تعداد بازدید : ۲۳۰۹
کد خبر : ۱۳۲۰۶۲
مسئول کنترل پروژه شرکت عمرانی مسکن گستر
۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۴
محمدآموخته
پروژه "نسیم" از سرمایه گذاری 141 میلیارد ریالی سه شرکت حقوقی از جمله گروه سرمایه گذاری بانک مسکن، شرکت لیزینگ گستر آریا و همچنین شرکت توسعه تجارت اندیشه آریا تشکیل شده است.
هزینه ساخت پروژه "نسیم" واقع در شهرک گلستان تهران به طور قطعی اعلام نشده است و امکان کاهش و یا افزایش هزینه ساخت وجود دارد.

ابتدای هفته گذشته، پذیره نویسی یونیت 10 هزار ریالی نخستین صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان در راستای ایجاد بستر مناسب برای تأمین مالی در حوزه ساخت پروژه های ساختمانی پذیره نویسی کرد.

سایت خبری بورس نیوز بنا به درخواست تعداد زیادی از مخاطبین خود و جهت پیگیری از شرایط واگذاری سهام پروژه "نسیم" توسط صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان به بررسی موضوعات مختلف طرح پرداخت.

براساس این گزارش، پروژه "نسیم" از سرمایه گذاری 141 میلیارد ریالی سه شرکت حقوقی از جمله گروه سرمایه گذاری بانک مسکن، شرکت لیزینگ گستر آریا و همچنین شرکت توسعه تجارت اندیشه آریا تشکیل شده است.

در همین راستا، مدیر کنترل پروژه شرکت عمرانی مسکن گستر در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: قرارداد هزینه های ساخت پروژه به طور نهایی اعلام نشده است و بررسی میزان هزینه های انجام گرفته و پیشرفت کار از زمان آغاز اجرای پروژه در دستورکار کنترل پروژه قرار می گیرد.

شاهرخ کاظمی در خصوص پیش بینی های اعلام شده از قیمت ساخت هر پروژه بدون احتساب جواز زمین و ساختمان با قیمت یک میلیون و 700 هزار تومان گفت: با توجه به نوع ساختمان و همچنین ایجاد نوسانات زیاد در قیمت مصالح، این امکان وجود دارد که هزینه ساخت بیشتر و یا کمتر از برآوردهای انجام گرفته محقق گردد. وی ادامه داد: تحویل پروژه "نسیم" 30 ماهه اعلام شده است که امکان تکمیل پروژه تا 36 ماه هم منطقی به نظر می رسد.

مسئول کنترل پروژه شرکت عمرانی مسکن گستر در خصوص تسویه پایانی پروژه "نسیم" گفت: در صورت عدم افزایش هزینه ها  بهای قروش هر متر پروژه در حدود 4 میلیون و 600 هزار تومان محاسبه شده است و این امکان برای مالکین پروژه وجود دارد که به میزان درصد مالکیت اخذ شده، سهم خود در واحدهای آپارتمان را به قیمت روز به فروش برسانند.

شایان ذکر است جدول واحدهای سرمایه گذاری به شرح ذیل می باشد.

هزینه ساخت پروژه

کریمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
به زودی طرح توجیهی پروژۀ ساختمانی در سایت صندوق منتشر می شود و همچنین قرارداد ساخت این پروژه منعقد شده و مدیر ساخت متعهد زمان و هزینه می باشد.
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
سهامداران
شركت گروه سرمايه گذاري بانك مسكن
16 میلیون
شركت سرمايه گذاري تامين آتيه مسكن
4 میلیون
بازارگردان 2 میلیون
شركت گروه توسعه مالي مهرآيندگان 1,000,000
شركت مديريت سرمايه اقتصادنوين-سهامي خاص- 300,000
آشنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
فکر می کنم این غش در معامله باشد. سهام فروختند با تعهد قیمت ساخت ، بعدش می گند که به قیمت ساخت معلوم نیست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: