کد خبر : ۱۲۱۷۴
۲۰ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۶:۰۹
{mosimage}طی معاملات امروز بورس اوراق بهادار کشور 76 میلیون و 170 هزار سهم شرکت توسعه صنعتی ایران به قمیت پایه هر سهم 725 ریال مورد معامله قرار گرفت.

فروش "وتوصا" پرتفوی تجلی سامانه را مثبت کرد

طی معاملات امروز بورس اوراق بهادار کشور 76 میلیون و 170 هزار سهم شرکت توسعه صنعتی ایران به قمیت پایه هر سهم 725 ریال مورد معامله قرار گرفت.

بنا بر گزارش بورس نیوز خریدار 10 درصد از سهام شرکت توسعه صنعتی ایران طی معاملات امروز شرکت مهر اقتصاد ایرانیان بوده است.

بنا بر این گزارش، با توجه به معامله امروز که فروشنده آن شرکت تجلی سامانه بوده است پیش بینی می شود از آنجایی که 100 درصد سهام تجلی سامانه متعلق به شرکت توسعه صنعتی ایران است و نیز قمیت تمام شده سهام "وتوصا" برای تجلی سامانه پایین تر از 700 ریال بوده و قمیت فروش آن نیز در معالات امروز 725 ریال می باشد، این معاله تاثیر محسوسی بر پرتفوی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران داشته باشد.

گفتنی است در گذشته پرتفوی شرکت تجلی سامانه از محل سهام "وتوصا" منفی بوده که با توجه به معامله امروز علاوه بر پوشانده شدن اثر منفی سهام این شرکت در پرتفوی تجلی سامانه پرتفوی این شرکت از این محل سود هم بدست آورده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: