تعداد بازدید : ۷۵۵
کد خبر : ۱۳۰۷۲۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰
همایش شکست در کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات با هدف بررسی مسیرهای موفقیت و دلایل عدم موفقیت در تاسیس استارتاپ‌های فناورانه با حضور صاحبان کسب‌وکارهای IT در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این همایش با هدف تشویق به تلاش مجدد با تکیه بر تبادل تجربیات دیگران برگزار شد و صاحبان مشاغل نوآورانه IT تجربیات خود را در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین، بیان کردند.

کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان با شناخت اشتباهات خود و دیگران تغییر مسیر از اقداماتی که به موفقیت نمی‌رسند به مسیر صحیح موفقیت را تمرین کردند.

در ابتدای کنفرانس، کاس فیلیپس ابداع‌کننده کنفرانس شکست و مجری رویدادهای استارتاپ در ارتباطی از طریق اسکایپ، نقش تفکر را در خلق ایده‌‌های نو را بسیار اساسی خواند و توصیه کرد: کارآفرینان با شناسایی و تمرکز بر چالش‌های عمده هم‌صنفان خود می‌توانند موانع و مشکلات زیادی را در حوزه کسب‌وکارهای فناورانه از راه بردارند.

در ادامه کاظم آیت اللهی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نیز با تشریح روش‌ فعالیت تجاری خود، صحبت درباره شکست در ایران را نامانوس دانست و تاکید کرد: تبادل نظر و در میان گذاشتن عدم توفیق‌ها با یکدیگر در رسیدن به موفقیت بسیار سودمند است.

همچنین عطا خلیقی سیگارودی از موسسان پرشین بلاگ، یکی از دلایل عدم موفقیت در تجارت‌های نوپای فناوری اطلاعات را تعریف پروژه‌ در بخش خصوصی بدون داشتن طرح تجاری موفق عنوان کرد و گفت: درک نیاز مشتری و توجه به سهولت استفاده در تعریف پروژه‌ها، از نکته‌های ضروری برای موفقیت است.

وی تاکید کرد: موسسان استارتاپ‌ها برای جذب سرمایه و مدیریت روابط بین سهامداران باید از قوانین و حقوق تجارت آگاهی کافی داشته باشند.

همچنین مدیرعامل شرکت ارزش افزوده موبایلی بیپ از جمله مسیرهای رسیدن به موفقیت به جذب نیروی انسانی که تنها به دلیل کسب درآمد کار نکند و دلسوز منافع شرکت باشد اشاره کرد.

امیر وهوشی تاکید کرد: باید در تجارت و زندگی، تلاش دوباره، صبر و نوآوری را سرلوحه قرار دهیم. از صحبت درباره ایده‌های جدیدمان نترسیم و از اقدامات تازه استقبال کنیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: