بگم اصلا این اتفاقات رو سخت نگیرید چون خیلی زود اوضاع از این شرایط در میاد اونایی که با تجربه اند می دونند من چی میگم..... پیشنهاد من اگه پول دارین الان بخرید که دیگه این قیمهارو نمیتوان دید ودوم سهامهای با پدر ومادر بخرید وسوم اگه پول هم ندارید سهامهاتونو نفروشید یا اگه این قابلیت و دارین تو همین بازار آشفته بفروشید وهمان سهام و دوباره با قیمت پایین تر بخرید که من اگه این کارارو نمی کردم ضرر بیشتر میکردم موفق باشید محمد.......
majid
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۶
در هر صورت پول رانت خواری های که اقا زادها بالا کشیدن باید از جایی تامین بشه چه جایی بهتر از بورس وفریب سهام داران عزیز که سرمایه چندین وچند سالشون را دو ماهه برباد دادند ومدیر عامل بورس مدام از حمایت حقوقی های دست از پا درازتر میزند خودتان چه در چنته داشتید که برای رونق بورس انجام دهید همه میدانند افت شاخص طبیعی است اما نه به این صورت که تیشه برداشته از ریشه می زنید چرخ فلک راهم مد نظر داشته باشید
امیدی
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۱
فکرکردم بازارچه خیریه راه می اندازید
رسول
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
لایک. واقعا درسته. دولت تدبیره هههههه
رضا
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸
گول یکی .دوروز مثبت بازار را نخورید .دوباره آماده انداختن می شوند