بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۷
کد خبر : ۱۴۱۳۸۲
پس از انتشار تصاویر نیمه برهنه‌اش در یک کلیپ که جنجال‌های فراوانی را در پی داشت، این بار انتشار تصویر کاملاً برهنه «گلشیفته فراهانی» بر روی جلد یک مجله فرانسوی که مورد توجه دیگر نشریات فرانسوی از جمله مادام فیگارو قرار گرفته، این پرسش‌ را پیش آورده که این روش چه تاثیری در آینده این بازیگر خواهد داشت و همچنین پرسش پراهمیت‌تری را پیش رو قرار می‌دهد که باید در قبال عملکردهای چهره‌های هنری سابقاً فعال در ایران، چه واکنشی داشت؟

به گزارش «تابناک»؛ ماجرای انتشار تصویر نیمه برهنه گلشیفته فراهانی در مجله مادام فیگارو به فراموشی سپرده نشده که این بار در همان مجله، تصویر تمام برهنه‌ای از این بازیگر سابق تئائر و سینمای ایران بازنشر شده که برگرفته از روی جلد مجله فرانسوی «ایگوئیست / Egoiste» است؛ جلد دوم هفدهمین شماره‌ در سی‌وهفتمین سال تاسیس این مجله در حالی تصویر برهنه گلشیفته فراهانی است که بر روی جلد نخست آن، تصویر کیت بلانشت بازیگر استرالیایی نقش بسته و البته هر دو تصویر نیز توسط یک عکاس ثبت است. گلشیفته فراهانی، پیش‌تر در تابستان گذشته به نیویورک‌تایمز گفته بوده که مقابل پائولو راورسی، عکاس مطرح مُد مقیم پاریس برهنه شده و حال آهسته آهسته تصاویری که از او به ثبت رسیده انتشار می‌یابد.

طبیعتاً این اتفاق نیز منجر به شکل گیری فضای پرتنشی خواهد شد اما حقیقت امر آن است که این فضای پرتنش باعث توقف روشی که این بازیگر سابقه تئاتر و سینمای ایران در پیش گرفته نخواهد شد، کما اینکه انتقادات گذشته مطرح شده نسبت به عملکرد گذشته‌اش منجر به توقف یا تجدیدنظرش در مسیری که در پیش گرفنه نشد. از این حیث تنها مسئله‌ای که وجود دارد، تعریف نسبت هنر ایران با چنین اتفاقی و تاکید بر وجود فاصله میان این دو موضوع است.

اگر قرار باشد در پارادایم غربی به این موضوع پرداخت، در این زمینه باید تاکید کرد مسیری که گلشیفته برای تحکیم جایگاهش در سینمای اروپا و آمریکا در پیش گرفته، بدترین روش ممکن است و تاریخ مصرف او را تا زمان حفظ جذابیت‌های اینچنینی‌اش حفظ محدود خواهد ساخت و بدون تردید این بازیگر می‌توانست بدون برهنه شدن جایگاهی به مراتب بهتر از این به دست آورد و حقیقت امر آن است که آن روشی که فراهانی نقطه پایانی‌اش را در پیش گرفته، جزو گزینه‌های معمول نیست و انتشار تصویری شبیه به تصویر اخیراً منتشر شده از کیم کارداشیان از فراهانی، کمکی به تغییر موقعیت او در سینمای آمریکا و اروپا نخواهد کرد.

روشی که گلشیفته در پیش گرفته اتفاقی مرسوم حتی برای بازیگران هالیوودی نیست و از تعداد قابل توجهی از بازیگران هالیوود، تصاویری تا بدین حد برهنه منتشر نشده و در واقع حتی در انتشار تصاویر برهنه از بازیگران و خوانندگان آمریکایی نیز برخی نقاط پوشانده می‌شود و این حریم مشخص را اکثر مجلات نیز رعایت می‌کنند و بنابراین روشی که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته حتی در سینمای آمریکا نیز امری مرسوم و پذیرفته شده نیست و به ندرت رخ می‌دهد و به همین دلیل تنها چهره او را نزد هوادارانش که بخش قابل توجهی‌شان ایرانی هستند، مخدوش خواهد نمود.

در همین راستا این ساده اندیشی است، تصور کرد مسیر در پیش گرفته شده توسط گلشیفته فراهانی نسخه قابل اعتمادی است که با تکیه بر آن می‌توان به موقعیت ویژه‌ای در سینمای ایران دست یافت و بی‌شک در فضای رقابتی سینمای جهان که بازیگرانی از هر نظر به مراتب جذاب‌تر وجود، آنچه به ارزانی عرضه می‌شود و از آن برای جلب توجه بیشتر فیلمسازان آمریکایی و اروپایی بهره گرفته می‌شود، اعتبار محدود و مشخصی دارد و برچسب تاریخ انقضایش کنار نصب شده است.

اما اگر قرار باشد در پارادایم شرقی و ایرانی به این موضوع توجه کرد، باید در نظر داشت که اساساً روش در پیش گرفته شده توسط این بازیگر قابل توجه نیست و می‌توان به نمونه‌های وطنی اشاره کرد که در مسیری آهسته و پیوسته را در پیش گرفته‌اند و ضمن حفظ هنجارهای سینمایی که از دل آن برآمده‌اند، موقعیت‌های ملی یا بین‌المللی ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند و در عین حال حاضر به تن دادن به چنین روش‌هایی برای وسعت یافتنِ موقت دامنه فعالیت‌هایشان نشده‌اند.

نقش آفرینی «مهناز افشار» در فیلم «معلم» محصول کشور تاجیکستان و همچنین بازی تحسین برانگیز فاطمه معتمدآریا در فیلم «نبات» محصول کشور آذربایجان در کنار حضور درخشان چهره‌هایی چون «لیلا حاتمی» و «نیکی کریمی» در جشنواره‌های خارجی نشان می‌دهد که کسب موقعیت ویژه در فضای بین‌المللی سینما الزاماً نیازمند روش‌هایی نیست که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته و این روش‌ها تنها در یک دوره محدود کارآمدی دارند و به مرور همان پایگاه مردمی که یک بازیگر از دل آن رشد کرده و با پشت کردن به آن، سراغ روش‌های دیگری را گرفته نیز به مرور از میان خواهد برد.

از این حیث باید در نظر داشت آنچه در این زمینه مورد نقد است، ارائه روشی از پیش شکست خورده به عنوان نسخه موفقیت در سینمای اروپا و آمریکا به مخاطب ایرانی است که پیگیر رفتار این بازیگر بوده است. این یک حقیقت است که بازیگری چون مریل استریپ در سینمای جهان علی‌رغم عدم برخورداری از جذابیت‌های ظاهری جنسی خاص، صرفاً به واسطه بازی قوی و تاثیرگذارش، اکنون در سن 65 ساگی همچنان با پیشنهادی مالی قابل توجهی مواجه است و در مقابل اکثر ستاره‌های زن هالیوود که متکی به این جذابیت‌ها هستند، یا با روش عجیب درصدد حفظ این جذابیت (مقابل دوربین‌ها) برمی‌آیند و یا خیلی زود با دنیای بازیگری وداع می‌کنند؛ اتفاقی که برای آنجلینا جولی رخ داد.

بنابراین نشانی غلطی که تمرکز بر رفتار گلشیفته به مخاطب جوان ایرانی خواهد داد، برهنگی به عنوان آسانسوری برای پیشرفت در سینمای جهان است اما در مقابل این حقیقت گفته نمی‌شود که چنین آسانسوری چقدر سریع سقوط می‌کند و بازیگری که دیگر از این ابزارش نیز نتواند استفاده کند، با چه کیفیتی حذف می‌شود. به همین دلیل همچنان مسیری که چهره‌هایی چون «لیلا حاتمی» و «فاطمه معتمدآریا» پشت سر گذاشته‌اند، همچنان نسخه‌های قابل پذیرش‌تری برای رشد یک سینماگر و رسیدن به نقطه سعادت در عرصه بین‌الملل محسوب می‌شده است؛ نسخه‌ای باید بیشتر مورد توجه افکار عمومی قرار گیرد.

«گلشیفته» باز هم برهنه شد +عکس (18+)

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با توهم پدیده شدن در سینمای اروپا و هالیوود، و شکست های پیاپی به وضعیتی دچار شد که در آوارگی کامل دست به هر اقدامی زد و سعی کرد با انواع برهنگی و نمایش خود از این طریق و حاشیه درست کردن در نشریات محتلف اروپایی، همچنان تصور کند که یک هنرمند است!!

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۷
بی خیال
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
بورس اون در توهم دست به برهنگی زده؟
که الان داره تو پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما هالیوود نقش زن فرعون را بازی میکنه ؟ فکر کنم تو توهم زدی که جرات نمیکنی همین کامنت را هم پخش کنی
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۰
بی خیالو خوب اومدی. هر چی که به کسی گیری بدی بار بعد کنجکاو میشه ببینه بدترشو انجام بده چیکار میکنی
psK
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۸
توهم تو زدی متوهم که فیلمی که توسط خود دولت امریکا توقیف شده بدلیل غیر واقعی بودن و هنوز یک سنت هم فروش نکرده رو پرفروشترین فیلم تاریخ سینما یاد میکنی
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱
برهنگی فرهنگی و فرهنگ برهنگی
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۹
حداقل حرمت پدر و مادرش و داشته باشین.
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۴
بهترین وکاملترین وجامعترین کلمه همین است درود بر فهم و درکت که اثر باز دارنده ای بر انواع مخاطب داشت
ناشناس
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹
بابا پر فروش ترین تاریخ سینماااااا
من کشته مرده این امار دادنای ایرانییام
ایرانی
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۱
کمتر ستاره هالیوودی دست به این رفتارها می زنه.. با اینکه بسیار معروفتر از فراهانی هستند. اگر هم اینکار رو بکنند سریعا از طرف هوادارنشون مورد انتقاد قرار می گیرند. ما هم به عنوان هوادار قبلی و سابق او این حرکات فراهانی رو دور از شان میدونیم. این ها نشانه عقده های درونی فرد هست.
مجید
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۷
لعنت خدا بر او باد که مایه ننگ هر ایرانی است
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۵
لعنت خدا بر تو باد که مایه ننگ ایرانی هستی
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
لعنت بر ناشناس 8:35 و امثال ناشناس
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
لعنت خدا برشما باد که با اذیت ها و فضولی هایتان همه را راهی خارج از کشور کردید
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸
والا ما نفهمیدیم بالاخره لعنت بر که باد؟
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳
مثلا تو مایه چی هستی اگه اون مایه ننگه؟
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹
لعنت خدا بر تو مجید خان
امیر
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰
مایه ننگ کسانی هستن که زالوهایی مثل زنجانی رو به وجود اوردن .این خانم به جای کسی نه بهشت میره نه جهنم .
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۳
لعنت خدا بر همه ی ایرانی ها که همدگیه رو انقدر راحت لعن می کنند
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۸
لعنت بر کسی که در زندگی دیگران دخالت می کند
امامي
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۱
لعنت خدابر ناشناسي كه در هر موردي نظر ميدهد
شبح
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۰
لعنت بر سرعت پایین اینترنت تو ایران...
علی
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۹
امیر خان درود به شرفت بهترین کامنت مال تو بود
علی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۵
ننگ هر ایرانی دزدی هایی هست که دیگه داره کم کم به اخبارش عادت مون میشه اگه گلشیفته کار گناهی کرده از دید خدا در اینصورت خود خدا تنبیهش میکنه لازم نیست من و شما کاسه داغتر از اش بشیم.
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۹
لعنت خدا بر کسانی که هر کاری که خودشان میکنند خدایی مینامند و به خدا نسبت میدهند و هر کاری را که دیگران انجام میدهند بیخدایی و ضد خدا مینامند.
رضا
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸
آخه بی ناموسیه دیگه بخوای با بچت اینو نگاه کنی یا اینکه بچت این عکسو تو بیرون ببینه.دیگه شما خیلی بی ناموسید اگه بخواید اینو تشویق کنید
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱
رحمت خدا بر همه باد!
صدرا
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱
لعنت خدا برخاوری بدون عکس!!
نجی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴
دوستان عزیز یک نگاهی به پاسخ ها بیندازید!!شنیده بودیم آخرالزمان جای معروف و منکر عوض میشه ولی باورم نمی شد. یک دختر که اسم اسلام و قرآن و خدا و پیغمبر رو لااقل شنیده میاد تظاهر به گناه میکنه که طبق شرع اسلام جایز نیست اونوقت انقدر طرفدار داره. و البته که این طرفداران او در گناه او شریک خواهند بود. اگر اختلاس شده و اگر دزدی شده هم حکومت اسلامی و هم مردم آن ها رو محکوم کردند و همه به ترتیب دز حال مجازات شدن هستند. اولینش که مه آفرید امیر خسروی بود و بقیه هم ادامه خواهد یافت. اما آیا شما در آن دنیا می توانید با این پاسخ هایی که دادید سرتان را بلند کنید؟
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۴
نجی خودتی؟ یا کس دیگه یی با اسم شما مطلب زده؟ این دفعه خیلی مترقی شدی؟!!! دیگه مثل کامنه=تهای قبلیت لعن و نفرین نمیفرستی؟
محمد
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۶
عیسی به کیش خود
موسی به کیش خود
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱
لعنت بر خرزوو خان ، همش تقصیر خرزوو خان هستش ، این تحریمها ، کم آبی ، برنجها و گوشتهای فاسد وارداتی ، پارازیت ها ، بیکاری ، طلاق های زیاد و..... همش تقصی خرزوو خان هست . ...باور کنید.. :))
پارسی
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶
کجاست که روزای اول که رفته بودن بهش افتخارمیکرد که مروج فرهنگ ایرانی میشه
ناشناس
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱
و ایضا لعنت بر ناشناس 9:38 و امثالهم
ناشناس
سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰
متاسفم برای یک مشت ادمی که عقده های جنسیشون و در دفاع از هرزگی زن سرزمینشون خالی میکنن هم اون زن که با برهنگیش ننگ هر ایرانیه و چه طرفدارای مشگل دارش که ادعای روشنفکری شرم و حیای نادیده گرفته شده توسط اون و تایید میکنن باید بدونن این بی حرمتیهای اجتماعی و عرفی ربطی به دین و مذهب و ...نداره بلکه این ادمها اولین قوانین انسانیت و زیر پا میگدارن
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
لعنت بر تو باشه ، به تو چه که کی لخت شده و کی نشده بدن هر کسی دست خودشه بقیه هم خیلی اشتباه می کنن برای پوشش دیگران نظر میدن و ننگ بر تو باد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۹
این عکس کجاش + 18 هست؟؟؟
چرا دست از سر این دختر برنمیدارید؟
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۰
دختر!!!!!
ناشناس
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
خوب به عکسا دقت نکردیا ناشناس 23:19
دست رو سرش نیست که بخوان بردارن
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
والا منم میگم دست از سر این بانوی هنرمند بردارین ، مگه کسی با پوشش شما کار داره که شما بخوایین در مورد پوشش اون نظر بدین
عبدالله
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۱
بسمه تعالی
اینقدر عکس العمل نشان دادنددرقبال رفتار نا پسند یکنفر دقیقا تبعیت از خواسته آن شخص می باشد که هیچ خواسته ای جزئ معروف شدن بهر قیمت ندارد
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۱
بسمه تعالی
موافقم
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۲
به نام خدا
ایشون اول معروف شدند و بعد لخت، ترتیب را رعایت کنید
noohin
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹
به نام خدا
به ما هیچ ربطی نداره
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵
به نام ایزد منان
درسته راست میگی
علی
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴
بسمه تعالی
نظری ندارم.
تامی
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۳
حالا بخش +18 ان چی بوده فقط یه کله معلومه
بعدشم بورس نیوز تقریبا روتین اخبار این بنده خدارو نشر میدهیکی نیست بگه چه ربطی به شما داره
اريا
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸
مطمئني بنده خداست بهتره بگي بنده شيطان بعدشم اگه حرفي نزني هيچكس نميگه لالي .
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸
منطق شما همینه کسی حرف نزنه فقط شما بزنید شما ها عمر تفکراتتون کوتاهه دیگه دارید نفس های آخر را میزنید
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۶
نامی جان چشمان عقابی بیننده خودش فیلتر رو حذف میکنه نگران نباش بورس میدونه مشتریهاش چه قابلیتهایی دارن.
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
آفرین به این همه شعوری که تامی خان داره مردم یاد بگیرین
تامی
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۵
انقد حسودی نداره که دوست داره اینجوری باشه شما مطمن باشید شمارو تو گور گلشیفته نمیزارن نگران نباشید
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۱
آفرین تو هم برو لخت شو ما همه حسودیم چون نمیتونیم مثل حیوانات لخت بشیم تو برو عزیزم
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۳
افرین تو هم برو روزی 80 رکعت نماز بخون ما نمیگیم ثوابش به ما هم برسه
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰
آره دیگه حسودی نداره-اگه تو و ... لخت شید قول می دیم حسودی نکنیم
nooshin
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲
کاملا مساله شخصی... هرکسی مسول کاره خودشه... سعی کنید فقط یکمی تو زندگی شخصی کسی دخالت نکنیم... مگه به کسی ضربه زده...
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
در جواب اولین ناشناس بگم توان حیوان خودتی دومن حتی اگر کسی هم دوست داره مثل حیوان رفتار کنه به خودش مربوطه نه به تو پس لطفاً انقدر اظهار نظر نکنین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۸
خدا شفاش بده دنبال چیه ؟؟!!!!
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
شوهر
شبح
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵
سرعت اینترنت بالا
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۹
لباساشا
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵
دنبال من میگرده
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵
من اینجام گلشیفته جون
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
دنبال همون چیزی که هر فرد متفکری بدنبالشه اونم آزادی پوشش و بیانه
مریم
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۹
چقدر وقیح.
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۲
مثلا میخوای بگی اون بده من خوبم
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۱
ناشناس می خوای بگی کور و نفهمی که کار به این زشتی رو انجام داده و به رو خودت نمی آری
ناشناس
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۵
امشب سر هرکوچه دنبال تو میگردم هر رهگذری گوید من عاشق و ولگردم
Eli
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
بابا تو خوبی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۲
حالا هر کی خواست شبیه حیوانات رفتار کنه شما باید همش نشونش بدید!!!!ولش کنید بابا کمی هم از آدمهای خوب مطلب بگذارید ما هم کار خوب یاد بگیریم لطفا این دختره رو ولش کنید
ناشناس
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۹
سلام اخه غیرت ماایرانیها اجازه نمیده یه هموطن بره خارج وهرزگی کنه
عباس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۷
از خدا بی خبر ، بترس از عذاب و خشم خدا که
عذابی سخت در انتظار شما است که به اسم یک فرد مسلمان این چنین کارهایی می کنید
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
نه بابا؟! نکنه تازه از پیش خدا برگشتی؟!
اريا
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
عباس من موندم اينايي كه منفي ميدن كي هستن لابد يكي مثل گلشيفته هستن
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
هرچی باشن تو عباس نیستند که البته یکی هستی بادو کامنت
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۵
خیلی های دیگه هم هستند که باید بترسند ولی نمیترسن، تازه این بنده خدا ادعای دینداری هم نداره و حداقل ریاکار نیست
سليماني
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۶
عباس جون اونايي كه منفي ميدن حتما خودشان اينكاره اند
حسن
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۷
عباس آقا چرا اونایی که ثروت کشورمان را چپاول کردن از خدا نمیترسن لعنت خدا به انها باشه که ما را به این روز انداختن و عذاب و خشم خدا در انتظارشان هست
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷
مسلمان؟؟؟فکر کنم اسم یک بازیکن فوتبال باشه..دست بردار این کجاش مسلملان است..اصلا بگو ببینمی کی مسلمان است
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷
فکر نمی کنید این رفتار گلشیفته انتقام از اونهایی است که نگذاشتن تو کشور خودش متعادل باشه و اون همه محدودیت غیر عقلایی در مورد سینما وهنر پیشه ها این نتیجه را میده.توصیه می کنم فیلم در حال اجرا پرویز را ببینید و به کتابهای روانشناسی رفتار متقابل مراجعه کنید تا بدانید.
نجی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۹
ثروت کشور ما رو یک عمر آمریکا و انگلیس بردند و خوردند حالا هم با ماهواره و برهنگی فرهنگ ما رو بردند. مردم هم ازشون با آغوش باز استقبال می کنند باور ندارید نگاه به تعداد منفی های کامنت عباس آقا بندازید.
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۲
نجی خداییش خودت ماهواره نداری؟
فاطمه
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۵
ناشناس 18.22
ما ماهواره نداریم
خیلی هاهم اطرافمون هستن که ندارن
نکنه فک کردی تمام خونه های ایران ماهواره هس!!!!!!!!

عباس رحمانی ایولااااااااا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۰
من با فیلتر شکن عکس را دیدیم. مادرزاد بود!
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵
تو یک دروغگوی پست هستی چون پستی
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۵
زیبا هم بود
محسن چه
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۹
خدایش کسانی که این کار را تقبیح نمی کنند آیا حاضرند خواهرشان و ناموسشان هم چنین کاری بکند؟ بلا شک نه. پس نباید با این رفتارها به سادگی گذشت و باید محکوم کرد تا قبح این کار زشت نریزد که هتک عفت خودمان و ناموسمان می شود
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۸
گلشیفته اشتباهی کرده اون دنیا هم خودش جواب میده اینم مثل اون همه دختر هرزه اروپایی، الانم از ایران خارج شده پس اینقدر به بهانه های مختلف دنبال نگاه کردن به عکس ها و فیلم های به قول خودتون برهنه این دختر نباشید که گناهتون کمتر از اون نیست...
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
آدرسش رو بده
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۶
بعله آقا من حاضرم!تا نشون بدم بشما ربطی نداره!
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۴
ناشناس 19:56 رو دقیق بشناسید - هر کسی نمیاد این جوری صحبت کنه، مطمئن باشید اون ور هم این قدر بی غیرت بازی نیست
نجی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۶
همون بی ناموس هایی که در دوران جنگ به بهای دو نخ سیگار تمام ایران و ایرانی رو می فروختند حالا بچه هاشون با افتخار و از روی لجبازی می آیند و می گویند که ناموسشان را لخت می کنند و به همه نشان می دهند و به آن هم افتخار می کنند.
فامیل دور
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۷
روزی یک بنده خدایی میخواست در روستایی مشهور شود هر چه اندیشید که کدام هنر در او میتواند وی را مشهور کند دید که هنری در وی نیست. چاره را در این دید که برود و در سر چشمه که هر رهگذری پرسید چه کسی آب را به لجن کشیده بگویند فلانی.
شما رسانه ها به جای اینکه بپردازید اصل هنر و علم در دنیا افتادین دنبال اون کسی که در آب است. مقصر شما هستید که این اشخاص را در جامعه برجسته میکنید.
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۶
مطمئنی به خاطر لختیش معروف شد؟
من یادمه وقتی داشت از داهات میرفت همه براش غمگین بودند ها!
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
ناشناس 19:16 خیلی خوب گفتید
آشنای نزدیک
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶
ایشون راست میگن فامیل دور منه میشناسمش آدم راستگوییه
ناشناس
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۳
این عکسه همش رو تار کردید بعد زدید +18 !!!!!!!!! این +2 هم نیست.
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۴
اصلا+ نیست
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۷
شما به بزرگی خودت ببخش. دفعه بعد تکرار نمیکنن
حسن
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۶
زنده باد گلشیفته
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
بي غيرت اين كارا اون ور آب عاديه
مهران
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶
اگه مادر یا خواهرت این کار رو میکرد ک اینو نمیگفتی این نشون میده ک به دخترای سرزمینت هیچ غیرتی نداری
ناشناس
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۸
-18 هم زورکیه
فرهاد
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۲
مگه شما خدایید که قضاوت می کنید .
به شما چه که لخت شده
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷
اینا به خدا هم گیر میدن داداش، مگه ایران نیستی؟
سعید
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۲
این بنده خدا تو ایران هم پشت پرده لخت میشده ماها نمیدیدم.حالا آشکارا لخت شده.خوب لابد گرمش بوده!!!!
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶
سعید جان اگه اون دنیا هم ازت پرسیدن اون پشت پردهای که میگفتی کجاست بلدی بگی
نکنید این کار را نزنید این تهمت ها را که به خدا پاخوری داره بدجوری هم داره
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰
تو دیدی که میگی ؟ افراطی
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱
این مثبت ها یک گروه افراطی برنامه ریزی کردن ودارن میدن هوشیار باشید
سالار
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۴
شاید فتوشاپ باشه.آبروی بنده خدا رو از این بیشتر نبرید مسلمونای شیعه.
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
عکسش رو خود مجله هست، برو ببین...
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
خودش خواسته ابروش بره بذار بیشتر بره
کریم پاکدل
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۷
این خانم بابرهنگی کاربدوگناهی انجام دادولیشمابانشان دادن ان به کل مردم هم ابروی اوربردیدوهم این کارمعصیت امیزردربین مردم ترویج دادیدامیداورم کسانی که این خبرزشت وپست راتهیه مکنندحیاءکنندودست ازاین کاربی شرمانه بردارندچون خداوندستارالعیوب است
خبرگذاری محترم حیاء کن واین کارهای زشت رراه کن
ناشناس
Germany
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
این بود شجاعت گلشیفته که دم میزدند!!!!
سعيد
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
اين دوست ما چقدر روح لطيفي دارند با نشان دادن آن به مردم آبروي ا و را برديد؟ وقتي عكس را خودش در صفحه اول مجله به چاپ رسونده ديگه چه آبرو بردني بعضي ا ز استدلالها واقعا آبدوغ خياري هست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳
دمش گرم از خیلی از مردها مرد تره
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۵
بله از مردهايي مثل بو خيلي مردتره
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۲
از منم مردتره
ناشناس
Germany
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
با اینکه با کارش موافق نیستم و نمی‌پسندم، اما به خودش مربوطه!!!
محمد
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷
یعنی تمام مشکلات ما حل شد رفت پی کارش مونده فقط لخت شدن یکی اون سر دنیا ، سردبیر بورس نیوز ، جان من یکم تو نشر مطالب دقت کن و مطالب رو بیشتر به سمت سرمایه و اقتصاد و این جو مسائل ببر.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱
بابا به چه بورس را بالا ببرید بدبخت شدیم همین کارها و فضولی ها را میکنید که بورس پایین میاد
رایان
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸
بر فرض که ایشان خطا کار .....جناب روزنامه نگار زون کردن خطای خطا کار کمتر از خطای او نیست قیامتی هست و جزایی.....
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹
آخه من نیدونم زندگی شخصی آدم هایی که هزاران کیلومتر از شما فاصله گرفتند رفتند به شما چه ارتباطی داره حداقل اینه که ماله بچه یتیم را نخورده اختلاس های میلیاردی نکرده و حالا میگن حسابشم خالیه نمیدونیم پول ها کجاست
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱
افرین و افرین وصد افرین
علي پور
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۴
ارتباطش اينه كه آبروي همه ايراني ها را برده
ندا
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶
گلشیفته پاش رو زمین نیست.....
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۰
واقعا از لحاظ روحی یه ادم رهاست
313
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵
از چي رهاست ؟
از انسانيت ؟
از اخلاق؟
از ...؟
اون وقت فكر نميكني كه خر رهاتر است چون مادرزاد لخته!
ناشناس
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲
تو هم مادر زاد لخت به این دنیا اومدی
d
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷
فعلا که تو و امثال تو لخت بودن رو دوست دارید. پس خودتون لخت به دنیا اومدین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳
بنظرم بهش نپردازید چون بیشتر معروف میشه و این همون چیزیه که دلش میخواد چون این حیا نداره اگه ببینه این روش جواب داده فردا از جای دیگه ش عکس میگیره میذاره وسط مجله !
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵
اسکول جان اون معروف هست برای همینه که دارین دق میکنید
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۸
ابله جان اون معروف شده توچرا كيف مي كني؟ نكنه با گلشيفته نسبتي داري؟
اشكان
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶
آفرين به اين شيرزن
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹
خوبه نمرديم شير فاحشه را هم ديديم
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵
تو خودت حاضری خواهر یا زن یا مادرتو با اون وضع بذاری تو مجله بگی این مادر شیرزن منه!
سما
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
بهفکر پدر و مادرش باشید که در ایران زندگی میکنند .
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶
پدرش باید به خودتش بنازه با این بچه تربیت کردنش
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۸
خودش به فکر هست شما نگران نباش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
دیدی وجود نداری همه کامنت ها را بذاری همه شما همینطوری هستید رسانه ها را گرفتین دستتون واون چیزی را که دوست دارید پخش میکنید واین یعنی دیکتاتوری چیزی که با اون بقا میکنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴
من با فتو شاپ به شکل حرفه ای کار میکنم و با اطمینان میگم این عکس با فتو شاپ ادیت شده وکسانی که بی توجه به نظر کارشناسان چنین عکسهایی را به این خانم نسبت میدهند قصدشان
تخریب ایشان با نیات دیگر است.
علی اکبر
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۹
حتما تو فبلم سنگ صبور هم که تو افغانستان بازی کرده بود ایشون بدن کاملا برهنه اش و بقیه کاراش فتوشاپ بود
بهنام
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
بهترین هنرپیشه دنیاست و افتخار می کنیم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶
اگه یکی از شماها لخت هم بشه باز مشهور نمیشین نسوزین اینقد.......مثلا مسلمونین دایم گناه و غیبت ادم حالش بهم میخوره برین دنبال جمع کردن زندگیا وبچه های خودتون که اینقد مشکل دارین
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۴
ناشناس من فكر مي كنم بو توبرادر گلشيفته هستي
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴
برهنه پيشه است او.... خاك بر سر ... ابروي اسلام رو برده ....
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۵
بايد بديمش به داعش
ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۲
واقعا احمقی!
خاک برسرت که ایرانی هستی، ای کاش نبودی!
ناشناس
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۷
خاک بر سر تو
امير
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱
خاك بر سر ناشناس
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴
باریکلا خیلی معروف شدی بهت تبریک میگیم!!!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۹
اگر با فتوشاپ عکس تقلبی تهیه کرده اند بورس نیوز شما نباید آتش بیار معرکه بشی گناه همه به گردن شماست که بدون اثبات اصیل بودن عکس و اقرار فرد این کار خلاف را تبلیغ می کنی
مصطفی
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵
خودش گفته بود همچین عکسایی گرفته ، من مصاحبشو دیدم
ولی اینقدر توهین بیشتر به فقر فرهنگیه خودمون بر میگرده
نجیب
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱
؟؟؟؟ متاسفانه این یک فقر جنسی در ماست بابا انور اب این مسایل برایشان مهم نیست بهتر است اصلا چنین مطالب درد اوری درج نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵
درود بر تو گلشیفته عزیز
تو این مملکت همه به ظاهر نگاه میکنن و با همین ظاهر هم هزار میلیارد و بر میدارن و میرن و جالب هیچکس حتی جرات فرستادن لعنت رو هم نداره ....
مصطفی
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
حرکتش به خودش مربوطه ، کسی حق توهین نداره ...
فقط دلم به حال پدر و مادر پیرش میسوزه تو این فرهنگ چقدر حقارت میکشن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
کار بازیگر بازی کردنه. این خانم هم خوب اینو نشون داد. بازیگر یعنی کسی که شخصیتی نداره و به هر شکلی در میاد

مشکل اینجاست که تو کشور ما این قشر شدن الگوی مردم. مردم ما هم که عقل و تفکر ندارن

این خانم اینجا نقش مادر مفلوک و ... رو بازی میکرد. ازش در مورد فاطمه زهرا میپرسدن و ... مشکل اون نیست . مشکل کشور ماست که یک بازیگر رو میخواد الگوی مردم بکنه.

همیشه میگم این کشور کشور بازیگر و فوتبالیست و خواننده است و مطالبه مردم هم همینه. ما مردمی هستیم گریزن از علم و دانش و فکر کردن

دیدین تو فیسبوک چقدر گروه برای شعر و شاعری و جوک و .. داریم ولی برای یه مطلب علمی که نیاز به فکر کردن باشه عمرا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
توی این انبوه پیام ها یه نکته گم نشه: این دختر زیباست
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۸
حال به هم زنه
ناشناس
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
جای شما رو تنگ کرده؟
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۸
ابرومونو برده تو دنیا....
نوشین
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰
آبرومونو دزدای میلیاردی بردند ک مجبوریم بخاطر کم شدن قیمت نفت بریم گدایی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱
توی این انبوه پیام ها یه نکته گم نشه: این دختر زیباست
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۸
معلومه كه خيلي بد سليقه اي
رضا
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۷
اقا فکر بودجه و اقتصادباشید تا اینگونه مسایل
ناشناس
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۱
واقعا برهنه شدن جلوی دوربین چه چیزی رو اثبات میکنه به غربیها؟والا خیلی از هنرپیشه های غرب حاضر به اینکار نیستند!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۴
تمامی کسانی که از دیگران عیبجویی میکنند بیشتر ازهمه عیب خودراببینند که ازهمه عیبشان بیشتر است .
برو ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتونخواهند نوشت .
دوستدار
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۳
توکشور ما وقتی کسی نه زور داره نه پول نه اسلحه زورش را اینجور نشان میدهد حال بعضی ها میخواهند سرشان را به دیوار بکوبند خوب بکوبند گلشیفته به کسی دروغ نگفته..
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۸
گلشیفته گلشیفته همین چه اندام زشتی داره!!!
پف پفراییییییییییییی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴
بدتر از برهنگی ظاهری برهنگی فرهنگیه که متاسفانه شورش دراوردیم
اخه مگه یه هنرمند امریکایی برهنه میشه ابرو امریکا رو میبره
اینقدر فضولی و سرک نکشیم تو زندگی شخصی بقیه
آرش
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۱
فتو شاپه
ناشناس
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱
دمت ګرم درست ګفتی ولی بعضیا در مقابل فهمیدن خشونت به خرج میدهند وموضع میګیرند
ناشناس
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴
هرکی هر کار دوست دار انجام میده حسابش میمونه با خودش و خدای خودش شماها چرا اینقدر تو سر خودتون میزنین به کسی ربطی نداره اون چی کار میکار میکنه
باران
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۶
بهتر هنرمندانه مورد نفرت قرار یگیرد .
ناشناس
United States of America
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱
در دین هیچ اجباری نیست.هر کس آزاده که راه و روش خود رو خودش انتخاب کنه.و به جای خداوند قضاوت نکنیم.هر چند خداوند راه و روش خوب زیستن رو بهمون نشان داده
يوسف
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۵
حفظ وقار و حجاب براي مرد و زن خوب است
انسان بايد حريم خود را رعايت كند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۲
واسه چی به سایت داخل میشین خیلی الافین بزار هرکاری دلش بخواد انجام کنه به درک
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۵
تو قرآن آمده که مردم (مومن به خدا)خبرهای زشت راپنهان کنندو ازپرده دری وآبروریزی جلوگیری کنند.فرهنگ غنی مانیز به همین اعتقاد دارند .درضمن ازنظرما همچنان پدرگلشیفته مردبزرگ وشریفی هست وخواهد بود.وقابل احترام .روزقیامت پدرگناه فرزند وفرزند گناه پدررا به دوش نمی گیرد.
افشین
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۷
فکر نمیکردم کشورمون اینقدر ادم هرزه داشته باشه
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
واسه اینه که تا حالا هیچوقت به خودت فکر نکرده بودی .
اگه ازدید تو وامثال افراطی های مثل تو این هرزگیه پس به من بگو ببینم مال مردم را خوردن وخانواده ای را به خاک سیاه نشاندن که باعث میشه پدر دق کنه پسر معتاد بشه دختر آواره کوچه وخیابان بشه وزن از ناچاری بزه کار جامعه بشه واون آقا هر روز هر روز بر مال حرام بنازه هیچکس هم از گل بالاتر نتونه بهش بگه اسمش میشه چی آقا افشین بیسواد
تامی
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۲
خیلی دوس دارین همه لال بشن از روی مثبت و منفی همه چی معلوم میشه
الهه
Germany
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸
من با این قسمتش موافقم که بازیگرهای هالیوود هم تا این حد برهنه عکس منتشر نمیکنند.حتی کیم کارداشیان هم که تا چند وقت پیش عکس برهنه منتشر کرد اندامش به این اندازه در عکس پیدا نبود ولی باز هم مورد انتقاد زیادی قرار گرفت.ایشون به تمام معنا جوگیر شدن ...
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴
اينو ول كن نوسان فارسو بچسب
qyn
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴
این همه فحش به این خانم ایا گناه این خانوم زیاداست یا من کلی خانه هارا خراب کرم با رانت وهزار کلک برای گیر اوردن یک ریال بیشتر با ترفندی که خودت می دانی بیشتر بخاطر عداوت با مدیر یا مسول دولتی ومجلس ایا شب که برخت خواب می روی باز هم وجدانت ارام است بخدا قسم یا هر چه را تو می پرستی از انتقام طبیعت غافل نشو سر گذشت پیشینیان را مرورکن به دوراطرافت با تامل نگاه کن
ساسان
-
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۹
من که برهنگی در عکس ندیدم، خیلی هم با حجاب بود.
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱
پيشنهاد مي كنم بري چشم پزشك
فاطمه
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
خخخخخخخخ افرین ناشناس 20.41
ساسان کوررنگی داری ها!!!!
بعله منم اگه خراب بودم چشمام برهنگیشو نمیدید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۳
ببخشید چرا بعضی ها تون به ما نظر دهنده ها توهین می کنید؟ یک عده سنگ گل شیفته را به سینه می زنن. یک عده به گل شیفته ، فحش می دن. می خوام بدانم چه فایده داره نظر می دیم؟ آیا گل شیفته عوض می شه ؟
آیا طرفداری یا ردش فایده داره؟ نه خیر ما از بیکاری با این مسایل سرمان را گرم می کنیم. چکار کنیم فضای مجازی هم شده پارک و گردش ما..
سارا
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۸
متاسفانه خانم گلشیفته رو باید خانم خودشیفته نامید من از دیدگاه خودم می گم که این نهایت بدبختیه به قول امام حسین اگه دین نداری ازاده باش
علی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵
سارا خانم امام حسین این جمله را در مورد حجاب نفرمودند. چرا هر چه به فکرت میاد میگی. حالا اون داره یه کار اشتباهی میکنه که به خودش مربوطه. ولی اینجا خیلیها خیلی کارای خانمان سوز میکنند و کسی جلودارشون هم نیست.
سعید
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۷
هر شخصی حق انتخاب داره و نتیجه این کارش رو میبینه بهتره قضاوت نکنیم که شاید خداوند او را ببخشد و خیلی از افراد ریا کار و دروغگو را مجازات کند.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۲
واقعا باید به حماقت اونایی که مثل گلشیفته فکز میکنن وتاییدش می کنن دلسوزی کرد نه این که به هم فحش بدیم اگه تمدن داریم.
گلى
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۷
اين موجود در منجلابى که براى خودش درست کرده داره غرق ميشه ودست وپاهاى آ خرش. رامى زنه اين همه مهمش نکنيد خداراشکرکنيدکه کثافت کاريش داره اونجا انجام مى ده وگرنه خدا مى دونه چقدر جوون بدبخت مى کرد ودرباتلاق همراه خودش مى کشوند
نسرين
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۳
مثل اينکه از سوسک ايراد بگيرى که چرا تو مستراح زندگى مى کنه باباجون اين موجود کثيفه دوست داره تو کثافت.باشه ذاتش مثل سوسکه حرص خوردن شما هم بى فايده هس البته به سوسک هم توهين شد
شوشی
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳
آخ چقدر عصبانی شدی جو جو
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۴
داری میمیری از حسودی؟؟؟؟ :))))))))))
ناشناس
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۸
خدا خیرت بده دلم خنک شد با این جواب دندان شکنت دمت گرم ایول اجرت با حضرت زهرا سلام الله علیها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
خیلی هم خوب خیلی هم عالی ،از این مملکت رفت و خودش رو نجات داد ، به آرزوش هم رسید ، واقعا دمش گرم . آدم بیشتر از یک بار که بدنیا نمیاد . تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
امیدوارم روز به روز بیشتر به آرزوهاش برسه.
ناشناس
Germany
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۲
آفرین گلشیفته
ناشناس
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳
اونایی که میگن عکس +18 نیس چرا چرت میگن؟ خوب اینجا براتون نذاشتن کاملشو. یه زحمت بدین سرچ کنین تا ببینین. من که هیچوقت از نه از خودش نه بازیش خوشم نیومد. این کاراشم بخودش مربوطه پس هی فحش ندین. اونایی هم که میگن مایه افتخاره ایرانه، چرا چرت میگین اخه؟؟ کجاش افتخاره.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷
گلشیفته یک هنرمند موفق بهش تبریک می گم . ولی من همیشه با برهنگی کامل مدل ها ، بازیگران مخالف بودم ، دلیلش هم اینه که این جور مسائل بنیان خانواده رو تضیف می کنه ، اما گاهی غبطه می خورم به حال این افراد برای اینکه گروه داعش و افرادی با عقاید آنها که من به چشم خودم توی مملکت خودمون هم دیدم از دیدن زنها با پوشش کامل هم تحریک می شن! و زنها در خیلی از موارد حقوقشون رعایت نمی شه ، کاش تو مملکت ما هم زن ها رو قبل از اینکه یک زن ببینند یک آدم با تمام حقوق انسانی بدونند . یکی از دلایل اصلی برخی پوشش های زننده و آرایش غلیظ زنان در جامعه ما هم اینه که به زن ها فرصت داده نمی شه تا در جایگاه اصلی خودشون و مطابق با توانایی هاشون موقعیت اجتماعی کسب کنند و این عقده ای میشه و از جای دیگه ای بروز می کنه. از من بشنوید و باور کنید اکثر زنهایی که تو جامعه ی ما بععضا پستی بهشون داده می شه از فرزندان و بستگان آقا زاده هان و زن هایی نیستند که واقعا براساس توانایی شون انتخاب شده باشند . من زنی از طبقه متوسط جامعه هستم و در شهری که زندگی می کنم این رو به واقع دیدم.
سعید
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵
گلشیفته لخت شده به خواست خودش و پولش رو هم گرفته وای بحال ما که با شیب ملایم توی بورس لخت مون کردن پولمون رو هم خوردن
مهرناز
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۶
اون کسایی که ادعای مسلمانی دارند، در اسلام فک کنم درباره قضاوت بی جا و تهمتم خیلی چیزا نوشته لطفا قضاوت بی جا نکنید چون شما دلایل اینکار گلشیفته رو نمی دونید هرچند کارش زشت باشه در اخر به ماچه، این همه مسلمون دارن راست راست تو روت نگاه میکنن و دروغ میگن، زیراب میزنن، زندگی بهم میزنن اطرافتوون پر این مسلموناست ،‌لباس تنه گلشیفته برا ما زندگی نمیشه برید اون مسلمونای اطرافتونو درست کنید ،
ندا
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱
آقا بهزاد فراهانی ،،،،کلاهتو بزار بالا تر
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹
به ندا خانم لذت میبری از این موضوع واقعا شما زن ها موجوداته پیچیده ای هستید برای همینه که در قران آمده: وما زن رادر شب آفریدیم
ناشناس
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
بنازم از جواب 12:19 تو بینظیری
حسن جقجقه
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
مودب باش ای بیخرد
مهرناز
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲
چرا حالا سانسور می کنید، مگه حرف بدی زده بودم :-( این همه نوشتم چرا ویرایش شده..
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
هنوز از اصل ماجرا،چي شد كه به اينجا رسيد خبر نداريم،با فرهنگ ما سازگار نيست اما شايد براي كارش توجيهي داشته باشه،شايد تهديد شده شايد مجبور بوده و شايد هم با ميل خودش اينكار رو انجام داده،قضاوت كار ما نيست
محمد اعمی
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶
اوووووووووووه، چه خبره. سه سال طول می کشه این کامنت ها رو بخونیم فقط!
یعقوب
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹
حالا اگه مطلب راجع به اختلاس زنجانی و امثالهم بود کسی دخالت نمیکرد!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۰
من زن مقیدی نیستم ولی با این کارت ازت متنفر شدم.. مگه تو هنرپبشه پورن هستی یا مدل پلی بوی ....دلم برای ابروی پدرت استاد مسلم تاتر ایران میسوزه...ابروی پدرت رو بردی زباله
حسن
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳
مودب باش محترم خانوم
شفت الله
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱
فهمیدیم که مقید نیستی.ولی ادب چیز خوبیه آ
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۷
چشم سفید خودشم میگه مقید نیست. زباله :O
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
بابا یک نگاهی به چهره این بنده خدا بیندازید ناراحت و غمگیین ست و نارخت از دست ملت ایران که با فضولی هایشان اذیت و ازارهایشان ایشان را به فرنگستان هدایت کرده تا از حرص شماها دست به این کار بزنه و حرص شماها را دربیاوره
الکس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۵
فکر کنم نصف ملت ایران تو این تاپیک کامنت گذاشتن...این خانم هم اینجوری امرار معاش می کنه به شما چه مربوطه؟؟؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۴
خارحی ها یک ضرب المثل دارند که میگوید زندگی کن بگذار دیگران هم زندگی کنند
که اگر ما ایرانیان هم چنین فکر میکریدیم ورفتار میکردیم ایران گلستان میشد
ناشناس
United States of America
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۸
بابا ساختنش فتو شاپه باور نکنید
باران
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲
نه کار این خانوم درسته نه حرفای شما
به من و شما چه که کی چی کار کرده؟هرکسو توی قبر خودش میذارن
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۸
پس تو کار ما دخالت نکن چون مارو تو قبر تو نمیزارن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰
واي چقدر بازديد كننده داره اين كارهاي زشت.
البته كه خيلي از اونها برا بررسيه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۱
تا به حال این تیتر بیشترین بازدید کننده رو داشته اونهایی که از چنین حرکتی بدشان می یاد چرا این تیترو دونبال می کنن و تاپیک می زنن؟
حسین
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۱
قران میگه کلکم راع مسئول
همه شما مسئولید. بله همه ما مسئولیم در برابر بدبختی هامون. هم گلشیفته و هم کسایی که در این مملکت دزدی میکنن نالایقن و این بی لیاقتی ما رو نشون میده وقتی میبینم عدالتی وجود نداره ساکتیم. بابا اسلامی دیده نمیشه. کو مسلمان؟؟ کو عالم؟؟؟ کسایی که دنبال علم وعقل میرن میان و مثل انیشتین ثابت میکنن که معراج پیامبر از لحاظ علمی ممکنه مثل انیشتین. و ایشون میگن خدایا میخواهم افکار تو رو بدانم بقیه چیزها جزئیاتند. علم انسان رو در برابر خدا تعظیم وا میداره. یه هنر پیشه سینما و اونایی که کارشون فیلم و سینما و .... هست چی میفهمن؟؟ برای چی میان و بهم فحش میدید؟؟ مگه همه در بورس در ضرر نیستیتد پس دو ساعت استراحت کنید سکته نکنیم با این وضعیت. چهارتا آدم باسواد در شرکت های خودروسازی ما نیست. همه با پارتی اومدن و شدن کاره ای. همه موندن ببینن پژو و رنو میان یا نه. چرا چون خودمون بدبختیم. یکی نیست بیاد و بگه چرا اساتید دانشگاهی ما هیچی به دانشجو یاد نمیدن. همه چیز شده ظاهر و دروغ و.... خیلی ما بدبختیم که هر کی میاد اینجا یک کامنت کیذاره و تصور میکنه اوج تفکره. نه در اوج جهلی. جهل ما انسان ها بر سایر چیزها سبقت گرفته.
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۰
برگرفته از كتاب بدبختي اثر ويكتور حسين
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۳
نظرای اکثر یت رو خوندم......قبول دارم که نباید انسانها رو قضاوت کنیم ....اما اآدمی را آدمیت لازم است....یعنی به چه قیمتی باید اینکارو کنیم بقیمت شهرت؟؟؟
پس امر به معروف و نهی از منکر کجاست افراد ناشناس .....چقدر باید پست باشیم که اینکارو تایید کنینم؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر باید قبح گناه پیش روی ما از بین بره....باید به حال خودمون گریه کنیم نه بی تفاوت بگذریم.....واقعا متاسفبرای خودم و بقیه.....کاش فکر میکردیم که عالم همه محضر خداست...کاش یکم میفهمیدیم که زندگی بازیچه ای بیش نیست
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۹
برو بابا دلت خوشه
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۶
غیر از جمله آخر با بقیه موافقم
زندگی بازیچه نیست و یک فرصت است از جانب پروردگار به کسانی که از آن به درستی استفاده کنند.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۷
خدایا مارا لحظه ای به خود وامگذار...
بهرام
Australia
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۱
کی می خواهیم یاد بگیریم که ‍پوشش هر کس به خودش مربوطه؟؟ مگر گلشیفته به ما آزاری رسونده؟ تا کسی به کسی آزاری نرسونه که حق تنبیه ش رو نداریم. مثل اینه که شما روسری بپوشی من بگم چرا روسری پوشیدی خدا که تو رو با روسری نیافریده!
عقرب سیاه
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۹
دوستان عزیز اینطوری قضاوت نکنید باید ببینید شرایط طرف چیه ان مشهور است و برای مشهور شدن این کارو نکرده و توی غرب این مسایل اصلا مطرح نیست و کلا انا این مسایل براشون حل شده است ومثل ایران نیست که طرف با زن خودشهم جرات بیرون رفتن نکنه یک بار به همین گرجستان خودمون سفر کنید بعد در باره گلشیفته قضاوت کنید کلا غربیها از ما 200سال جلوتر دارن زندگی میکنن و هر چیزرو باید در زمان خودش در بارهاش قضاوت کنید یه زمانی شطرنج حرام بود ولی الان مسابقاتش بر گزار میشه
jafari
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۰
در عكس برهنه گلشيفته وقتى به چشماش نگاه كنى حالت شديدي از غم و افسردگي و پريشوني و پشيمانى ميبينى، شايد همين اتفاقات نشون ميده اونجور كه بايد به اين كار از ته دل راضى نيست اما براى مورد توجه قرار گرفتن و فراموش نشدن و شايد نوعى تحقير هراز چندگاهى از اين ابزار عادى غرب سوءاستفاده ميكنه
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵
اینایی که گفتی همش تو چشش بود؟!!!
ناشناس
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰
چی چی داری میگی تو!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
لااقل خودشو همونجوري كه هست نشون ميده نه مثل رياكارا كه...
امین
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۴
چقدر این مطلب طرفدار داره!
کسایی که فحش می دید بهش، عکسش رو دیدید که دارید فحش می دید، اون برهنه شد تو چرا رفتی نگاه کردی؟
ضیا
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۶
گر بود اصل گوهری قابل تربیت رادر او اثر باشد_هیچ صیقل نکو نداند کرد آهنی راکه بد گوهر باشد_سگ به دریای هفتگانه مشوی چون شود ترپلید تر باشد_خر روسی گرش به مکه بری چون بیاید هنوز خر باشد
عباس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰
کی اینجا آشغال گذاشته .
لعنت بر پدر و مادر کسی که اینجا آشغال گذاشته .
جلالي
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴
فكركنم كار همسايه بغليه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰
دیگه اینقدر کشش ندید
پریا
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
متاسفم از این همه عقده که یهو سربازکرده و اینجوری خودشو نشون داده. من یک خانم هستم مذهبی هم نیستم اما به نظرم آدم خیلی باید بدبخت باشه که به اینجا برسه. شهرت؟!!!! کدوم شهرت!! سگ هم اگر تا این حد لخت .و عور خودشو در معرض دیدگان همه قرار بده شهرتی صدبرابر این پیدا میکنه. امیدوارم که فاطمه زهرا چنان بزنه تو کمرش که دیگه تا آخر عمر نتونه از جاش بلند شه و اینجوری آبروی زن نجیب و عفیف ایرانی رو ببره. لعنت بر شیر مادرش
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۴
خانم مثلا نجیب این حرف تو با این ادبیات چیزی نیست جزء حسادت زنانه اون لخت شده آبروی تو داره میره؟مثل این میمونه تو غذات بی نمک بشه وبسوزه وبگی همه اش تقصیره گلشیفته هست
رسول
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۸
انسان از بدو خلقت برهنه و وحشی به دنیا اومده و به تدریج بر اثر رشد و تکامل عقلانی و در جهت تکاملی خودشو پوشانیده و متمدن شده حالا بازگشت به برهنگی یک جوری ارتجاع و بازگشت به عقب و دوران توحشه.
این خانم که چند روز دیگه پا به سن گذاشت قیافش و ایندش دیدنیه.
فرناز
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹
والا جنیفر و آنجلیناجولی هم تا حالا به این وضوح لخت نشدن...
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۷
پس معلومه که از روی معده داری حرف میزنی برو وفیلم پکر باز را ببین به حرف خودت خنده ات میگیره.
یکم اطلاعات عمومی تونا قوی کنید بعد کامنت بزنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۵
میترسم آخرش سر از مدل شدن درآره
sahar
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۲
خداازش نگذره ازاون بیل آبروی.وطن فروش.خودفروش.پست.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۴
وقتی بعضی دوستان ضرر های بورس را یادم میارند تنم میلرزه تورو خد ا حد اقل تو این قسمتا ومتن هایی که ربط به بورس نداره صحبت از بورس نکنید . باشه پسر ودخترهای خوب .همون گلشیفته رو بچسبین .
ارسلان
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۴
خدا از اون از خدا بی خبرایی نگذره که به راحتی بیت المال رو بالا میکشن و فحشا و فقر و دروغ رو تو این جامعه رواج دادن گلشیفته هر کاری میکنه اعتقادات شخصیشه و به هیچ کس و ناکسی ربطی نداره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۴
وقتی که پول می دهند واو را می خرند معنی آن این نیست که فقط لختش کنند بلکه می تواند امروز زیبا معرفی کنند وفردا به قیمت بالا بفروشنش.
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۹
تو که دیگه کلا تعطیلی برو قرص تا بخور بگیربخواب
سید
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۳
از شما مسئولین بورس نیوز سوالمان این است که جهت وهدف شما از افشای این گناه چیست .اوشایدکارش رانه تنها گناه نمیداندشاید ضرورت شهرت وثروت وهنر میداندشاید او برهنگی را از منظر خود انتخاب براساس اختیار بداند(که البته دین مبین اسلام وحتی اخلاق انسانی وسلامت فطرت انسان عمل اوراخطای نابخشودنی وحتی پست تر از حیوانیت میداند ومستوجب مجازات) حال اگر شما مسلمانید این کار شما گناه وافشای گناه است وکم ازخودگناه نیست اگر مسلمان نیستید حتما به اخلاق انسانی پایبندید اگر نه که واویلا به نظرم این خانم ازخیلی از گناه کاران مشابهش در داخل کشور که صدا وتصویرهایشان تابلو نمی شود کم جرمتر است چراکه خود وعقایدش واعمال متاسفانه ناصوابش را برداشته وبه دامان هم مسلکان خود رفته که این چنین کارهایی را هنر وعین آزادی وعادی وبی اشکال وبرابر نظراکثر غربیها اختیارمیداند شما وما حق بردن آبروی هیچکس رانداریم حتی بی آبرو هم درجای خودخیلی کمی آبرو وحقی دارد حداقل با انتشار این گناهها جامعه را چه درجنبه مثبت یعنی تقبیح این عمل وافسوس وچه درجنبه منفی یعنی به به کردن مفسدان وبی اخلاقها ملتهب نکنیدحداقل حرمت خانواده اش را که باما زندگی میکنندنگهدارید چرا سابقه درخشان پدر وهنر نمائی های خواهرش را ضایع وبا این رویکرد آرامششان راسلب میکنیم بگذارید افتخار انتشار این تصاویر حتی با توجیه وکلاه اخلاقی مضحک فلو کردن(تارکردن) تصاویروحتی خبر مکتوب برای غربی ها وبی اخلاقها بماند بیایید درچارچوب خودوبه سهم خود اینترنت وفضای مجازی راپاک کنیم وپاک نگهداریم. از اینکه شکیبا بودیدسپاسگزارم
bahar
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲
واقعا که آبروی هر چی ایرانیها برده '
غربزده ی عقده ای '
مرگ بر '
پدرام
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸
به نظر من کسی که با این کار شیفته مخالفه با آزادی عمل انسان مخالفه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۱
شما مگویی انسان. کدام انسان پدارم جان
حسن
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲
ازقدیم گفتند که مردم ایران مردمی متمدن-وبافرهنگ هستندولی وقتی مطالب شما دوستان چه موافق چه مخالف درباره این عکس راخواندم شوکه شدم وچیزی به جزء توهین به یکدیگر ندیدم چه برسه به ادب-فرهنگ -تمدن-و...................
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۰
این همون حسن که میگن :خیلی خطرناکه حسن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۰
ببخشید شماییکه از این شیطان دفاع کردین با عرض پوزش اگر این فرد خدای ناکرده از نوامیس خودتان هم بود همین مطالبو میگفتین و از این عمل شنیع دفاع میکردین.
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۲
چرا از نوامیس ما بگو از تواسین خودت درضمن کسی که با اراده وخواست خودش عکس رامیزاره حتما راضیه
delaram
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۷
کی گفته این کار اونور آب عادیه.شماها چندتا فیلم دیدین فکرمیکنید اونور آب لخت شدن عادیه.اونور آبم آدمای عادیش حرمتایی نگه میدارن درسته حجابی ندارن ولی نقاط ممنوعه رو از دید بقیه حفظ میکنن.من خودم با حجاب اجباری موافق نیستم. ولی حرمتایی هست ک باید نگه داشته بشه.خیلی ازبازیگرای هالیوودی حاضر به برهنه شدن جلوی دوربین نیستن با اینک مسلمونم نیستن
delaram
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۶
کی گفته این کار اونور آب عادیه.شماها چندتا فیلم دیدین فکرمیکنید اونور آب لخت شدن عادیه.اونور آبم آدمای عادیش حرمتایی نگه میدارن درسته حجابی ندارن ولی نقاط ممنوعه رو از دید بقیه حفظ میکنن.من خودم با حجاب اجباری موافق نیستم. ولی حرمتایی هست ک باید نگه داشته بشه.خیلی ازبازیگرای هالیوودی حاضر به برهنه شدن جلوی دوربین نیستن با اینک مسلمونم نیستن اونور آبم باتمام آزادیشون حرمت خودشون نگه میدارن واسه خیلی هاشونم این مسائل پوشوندن نقاط ممنوعه مهمه این برمیگرده به فرهنگ اصالت خانوادش حتی خانواده های اصیل اونورم ب این قضیه پایبندم.همه چیز برمیگرده ب اصالت خانواده.من خودم یکی از طرفدارای گلشیفته بودم ولی با این کارش خودشو اصالتشو زیر سوال برد
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۳
این ازون جیره خوارهای توسفارته
delaram
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۰
چرا نظرم ارسال نمیشه؟؟
ناشناس
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۵
مجید جان باید بگی چرا نظرم پخش نمیشه.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
اگر خواهر و مادر خودتون هم اینکارو میکردن میرفتین اشکالی نداره،آیا خود این خانم حرمت پدر و مادر رو حفظ کرده که دیگران حفظ کنند،آیا حرمتی هم باقی مانده در فیلمهای آمریکایی هم یه هنر پیشه کاملا عریان نمیشه و نقاطی از بدنش رو میپوشاند ولی ایشون ابرو رو خوردن و حیا رو هم قی کرده واقعا متاسفم براش و از خداوند برای خانواده اش و پدرش صبر میطلبم
سینا
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
بازی سیاسی رو براتون پیاده کردن که خبر ندارین
زن نماد کشوره تو همه جای دنیا
انتخاب این خانوم کاملا برنامه ریزی شده بوده
از فیلم میم مثه مادرش میشد بفهمی
الانم یعنی چشم داشتن به زن ناموس کشور و ... ایرانی
بازم منتظر خروج هنرپیشه های معروف و رسوایی اخلاقی آنها باشید
ارا
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۰
من فقط موندم توي فرهنگ ايراني ما كه هممون به خوبي باهاش اشنا هستيم وقتي پدر گلشيفته و خودش با هم به عكس نگاه كنن پدرش راجع به عكس چي نظر ميده ميگه خوبه بده گلشيفته چي ميگه افتخار ميكنه خجالت ميكشه والا موندم خيلي دوست دارم بدونم