بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹
کد خبر : ۱۱۹۸۰۷

هاشمی رفسنجانی گفت: یک بار به من پیشنهاد شد که ریاست قوه قضاییه را بپذیرم که گفتم، اگر بروم اکثر زندانی ها را آزاد می کنم.

هاشمی رفسنجانی در بخشی از گفت و گو با ویژه نامه نوروزی روزنامه اعتماد در پاسخ به این سوال که از مقام معظم رهبری نقل شده که یک روز سلول انفرادی مساوی با ۱۰ روز در زندان عمومی است، چرا پیگیری نمی شود، گفت: بارها به خود من گفتند، اینهایی که بچه های مردم را زندانی می کنند، اگر خودشان به زندان رفته بودند، این کارها را نمی کردند.

وی با بیان اینکه ایشان می دانند انفرادی یعنی چه، به خاطره ای از زندان رفتن رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: خود ایشان هشت ماه در زندان کمیته مشترک بود که هیچ کس از جای ایشان خبر نداشت. هیچ ارتباطی با بیرون نداشت. وقتی آزادشان کردند، لباس های زیرش پاره شده بود. به مغازه یی در باب همایون رفت تا لباس های زیر بگیرد که پول نداشتند حتی اینقدر پول نداشتند که کرایه تاکسی بدهند، قرض کردند و ساعت شان را به مغازه دار گرو دادند. وی ادامه داد: ایشان می دانند چه خبر است. درباره زندان انفرادی هم گفتند ولی عمل نمی شود. یک بار به من پیشنهاد شد که ریاست قوه قضاییه را بپذیرم که گفتم: اگر بروم اکثر زندانی ها را آزاد می کنم.

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
امیر
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۴
توروخدا؟!! جون من راس میگی؟1
مهدی
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
چه شود؟ !!!
اصحاب فتنه مادر شهید نیست بلکه امثال بابک زنجانی هستند . فتنه را درست تعریف کنید
محمود
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۸
البته در زمان شاه ملعون انفردای سخت بوده الان که انفردای هم زیاد شده هم مشتری زیاد داره پس باید ده روز انفرادی را یم روز بحساب اورد
بی گناه
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷
ببین قدرت با یک آدم چه ها که نمیکند .......