تعداد بازدید : ۱۱۲۷۵۱
کد خبر : ۱۴۱۳۸۲
۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۷
پس از انتشار تصاویر نیمه برهنه‌اش در یک کلیپ که جنجال‌های فراوانی را در پی داشت، این بار انتشار تصویر کاملاً برهنه «گلشیفته فراهانی» بر روی جلد یک مجله فرانسوی که مورد توجه دیگر نشریات فرانسوی از جمله مادام فیگارو قرار گرفته، این پرسش‌ را پیش آورده که این روش چه تاثیری در آینده این بازیگر خواهد داشت و همچنین پرسش پراهمیت‌تری را پیش رو قرار می‌دهد که باید در قبال عملکردهای چهره‌های هنری سابقاً فعال در ایران، چه واکنشی داشت؟

به گزارش «تابناک»؛ ماجرای انتشار تصویر نیمه برهنه گلشیفته فراهانی در مجله مادام فیگارو به فراموشی سپرده نشده که این بار در همان مجله، تصویر تمام برهنه‌ای از این بازیگر سابق تئائر و سینمای ایران بازنشر شده که برگرفته از روی جلد مجله فرانسوی «ایگوئیست / Egoiste» است؛ جلد دوم هفدهمین شماره‌ در سی‌وهفتمین سال تاسیس این مجله در حالی تصویر برهنه گلشیفته فراهانی است که بر روی جلد نخست آن، تصویر کیت بلانشت بازیگر استرالیایی نقش بسته و البته هر دو تصویر نیز توسط یک عکاس ثبت است. گلشیفته فراهانی، پیش‌تر در تابستان گذشته به نیویورک‌تایمز گفته بوده که مقابل پائولو راورسی، عکاس مطرح مُد مقیم پاریس برهنه شده و حال آهسته آهسته تصاویری که از او به ثبت رسیده انتشار می‌یابد.

طبیعتاً این اتفاق نیز منجر به شکل گیری فضای پرتنشی خواهد شد اما حقیقت امر آن است که این فضای پرتنش باعث توقف روشی که این بازیگر سابقه تئاتر و سینمای ایران در پیش گرفته نخواهد شد، کما اینکه انتقادات گذشته مطرح شده نسبت به عملکرد گذشته‌اش منجر به توقف یا تجدیدنظرش در مسیری که در پیش گرفنه نشد. از این حیث تنها مسئله‌ای که وجود دارد، تعریف نسبت هنر ایران با چنین اتفاقی و تاکید بر وجود فاصله میان این دو موضوع است.

اگر قرار باشد در پارادایم غربی به این موضوع پرداخت، در این زمینه باید تاکید کرد مسیری که گلشیفته برای تحکیم جایگاهش در سینمای اروپا و آمریکا در پیش گرفته، بدترین روش ممکن است و تاریخ مصرف او را تا زمان حفظ جذابیت‌های اینچنینی‌اش حفظ محدود خواهد ساخت و بدون تردید این بازیگر می‌توانست بدون برهنه شدن جایگاهی به مراتب بهتر از این به دست آورد و حقیقت امر آن است که آن روشی که فراهانی نقطه پایانی‌اش را در پیش گرفته، جزو گزینه‌های معمول نیست و انتشار تصویری شبیه به تصویر اخیراً منتشر شده از کیم کارداشیان از فراهانی، کمکی به تغییر موقعیت او در سینمای آمریکا و اروپا نخواهد کرد.

روشی که گلشیفته در پیش گرفته اتفاقی مرسوم حتی برای بازیگران هالیوودی نیست و از تعداد قابل توجهی از بازیگران هالیوود، تصاویری تا بدین حد برهنه منتشر نشده و در واقع حتی در انتشار تصاویر برهنه از بازیگران و خوانندگان آمریکایی نیز برخی نقاط پوشانده می‌شود و این حریم مشخص را اکثر مجلات نیز رعایت می‌کنند و بنابراین روشی که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته حتی در سینمای آمریکا نیز امری مرسوم و پذیرفته شده نیست و به ندرت رخ می‌دهد و به همین دلیل تنها چهره او را نزد هوادارانش که بخش قابل توجهی‌شان ایرانی هستند، مخدوش خواهد نمود.

در همین راستا این ساده اندیشی است، تصور کرد مسیر در پیش گرفته شده توسط گلشیفته فراهانی نسخه قابل اعتمادی است که با تکیه بر آن می‌توان به موقعیت ویژه‌ای در سینمای ایران دست یافت و بی‌شک در فضای رقابتی سینمای جهان که بازیگرانی از هر نظر به مراتب جذاب‌تر وجود، آنچه به ارزانی عرضه می‌شود و از آن برای جلب توجه بیشتر فیلمسازان آمریکایی و اروپایی بهره گرفته می‌شود، اعتبار محدود و مشخصی دارد و برچسب تاریخ انقضایش کنار نصب شده است.

اما اگر قرار باشد در پارادایم شرقی و ایرانی به این موضوع توجه کرد، باید در نظر داشت که اساساً روش در پیش گرفته شده توسط این بازیگر قابل توجه نیست و می‌توان به نمونه‌های وطنی اشاره کرد که در مسیری آهسته و پیوسته را در پیش گرفته‌اند و ضمن حفظ هنجارهای سینمایی که از دل آن برآمده‌اند، موقعیت‌های ملی یا بین‌المللی ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند و در عین حال حاضر به تن دادن به چنین روش‌هایی برای وسعت یافتنِ موقت دامنه فعالیت‌هایشان نشده‌اند.

نقش آفرینی «مهناز افشار» در فیلم «معلم» محصول کشور تاجیکستان و همچنین بازی تحسین برانگیز فاطمه معتمدآریا در فیلم «نبات» محصول کشور آذربایجان در کنار حضور درخشان چهره‌هایی چون «لیلا حاتمی» و «نیکی کریمی» در جشنواره‌های خارجی نشان می‌دهد که کسب موقعیت ویژه در فضای بین‌المللی سینما الزاماً نیازمند روش‌هایی نیست که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته و این روش‌ها تنها در یک دوره محدود کارآمدی دارند و به مرور همان پایگاه مردمی که یک بازیگر از دل آن رشد کرده و با پشت کردن به آن، سراغ روش‌های دیگری را گرفته نیز به مرور از میان خواهد برد.

از این حیث باید در نظر داشت آنچه در این زمینه مورد نقد است، ارائه روشی از پیش شکست خورده به عنوان نسخه موفقیت در سینمای اروپا و آمریکا به مخاطب ایرانی است که پیگیر رفتار این بازیگر بوده است. این یک حقیقت است که بازیگری چون مریل استریپ در سینمای جهان علی‌رغم عدم برخورداری از جذابیت‌های ظاهری جنسی خاص، صرفاً به واسطه بازی قوی و تاثیرگذارش، اکنون در سن 65 ساگی همچنان با پیشنهادی مالی قابل توجهی مواجه است و در مقابل اکثر ستاره‌های زن هالیوود که متکی به این جذابیت‌ها هستند، یا با روش عجیب درصدد حفظ این جذابیت (مقابل دوربین‌ها) برمی‌آیند و یا خیلی زود با دنیای بازیگری وداع می‌کنند؛ اتفاقی که برای آنجلینا جولی رخ داد.

بنابراین نشانی غلطی که تمرکز بر رفتار گلشیفته به مخاطب جوان ایرانی خواهد داد، برهنگی به عنوان آسانسوری برای پیشرفت در سینمای جهان است اما در مقابل این حقیقت گفته نمی‌شود که چنین آسانسوری چقدر سریع سقوط می‌کند و بازیگری که دیگر از این ابزارش نیز نتواند استفاده کند، با چه کیفیتی حذف می‌شود. به همین دلیل همچنان مسیری که چهره‌هایی چون «لیلا حاتمی» و «فاطمه معتمدآریا» پشت سر گذاشته‌اند، همچنان نسخه‌های قابل پذیرش‌تری برای رشد یک سینماگر و رسیدن به نقطه سعادت در عرصه بین‌الملل محسوب می‌شده است؛ نسخه‌ای باید بیشتر مورد توجه افکار عمومی قرار گیرد.

«گلشیفته» باز هم برهنه شد +عکس (18+)

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با توهم پدیده شدن در سینمای اروپا و هالیوود، و شکست های پیاپی به وضعیتی دچار شد که در آوارگی کامل دست به هر اقدامی زد و سعی کرد با انواع برهنگی و نمایش خود از این طریق و حاشیه درست کردن در نشریات محتلف اروپایی، همچنان تصور کند که یک هنرمند است!!

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
بی خیال
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بورس اون در توهم دست به برهنگی زده؟
که الان داره تو پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما هالیوود نقش زن فرعون را بازی میکنه ؟ فکر کنم تو توهم زدی که جرات نمیکنی همین کامنت را هم پخش کنی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
بی خیالو خوب اومدی. هر چی که به کسی گیری بدی بار بعد کنجکاو میشه ببینه بدترشو انجام بده چیکار میکنی
psK
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
توهم تو زدی متوهم که فیلمی که توسط خود دولت امریکا توقیف شده بدلیل غیر واقعی بودن و هنوز یک سنت هم فروش نکرده رو پرفروشترین فیلم تاریخ سینما یاد میکنی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
برهنگی فرهنگی و فرهنگ برهنگی
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
حداقل حرمت پدر و مادرش و داشته باشین.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
بهترین وکاملترین وجامعترین کلمه همین است درود بر فهم و درکت که اثر باز دارنده ای بر انواع مخاطب داشت
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
بابا پر فروش ترین تاریخ سینماااااا
من کشته مرده این امار دادنای ایرانییام
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
کمتر ستاره هالیوودی دست به این رفتارها می زنه.. با اینکه بسیار معروفتر از فراهانی هستند. اگر هم اینکار رو بکنند سریعا از طرف هوادارنشون مورد انتقاد قرار می گیرند. ما هم به عنوان هوادار قبلی و سابق او این حرکات فراهانی رو دور از شان میدونیم. این ها نشانه عقده های درونی فرد هست.
مجید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
لعنت خدا بر او باد که مایه ننگ هر ایرانی است
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت خدا بر تو باد که مایه ننگ ایرانی هستی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت بر ناشناس 8:35 و امثال ناشناس
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت خدا برشما باد که با اذیت ها و فضولی هایتان همه را راهی خارج از کشور کردید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
والا ما نفهمیدیم بالاخره لعنت بر که باد؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مثلا تو مایه چی هستی اگه اون مایه ننگه؟
ناشناس
UNITED KINGDOM
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت خدا بر تو مجید خان
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مایه ننگ کسانی هستن که زالوهایی مثل زنجانی رو به وجود اوردن .این خانم به جای کسی نه بهشت میره نه جهنم .
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت خدا بر همه ی ایرانی ها که همدگیه رو انقدر راحت لعن می کنند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت بر کسی که در زندگی دیگران دخالت می کند
امامي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت خدابر ناشناسي كه در هر موردي نظر ميدهد
شبح
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
لعنت بر سرعت پایین اینترنت تو ایران...
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
امیر خان درود به شرفت بهترین کامنت مال تو بود
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ننگ هر ایرانی دزدی هایی هست که دیگه داره کم کم به اخبارش عادت مون میشه اگه گلشیفته کار گناهی کرده از دید خدا در اینصورت خود خدا تنبیهش میکنه لازم نیست من و شما کاسه داغتر از اش بشیم.
ناشناس
ROMANIA
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
لعنت خدا بر کسانی که هر کاری که خودشان میکنند خدایی مینامند و به خدا نسبت میدهند و هر کاری را که دیگران انجام میدهند بیخدایی و ضد خدا مینامند.
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
آخه بی ناموسیه دیگه بخوای با بچت اینو نگاه کنی یا اینکه بچت این عکسو تو بیرون ببینه.دیگه شما خیلی بی ناموسید اگه بخواید اینو تشویق کنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
رحمت خدا بر همه باد!
صدرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
لعنت خدا برخاوری بدون عکس!!
نجی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
دوستان عزیز یک نگاهی به پاسخ ها بیندازید!!شنیده بودیم آخرالزمان جای معروف و منکر عوض میشه ولی باورم نمی شد. یک دختر که اسم اسلام و قرآن و خدا و پیغمبر رو لااقل شنیده میاد تظاهر به گناه میکنه که طبق شرع اسلام جایز نیست اونوقت انقدر طرفدار داره. و البته که این طرفداران او در گناه او شریک خواهند بود. اگر اختلاس شده و اگر دزدی شده هم حکومت اسلامی و هم مردم آن ها رو محکوم کردند و همه به ترتیب دز حال مجازات شدن هستند. اولینش که مه آفرید امیر خسروی بود و بقیه هم ادامه خواهد یافت. اما آیا شما در آن دنیا می توانید با این پاسخ هایی که دادید سرتان را بلند کنید؟
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
نجی خودتی؟ یا کس دیگه یی با اسم شما مطلب زده؟ این دفعه خیلی مترقی شدی؟!!! دیگه مثل کامنه=تهای قبلیت لعن و نفرین نمیفرستی؟
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
عیسی به کیش خود
موسی به کیش خود
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
لعنت بر خرزوو خان ، همش تقصیر خرزوو خان هستش ، این تحریمها ، کم آبی ، برنجها و گوشتهای فاسد وارداتی ، پارازیت ها ، بیکاری ، طلاق های زیاد و..... همش تقصی خرزوو خان هست . ...باور کنید.. :))
پارسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
کجاست که روزای اول که رفته بودن بهش افتخارمیکرد که مروج فرهنگ ایرانی میشه
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
و ایضا لعنت بر ناشناس 9:38 و امثالهم
ناشناس
UNITED STATES
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
متاسفم برای یک مشت ادمی که عقده های جنسیشون و در دفاع از هرزگی زن سرزمینشون خالی میکنن هم اون زن که با برهنگیش ننگ هر ایرانیه و چه طرفدارای مشگل دارش که ادعای روشنفکری شرم و حیای نادیده گرفته شده توسط اون و تایید میکنن باید بدونن این بی حرمتیهای اجتماعی و عرفی ربطی به دین و مذهب و ...نداره بلکه این ادمها اولین قوانین انسانیت و زیر پا میگدارن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
این عکس کجاش + 18 هست؟؟؟
چرا دست از سر این دختر برنمیدارید؟
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
دختر!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
خوب به عکسا دقت نکردیا ناشناس 23:19
دست رو سرش نیست که بخوان بردارن
عبدالله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
بسمه تعالی
اینقدر عکس العمل نشان دادنددرقبال رفتار نا پسند یکنفر دقیقا تبعیت از خواسته آن شخص می باشد که هیچ خواسته ای جزئ معروف شدن بهر قیمت ندارد
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بسمه تعالی
موافقم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
به نام خدا
ایشون اول معروف شدند و بعد لخت، ترتیب را رعایت کنید
noohin
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
به نام خدا
به ما هیچ ربطی نداره
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
به نام ایزد منان
درسته راست میگی
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
بسمه تعالی
نظری ندارم.
تامی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
حالا بخش +18 ان چی بوده فقط یه کله معلومه
بعدشم بورس نیوز تقریبا روتین اخبار این بنده خدارو نشر میدهیکی نیست بگه چه ربطی به شما داره
پاسخ ها
اريا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مطمئني بنده خداست بهتره بگي بنده شيطان بعدشم اگه حرفي نزني هيچكس نميگه لالي .
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
منطق شما همینه کسی حرف نزنه فقط شما بزنید شما ها عمر تفکراتتون کوتاهه دیگه دارید نفس های آخر را میزنید
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
نامی جان چشمان عقابی بیننده خودش فیلتر رو حذف میکنه نگران نباش بورس میدونه مشتریهاش چه قابلیتهایی دارن.
تامی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
انقد حسودی نداره که دوست داره اینجوری باشه شما مطمن باشید شمارو تو گور گلشیفته نمیزارن نگران نباشید
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
آفرین تو هم برو لخت شو ما همه حسودیم چون نمیتونیم مثل حیوانات لخت بشیم تو برو عزیزم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
افرین تو هم برو روزی 80 رکعت نماز بخون ما نمیگیم ثوابش به ما هم برسه
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
آره دیگه حسودی نداره-اگه تو و ... لخت شید قول می دیم حسودی نکنیم
nooshin
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
کاملا مساله شخصی... هرکسی مسول کاره خودشه... سعی کنید فقط یکمی تو زندگی شخصی کسی دخالت نکنیم... مگه به کسی ضربه زده...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
خدا شفاش بده دنبال چیه ؟؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
شوهر
شبح
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
سرعت اینترنت بالا
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
لباساشا
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
دنبال من میگرده
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
من اینجام گلشیفته جون
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
چقدر وقیح.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مثلا میخوای بگی اون بده من خوبم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ناشناس می خوای بگی کور و نفهمی که کار به این زشتی رو انجام داده و به رو خودت نمی آری
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
امشب سر هرکوچه دنبال تو میگردم هر رهگذری گوید من عاشق و ولگردم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
حالا هر کی خواست شبیه حیوانات رفتار کنه شما باید همش نشونش بدید!!!!ولش کنید بابا کمی هم از آدمهای خوب مطلب بگذارید ما هم کار خوب یاد بگیریم لطفا این دختره رو ولش کنید
عباس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
از خدا بی خبر ، بترس از عذاب و خشم خدا که
عذابی سخت در انتظار شما است که به اسم یک فرد مسلمان این چنین کارهایی می کنید
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
نه بابا؟! نکنه تازه از پیش خدا برگشتی؟!
اريا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
عباس من موندم اينايي كه منفي ميدن كي هستن لابد يكي مثل گلشيفته هستن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
هرچی باشن تو عباس نیستند که البته یکی هستی بادو کامنت
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
خیلی های دیگه هم هستند که باید بترسند ولی نمیترسن، تازه این بنده خدا ادعای دینداری هم نداره و حداقل ریاکار نیست
سليماني
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
عباس جون اونايي كه منفي ميدن حتما خودشان اينكاره اند
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
عباس آقا چرا اونایی که ثروت کشورمان را چپاول کردن از خدا نمیترسن لعنت خدا به انها باشه که ما را به این روز انداختن و عذاب و خشم خدا در انتظارشان هست
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
مسلمان؟؟؟فکر کنم اسم یک بازیکن فوتبال باشه..دست بردار این کجاش مسلملان است..اصلا بگو ببینمی کی مسلمان است
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
فکر نمی کنید این رفتار گلشیفته انتقام از اونهایی است که نگذاشتن تو کشور خودش متعادل باشه و اون همه محدودیت غیر عقلایی در مورد سینما وهنر پیشه ها این نتیجه را میده.توصیه می کنم فیلم در حال اجرا پرویز را ببینید و به کتابهای روانشناسی رفتار متقابل مراجعه کنید تا بدانید.
نجی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ثروت کشور ما رو یک عمر آمریکا و انگلیس بردند و خوردند حالا هم با ماهواره و برهنگی فرهنگ ما رو بردند. مردم هم ازشون با آغوش باز استقبال می کنند باور ندارید نگاه به تعداد منفی های کامنت عباس آقا بندازید.
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
نجی خداییش خودت ماهواره نداری؟
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
ناشناس 18.22
ما ماهواره نداریم
خیلی هاهم اطرافمون هستن که ندارن
نکنه فک کردی تمام خونه های ایران ماهواره هس!!!!!!!!

عباس رحمانی ایولااااااااا
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
من با فیلتر شکن عکس را دیدیم. مادرزاد بود!
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
تو یک دروغگوی پست هستی چون پستی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
زیبا هم بود
محسن چه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
خدایش کسانی که این کار را تقبیح نمی کنند آیا حاضرند خواهرشان و ناموسشان هم چنین کاری بکند؟ بلا شک نه. پس نباید با این رفتارها به سادگی گذشت و باید محکوم کرد تا قبح این کار زشت نریزد که هتک عفت خودمان و ناموسمان می شود
پاسخ ها
ناشناس
GERMANY
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
گلشیفته اشتباهی کرده اون دنیا هم خودش جواب میده اینم مثل اون همه دختر هرزه اروپایی، الانم از ایران خارج شده پس اینقدر به بهانه های مختلف دنبال نگاه کردن به عکس ها و فیلم های به قول خودتون برهنه این دختر نباشید که گناهتون کمتر از اون نیست...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
آدرسش رو بده
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بعله آقا من حاضرم!تا نشون بدم بشما ربطی نداره!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ناشناس 19:56 رو دقیق بشناسید - هر کسی نمیاد این جوری صحبت کنه، مطمئن باشید اون ور هم این قدر بی غیرت بازی نیست
نجی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
همون بی ناموس هایی که در دوران جنگ به بهای دو نخ سیگار تمام ایران و ایرانی رو می فروختند حالا بچه هاشون با افتخار و از روی لجبازی می آیند و می گویند که ناموسشان را لخت می کنند و به همه نشان می دهند و به آن هم افتخار می کنند.
فامیل دور
UNITED STATES
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
روزی یک بنده خدایی میخواست در روستایی مشهور شود هر چه اندیشید که کدام هنر در او میتواند وی را مشهور کند دید که هنری در وی نیست. چاره را در این دید که برود و در سر چشمه که هر رهگذری پرسید چه کسی آب را به لجن کشیده بگویند فلانی.
شما رسانه ها به جای اینکه بپردازید اصل هنر و علم در دنیا افتادین دنبال اون کسی که در آب است. مقصر شما هستید که این اشخاص را در جامعه برجسته میکنید.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مطمئنی به خاطر لختیش معروف شد؟
من یادمه وقتی داشت از داهات میرفت همه براش غمگین بودند ها!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ناشناس 19:16 خیلی خوب گفتید
آشنای نزدیک
MALAYSIA
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ایشون راست میگن فامیل دور منه میشناسمش آدم راستگوییه
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این عکسه همش رو تار کردید بعد زدید +18 !!!!!!!!! این +2 هم نیست.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اصلا+ نیست
ناشناس
MALAYSIA
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شما به بزرگی خودت ببخش. دفعه بعد تکرار نمیکنن
حسن
ROMANIA
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
زنده باد گلشیفته
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بي غيرت اين كارا اون ور آب عاديه
مهران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اگه مادر یا خواهرت این کار رو میکرد ک اینو نمیگفتی این نشون میده ک به دخترای سرزمینت هیچ غیرتی نداری
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
-18 هم زورکیه
فرهاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مگه شما خدایید که قضاوت می کنید .
به شما چه که لخت شده
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اینا به خدا هم گیر میدن داداش، مگه ایران نیستی؟
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این بنده خدا تو ایران هم پشت پرده لخت میشده ماها نمیدیدم.حالا آشکارا لخت شده.خوب لابد گرمش بوده!!!!
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
سعید جان اگه اون دنیا هم ازت پرسیدن اون پشت پردهای که میگفتی کجاست بلدی بگی
نکنید این کار را نزنید این تهمت ها را که به خدا پاخوری داره بدجوری هم داره
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
تو دیدی که میگی ؟ افراطی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این مثبت ها یک گروه افراطی برنامه ریزی کردن ودارن میدن هوشیار باشید
سالار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
شاید فتوشاپ باشه.آبروی بنده خدا رو از این بیشتر نبرید مسلمونای شیعه.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
عکسش رو خود مجله هست، برو ببین...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خودش خواسته ابروش بره بذار بیشتر بره
کریم پاکدل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این خانم بابرهنگی کاربدوگناهی انجام دادولیشمابانشان دادن ان به کل مردم هم ابروی اوربردیدوهم این کارمعصیت امیزردربین مردم ترویج دادیدامیداورم کسانی که این خبرزشت وپست راتهیه مکنندحیاءکنندودست ازاین کاربی شرمانه بردارندچون خداوندستارالعیوب است
خبرگذاری محترم حیاء کن واین کارهای زشت رراه کن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این بود شجاعت گلشیفته که دم میزدند!!!!
سعيد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اين دوست ما چقدر روح لطيفي دارند با نشان دادن آن به مردم آبروي ا و را برديد؟ وقتي عكس را خودش در صفحه اول مجله به چاپ رسونده ديگه چه آبرو بردني بعضي ا ز استدلالها واقعا آبدوغ خياري هست
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
دمش گرم از خیلی از مردها مرد تره
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
بله از مردهايي مثل بو خيلي مردتره
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
از منم مردتره
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
با اینکه با کارش موافق نیستم و نمی‌پسندم، اما به خودش مربوطه!!!
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
یعنی تمام مشکلات ما حل شد رفت پی کارش مونده فقط لخت شدن یکی اون سر دنیا ، سردبیر بورس نیوز ، جان من یکم تو نشر مطالب دقت کن و مطالب رو بیشتر به سمت سرمایه و اقتصاد و این جو مسائل ببر.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بابا به چه بورس را بالا ببرید بدبخت شدیم همین کارها و فضولی ها را میکنید که بورس پایین میاد
رایان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بر فرض که ایشان خطا کار .....جناب روزنامه نگار زون کردن خطای خطا کار کمتر از خطای او نیست قیامتی هست و جزایی.....
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
آخه من نیدونم زندگی شخصی آدم هایی که هزاران کیلومتر از شما فاصله گرفتند رفتند به شما چه ارتباطی داره حداقل اینه که ماله بچه یتیم را نخورده اختلاس های میلیاردی نکرده و حالا میگن حسابشم خالیه نمیدونیم پول ها کجاست
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
افرین و افرین وصد افرین
علي پور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
ارتباطش اينه كه آبروي همه ايراني ها را برده
ندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
گلشیفته پاش رو زمین نیست.....
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
واقعا از لحاظ روحی یه ادم رهاست
313
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
از چي رهاست ؟
از انسانيت ؟
از اخلاق؟
از ...؟
اون وقت فكر نميكني كه خر رهاتر است چون مادرزاد لخته!
ناشناس
ROMANIA
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
تو هم مادر زاد لخت به این دنیا اومدی
d
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
فعلا که تو و امثال تو لخت بودن رو دوست دارید. پس خودتون لخت به دنیا اومدین
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بنظرم بهش نپردازید چون بیشتر معروف میشه و این همون چیزیه که دلش میخواد چون این حیا نداره اگه ببینه این روش جواب داده فردا از جای دیگه ش عکس میگیره میذاره وسط مجله !
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اسکول جان اون معروف هست برای همینه که دارین دق میکنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
ابله جان اون معروف شده توچرا كيف مي كني؟ نكنه با گلشيفته نسبتي داري؟
اشكان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
آفرين به اين شيرزن
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خوبه نمرديم شير فاحشه را هم ديديم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
تو خودت حاضری خواهر یا زن یا مادرتو با اون وضع بذاری تو مجله بگی این مادر شیرزن منه!
سما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بهفکر پدر و مادرش باشید که در ایران زندگی میکنند .
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
پدرش باید به خودتش بنازه با این بچه تربیت کردنش
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خودش به فکر هست شما نگران نباش
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
دیدی وجود نداری همه کامنت ها را بذاری همه شما همینطوری هستید رسانه ها را گرفتین دستتون واون چیزی را که دوست دارید پخش میکنید واین یعنی دیکتاتوری چیزی که با اون بقا میکنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
من با فتو شاپ به شکل حرفه ای کار میکنم و با اطمینان میگم این عکس با فتو شاپ ادیت شده وکسانی که بی توجه به نظر کارشناسان چنین عکسهایی را به این خانم نسبت میدهند قصدشان
تخریب ایشان با نیات دیگر است.
پاسخ ها
علی اکبر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
حتما تو فبلم سنگ صبور هم که تو افغانستان بازی کرده بود ایشون بدن کاملا برهنه اش و بقیه کاراش فتوشاپ بود
بهنام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بهترین هنرپیشه دنیاست و افتخار می کنیم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اگه یکی از شماها لخت هم بشه باز مشهور نمیشین نسوزین اینقد.......مثلا مسلمونین دایم گناه و غیبت ادم حالش بهم میخوره برین دنبال جمع کردن زندگیا وبچه های خودتون که اینقد مشکل دارین
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
ناشناس من فكر مي كنم بو توبرادر گلشيفته هستي
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
برهنه پيشه است او.... خاك بر سر ... ابروي اسلام رو برده ....
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
واقعا احمقی!
خاک برسرت که ایرانی هستی، ای کاش نبودی!
پاسخ ها
ناشناس
UNITED KINGDOM
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
خاک بر سر تو
امير
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خاك بر سر ناشناس
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
باریکلا خیلی معروف شدی بهت تبریک میگیم!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اگر با فتوشاپ عکس تقلبی تهیه کرده اند بورس نیوز شما نباید آتش بیار معرکه بشی گناه همه به گردن شماست که بدون اثبات اصیل بودن عکس و اقرار فرد این کار خلاف را تبلیغ می کنی
پاسخ ها
مصطفی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
خودش گفته بود همچین عکسایی گرفته ، من مصاحبشو دیدم
ولی اینقدر توهین بیشتر به فقر فرهنگیه خودمون بر میگرده
نجیب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
؟؟؟؟ متاسفانه این یک فقر جنسی در ماست بابا انور اب این مسایل برایشان مهم نیست بهتر است اصلا چنین مطالب درد اوری درج نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
درود بر تو گلشیفته عزیز
تو این مملکت همه به ظاهر نگاه میکنن و با همین ظاهر هم هزار میلیارد و بر میدارن و میرن و جالب هیچکس حتی جرات فرستادن لعنت رو هم نداره ....
مصطفی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
حرکتش به خودش مربوطه ، کسی حق توهین نداره ...
فقط دلم به حال پدر و مادر پیرش میسوزه تو این فرهنگ چقدر حقارت میکشن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
کار بازیگر بازی کردنه. این خانم هم خوب اینو نشون داد. بازیگر یعنی کسی که شخصیتی نداره و به هر شکلی در میاد

مشکل اینجاست که تو کشور ما این قشر شدن الگوی مردم. مردم ما هم که عقل و تفکر ندارن

این خانم اینجا نقش مادر مفلوک و ... رو بازی میکرد. ازش در مورد فاطمه زهرا میپرسدن و ... مشکل اون نیست . مشکل کشور ماست که یک بازیگر رو میخواد الگوی مردم بکنه.

همیشه میگم این کشور کشور بازیگر و فوتبالیست و خواننده است و مطالبه مردم هم همینه. ما مردمی هستیم گریزن از علم و دانش و فکر کردن

دیدین تو فیسبوک چقدر گروه برای شعر و شاعری و جوک و .. داریم ولی برای یه مطلب علمی که نیاز به فکر کردن باشه عمرا
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
توی این انبوه پیام ها یه نکته گم نشه: این دختر زیباست
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
حال به هم زنه
ناشناس
UNITED STATES
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
جای شما رو تنگ کرده؟
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
ابرومونو برده تو دنیا....
نوشین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
آبرومونو دزدای میلیاردی بردند ک مجبوریم بخاطر کم شدن قیمت نفت بریم گدایی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
توی این انبوه پیام ها یه نکته گم نشه: این دختر زیباست
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
معلومه كه خيلي بد سليقه اي
رضا
ROMANIA
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اقا فکر بودجه و اقتصادباشید تا اینگونه مسایل
ناشناس
UNITED STATES
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
واقعا برهنه شدن جلوی دوربین چه چیزی رو اثبات میکنه به غربیها؟والا خیلی از هنرپیشه های غرب حاضر به اینکار نیستند!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
تمامی کسانی که از دیگران عیبجویی میکنند بیشتر ازهمه عیب خودراببینند که ازهمه عیبشان بیشتر است .
برو ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتونخواهند نوشت .
دوستدار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
توکشور ما وقتی کسی نه زور داره نه پول نه اسلحه زورش را اینجور نشان میدهد حال بعضی ها میخواهند سرشان را به دیوار بکوبند خوب بکوبند گلشیفته به کسی دروغ نگفته..
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
گلشیفته گلشیفته همین چه اندام زشتی داره!!!
پف پفراییییییییییییی
ناشناس
ROMANIA
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بدتر از برهنگی ظاهری برهنگی فرهنگیه که متاسفانه شورش دراوردیم
اخه مگه یه هنرمند امریکایی برهنه میشه ابرو امریکا رو میبره
اینقدر فضولی و سرک نکشیم تو زندگی شخصی بقیه
آرش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
فتو شاپه
پاسخ ها
ناشناس
UNITED STATES
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
دمت ګرم درست ګفتی ولی بعضیا در مقابل فهمیدن خشونت به خرج میدهند وموضع میګیرند
ناشناس
UNITED STATES
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
هرکی هر کار دوست دار انجام میده حسابش میمونه با خودش و خدای خودش شماها چرا اینقدر تو سر خودتون میزنین به کسی ربطی نداره اون چی کار میکار میکنه
باران
UNITED STATES
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
بهتر هنرمندانه مورد نفرت قرار یگیرد .
ناشناس
UNITED STATES
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
در دین هیچ اجباری نیست.هر کس آزاده که راه و روش خود رو خودش انتخاب کنه.و به جای خداوند قضاوت نکنیم.هر چند خداوند راه و روش خوب زیستن رو بهمون نشان داده
يوسف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
حفظ وقار و حجاب براي مرد و زن خوب است
انسان بايد حريم خود را رعايت كند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
واسه چی به سایت داخل میشین خیلی الافین بزار هرکاری دلش بخواد انجام کنه به درک
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
تو قرآن آمده که مردم (مومن به خدا)خبرهای زشت راپنهان کنندو ازپرده دری وآبروریزی جلوگیری کنند.فرهنگ غنی مانیز به همین اعتقاد دارند .درضمن ازنظرما همچنان پدرگلشیفته مردبزرگ وشریفی هست وخواهد بود.وقابل احترام .روزقیامت پدرگناه فرزند وفرزند گناه پدررا به دوش نمی گیرد.
افشین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
فکر نمیکردم کشورمون اینقدر ادم هرزه داشته باشه
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
واسه اینه که تا حالا هیچوقت به خودت فکر نکرده بودی .
اگه ازدید تو وامثال افراطی های مثل تو این هرزگیه پس به من بگو ببینم مال مردم را خوردن وخانواده ای را به خاک سیاه نشاندن که باعث میشه پدر دق کنه پسر معتاد بشه دختر آواره کوچه وخیابان بشه وزن از ناچاری بزه کار جامعه بشه واون آقا هر روز هر روز بر مال حرام بنازه هیچکس هم از گل بالاتر نتونه بهش بگه اسمش میشه چی آقا افشین بیسواد
تامی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
خیلی دوس دارین همه لال بشن از روی مثبت و منفی همه چی معلوم میشه
الهه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
من با این قسمتش موافقم که بازیگرهای هالیوود هم تا این حد برهنه عکس منتشر نمیکنند.حتی کیم کارداشیان هم که تا چند وقت پیش عکس برهنه منتشر کرد اندامش به این اندازه در عکس پیدا نبود ولی باز هم مورد انتقاد زیادی قرار گرفت.ایشون به تمام معنا جوگیر شدن ...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اينو ول كن نوسان فارسو بچسب
qyn
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
این همه فحش به این خانم ایا گناه این خانوم زیاداست یا من کلی خانه هارا خراب کرم با رانت وهزار کلک برای گیر اوردن یک ریال بیشتر با ترفندی که خودت می دانی بیشتر بخاطر عداوت با مدیر یا مسول دولتی ومجلس ایا شب که برخت خواب می روی باز هم وجدانت ارام است بخدا قسم یا هر چه را تو می پرستی از انتقام طبیعت غافل نشو سر گذشت پیشینیان را مرورکن به دوراطرافت با تامل نگاه کن
ساسان
-
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
من که برهنگی در عکس ندیدم، خیلی هم با حجاب بود.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
پيشنهاد مي كنم بري چشم پزشك
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
خخخخخخخخ افرین ناشناس 20.41
ساسان کوررنگی داری ها!!!!
بعله منم اگه خراب بودم چشمام برهنگیشو نمیدید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
ببخشید چرا بعضی ها تون به ما نظر دهنده ها توهین می کنید؟ یک عده سنگ گل شیفته را به سینه می زنن. یک عده به گل شیفته ، فحش می دن. می خوام بدانم چه فایده داره نظر می دیم؟ آیا گل شیفته عوض می شه ؟
آیا طرفداری یا ردش فایده داره؟ نه خیر ما از بیکاری با این مسایل سرمان را گرم می کنیم. چکار کنیم فضای مجازی هم شده پارک و گردش ما..
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
متاسفانه خانم گلشیفته رو باید خانم خودشیفته نامید من از دیدگاه خودم می گم که این نهایت بدبختیه به قول امام حسین اگه دین نداری ازاده باش
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
سارا خانم امام حسین این جمله را در مورد حجاب نفرمودند. چرا هر چه به فکرت میاد میگی. حالا اون داره یه کار اشتباهی میکنه که به خودش مربوطه. ولی اینجا خیلیها خیلی کارای خانمان سوز میکنند و کسی جلودارشون هم نیست.
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
هر شخصی حق انتخاب داره و نتیجه این کارش رو میبینه بهتره قضاوت نکنیم که شاید خداوند او را ببخشد و خیلی از افراد ریا کار و دروغگو را مجازات کند.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
واقعا باید به حماقت اونایی که مثل گلشیفته فکز میکنن وتاییدش می کنن دلسوزی کرد نه این که به هم فحش بدیم اگه تمدن داریم.
گلى
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اين موجود در منجلابى که براى خودش درست کرده داره غرق ميشه ودست وپاهاى آ خرش. رامى زنه اين همه مهمش نکنيد خداراشکرکنيدکه کثافت کاريش داره اونجا انجام مى ده وگرنه خدا مى دونه چقدر جوون بدبخت مى کرد ودرباتلاق همراه خودش مى کشوند
نسرين
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
مثل اينکه از سوسک ايراد بگيرى که چرا تو مستراح زندگى مى کنه باباجون اين موجود کثيفه دوست داره تو کثافت.باشه ذاتش مثل سوسکه حرص خوردن شما هم بى فايده هس البته به سوسک هم توهين شد
پاسخ ها
شوشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
آخ چقدر عصبانی شدی جو جو
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
داری میمیری از حسودی؟؟؟؟ :))))))))))
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خیلی هم خوب خیلی هم عالی ،از این مملکت رفت و خودش رو نجات داد ، به آرزوش هم رسید ، واقعا دمش گرم . آدم بیشتر از یک بار که بدنیا نمیاد . تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
امیدوارم روز به روز بیشتر به آرزوهاش برسه.
ناشناس
UNITED KINGDOM
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اونایی که میگن عکس +18 نیس چرا چرت میگن؟ خوب اینجا براتون نذاشتن کاملشو. یه زحمت بدین سرچ کنین تا ببینین. من که هیچوقت از نه از خودش نه بازیش خوشم نیومد. این کاراشم بخودش مربوطه پس هی فحش ندین. اونایی هم که میگن مایه افتخاره ایرانه، چرا چرت میگین اخه؟؟ کجاش افتخاره.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
گلشیفته یک هنرمند موفق بهش تبریک می گم . ولی من همیشه با برهنگی کامل مدل ها ، بازیگران مخالف بودم ، دلیلش هم اینه که این جور مسائل بنیان خانواده رو تضیف می کنه ، اما گاهی غبطه می خورم به حال این افراد برای اینکه گروه داعش و افرادی با عقاید آنها که من به چشم خودم توی مملکت خودمون هم دیدم از دیدن زنها با پوشش کامل هم تحریک می شن! و زنها در خیلی از موارد حقوقشون رعایت نمی شه ، کاش تو مملکت ما هم زن ها رو قبل از اینکه یک زن ببینند یک آدم با تمام حقوق انسانی بدونند . یکی از دلایل اصلی برخی پوشش های زننده و آرایش غلیظ زنان در جامعه ما هم اینه که به زن ها فرصت داده نمی شه تا در جایگاه اصلی خودشون و مطابق با توانایی هاشون موقعیت اجتماعی کسب کنند و این عقده ای میشه و از جای دیگه ای بروز می کنه. از من بشنوید و باور کنید اکثر زنهایی که تو جامعه ی ما بععضا پستی بهشون داده می شه از فرزندان و بستگان آقا زاده هان و زن هایی نیستند که واقعا براساس توانایی شون انتخاب شده باشند . من زنی از طبقه متوسط جامعه هستم و در شهری که زندگی می کنم این رو به واقع دیدم.
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
گلشیفته لخت شده به خواست خودش و پولش رو هم گرفته وای بحال ما که با شیب ملایم توی بورس لخت مون کردن پولمون رو هم خوردن
مهرناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اون کسایی که ادعای مسلمانی دارند، در اسلام فک کنم درباره قضاوت بی جا و تهمتم خیلی چیزا نوشته لطفا قضاوت بی جا نکنید چون شما دلایل اینکار گلشیفته رو نمی دونید هرچند کارش زشت باشه در اخر به ماچه، این همه مسلمون دارن راست راست تو روت نگاه میکنن و دروغ میگن، زیراب میزنن، زندگی بهم میزنن اطرافتوون پر این مسلموناست ،‌لباس تنه گلشیفته برا ما زندگی نمیشه برید اون مسلمونای اطرافتونو درست کنید ،
ندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
آقا بهزاد فراهانی ،،،،کلاهتو بزار بالا تر
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
به ندا خانم لذت میبری از این موضوع واقعا شما زن ها موجوداته پیچیده ای هستید برای همینه که در قران آمده: وما زن رادر شب آفریدیم
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
بنازم از جواب 12:19 تو بینظیری
حسن جقجقه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
مودب باش ای بیخرد
مهرناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
چرا حالا سانسور می کنید، مگه حرف بدی زده بودم :-( این همه نوشتم چرا ویرایش شده..
ناشناس
ROMANIA
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
هنوز از اصل ماجرا،چي شد كه به اينجا رسيد خبر نداريم،با فرهنگ ما سازگار نيست اما شايد براي كارش توجيهي داشته باشه،شايد تهديد شده شايد مجبور بوده و شايد هم با ميل خودش اينكار رو انجام داده،قضاوت كار ما نيست
محمد اعمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اوووووووووووه، چه خبره. سه سال طول می کشه این کامنت ها رو بخونیم فقط!
پاسخ ها
یعقوب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
حالا اگه مطلب راجع به اختلاس زنجانی و امثالهم بود کسی دخالت نمیکرد!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
من زن مقیدی نیستم ولی با این کارت ازت متنفر شدم.. مگه تو هنرپبشه پورن هستی یا مدل پلی بوی ....دلم برای ابروی پدرت استاد مسلم تاتر ایران میسوزه...ابروی پدرت رو بردی زباله
پاسخ ها
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
مودب باش محترم خانوم
شفت الله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
فهمیدیم که مقید نیستی.ولی ادب چیز خوبیه آ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
چشم سفید خودشم میگه مقید نیست. زباله :O
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
بابا یک نگاهی به چهره این بنده خدا بیندازید ناراحت و غمگیین ست و نارخت از دست ملت ایران که با فضولی هایشان اذیت و ازارهایشان ایشان را به فرنگستان هدایت کرده تا از حرص شماها دست به این کار بزنه و حرص شماها را دربیاوره
الکس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
فکر کنم نصف ملت ایران تو این تاپیک کامنت گذاشتن...این خانم هم اینجوری امرار معاش می کنه به شما چه مربوطه؟؟؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خارحی ها یک ضرب المثل دارند که میگوید زندگی کن بگذار دیگران هم زندگی کنند
که اگر ما ایرانیان هم چنین فکر میکریدیم ورفتار میکردیم ایران گلستان میشد
ناشناس
UNITED STATES
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
بابا ساختنش فتو شاپه باور نکنید
باران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
نه کار این خانوم درسته نه حرفای شما
به من و شما چه که کی چی کار کرده؟هرکسو توی قبر خودش میذارن
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
پس تو کار ما دخالت نکن چون مارو تو قبر تو نمیزارن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
واي چقدر بازديد كننده داره اين كارهاي زشت.
البته كه خيلي از اونها برا بررسيه
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
تا به حال این تیتر بیشترین بازدید کننده رو داشته اونهایی که از چنین حرکتی بدشان می یاد چرا این تیترو دونبال می کنن و تاپیک می زنن؟
حسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
قران میگه کلکم راع مسئول
همه شما مسئولید. بله همه ما مسئولیم در برابر بدبختی هامون. هم گلشیفته و هم کسایی که در این مملکت دزدی میکنن نالایقن و این بی لیاقتی ما رو نشون میده وقتی میبینم عدالتی وجود نداره ساکتیم. بابا اسلامی دیده نمیشه. کو مسلمان؟؟ کو عالم؟؟؟ کسایی که دنبال علم وعقل میرن میان و مثل انیشتین ثابت میکنن که معراج پیامبر از لحاظ علمی ممکنه مثل انیشتین. و ایشون میگن خدایا میخواهم افکار تو رو بدانم بقیه چیزها جزئیاتند. علم انسان رو در برابر خدا تعظیم وا میداره. یه هنر پیشه سینما و اونایی که کارشون فیلم و سینما و .... هست چی میفهمن؟؟ برای چی میان و بهم فحش میدید؟؟ مگه همه در بورس در ضرر نیستیتد پس دو ساعت استراحت کنید سکته نکنیم با این وضعیت. چهارتا آدم باسواد در شرکت های خودروسازی ما نیست. همه با پارتی اومدن و شدن کاره ای. همه موندن ببینن پژو و رنو میان یا نه. چرا چون خودمون بدبختیم. یکی نیست بیاد و بگه چرا اساتید دانشگاهی ما هیچی به دانشجو یاد نمیدن. همه چیز شده ظاهر و دروغ و.... خیلی ما بدبختیم که هر کی میاد اینجا یک کامنت کیذاره و تصور میکنه اوج تفکره. نه در اوج جهلی. جهل ما انسان ها بر سایر چیزها سبقت گرفته.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
برگرفته از كتاب بدبختي اثر ويكتور حسين
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
نظرای اکثر یت رو خوندم......قبول دارم که نباید انسانها رو قضاوت کنیم ....اما اآدمی را آدمیت لازم است....یعنی به چه قیمتی باید اینکارو کنیم بقیمت شهرت؟؟؟
پس امر به معروف و نهی از منکر کجاست افراد ناشناس .....چقدر باید پست باشیم که اینکارو تایید کنینم؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر باید قبح گناه پیش روی ما از بین بره....باید به حال خودمون گریه کنیم نه بی تفاوت بگذریم.....واقعا متاسفبرای خودم و بقیه.....کاش فکر میکردیم که عالم همه محضر خداست...کاش یکم میفهمیدیم که زندگی بازیچه ای بیش نیست
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
برو بابا دلت خوشه
ناشناس
UNITED STATES
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
غیر از جمله آخر با بقیه موافقم
زندگی بازیچه نیست و یک فرصت است از جانب پروردگار به کسانی که از آن به درستی استفاده کنند.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خدایا مارا لحظه ای به خود وامگذار...
بهرام
AUSTRALIA
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
کی می خواهیم یاد بگیریم که ‍پوشش هر کس به خودش مربوطه؟؟ مگر گلشیفته به ما آزاری رسونده؟ تا کسی به کسی آزاری نرسونه که حق تنبیه ش رو نداریم. مثل اینه که شما روسری بپوشی من بگم چرا روسری پوشیدی خدا که تو رو با روسری نیافریده!
عقرب سیاه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
دوستان عزیز اینطوری قضاوت نکنید باید ببینید شرایط طرف چیه ان مشهور است و برای مشهور شدن این کارو نکرده و توی غرب این مسایل اصلا مطرح نیست و کلا انا این مسایل براشون حل شده است ومثل ایران نیست که طرف با زن خودشهم جرات بیرون رفتن نکنه یک بار به همین گرجستان خودمون سفر کنید بعد در باره گلشیفته قضاوت کنید کلا غربیها از ما 200سال جلوتر دارن زندگی میکنن و هر چیزرو باید در زمان خودش در بارهاش قضاوت کنید یه زمانی شطرنج حرام بود ولی الان مسابقاتش بر گزار میشه
jafari
ROMANIA
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
در عكس برهنه گلشيفته وقتى به چشماش نگاه كنى حالت شديدي از غم و افسردگي و پريشوني و پشيمانى ميبينى، شايد همين اتفاقات نشون ميده اونجور كه بايد به اين كار از ته دل راضى نيست اما براى مورد توجه قرار گرفتن و فراموش نشدن و شايد نوعى تحقير هراز چندگاهى از اين ابزار عادى غرب سوءاستفاده ميكنه
پاسخ ها
ناشناس
ROMANIA
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
اینایی که گفتی همش تو چشش بود؟!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
چی چی داری میگی تو!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
لااقل خودشو همونجوري كه هست نشون ميده نه مثل رياكارا كه...
امین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
چقدر این مطلب طرفدار داره!
کسایی که فحش می دید بهش، عکسش رو دیدید که دارید فحش می دید، اون برهنه شد تو چرا رفتی نگاه کردی؟
ضیا
ROMANIA
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
گر بود اصل گوهری قابل تربیت رادر او اثر باشد_هیچ صیقل نکو نداند کرد آهنی راکه بد گوهر باشد_سگ به دریای هفتگانه مشوی چون شود ترپلید تر باشد_خر روسی گرش به مکه بری چون بیاید هنوز خر باشد
عباس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
کی اینجا آشغال گذاشته .
لعنت بر پدر و مادر کسی که اینجا آشغال گذاشته .
پاسخ ها
جلالي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
فكركنم كار همسايه بغليه
پریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
متاسفم از این همه عقده که یهو سربازکرده و اینجوری خودشو نشون داده. من یک خانم هستم مذهبی هم نیستم اما به نظرم آدم خیلی باید بدبخت باشه که به اینجا برسه. شهرت؟!!!! کدوم شهرت!! سگ هم اگر تا این حد لخت .و عور خودشو در معرض دیدگان همه قرار بده شهرتی صدبرابر این پیدا میکنه. امیدوارم که فاطمه زهرا چنان بزنه تو کمرش که دیگه تا آخر عمر نتونه از جاش بلند شه و اینجوری آبروی زن نجیب و عفیف ایرانی رو ببره. لعنت بر شیر مادرش
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
خانم مثلا نجیب این حرف تو با این ادبیات چیزی نیست جزء حسادت زنانه اون لخت شده آبروی تو داره میره؟مثل این میمونه تو غذات بی نمک بشه وبسوزه وبگی همه اش تقصیره گلشیفته هست
رسول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
انسان از بدو خلقت برهنه و وحشی به دنیا اومده و به تدریج بر اثر رشد و تکامل عقلانی و در جهت تکاملی خودشو پوشانیده و متمدن شده حالا بازگشت به برهنگی یک جوری ارتجاع و بازگشت به عقب و دوران توحشه.
این خانم که چند روز دیگه پا به سن گذاشت قیافش و ایندش دیدنیه.
فرناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
والا جنیفر و آنجلیناجولی هم تا حالا به این وضوح لخت نشدن...
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
پس معلومه که از روی معده داری حرف میزنی برو وفیلم پکر باز را ببین به حرف خودت خنده ات میگیره.
یکم اطلاعات عمومی تونا قوی کنید بعد کامنت بزنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
میترسم آخرش سر از مدل شدن درآره
sahar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خداازش نگذره ازاون بیل آبروی.وطن فروش.خودفروش.پست.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
وقتی بعضی دوستان ضرر های بورس را یادم میارند تنم میلرزه تورو خد ا حد اقل تو این قسمتا ومتن هایی که ربط به بورس نداره صحبت از بورس نکنید . باشه پسر ودخترهای خوب .همون گلشیفته رو بچسبین .
ارسلان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خدا از اون از خدا بی خبرایی نگذره که به راحتی بیت المال رو بالا میکشن و فحشا و فقر و دروغ رو تو این جامعه رواج دادن گلشیفته هر کاری میکنه اعتقادات شخصیشه و به هیچ کس و ناکسی ربطی نداره
ناشناس
ROMANIA
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
وقتی که پول می دهند واو را می خرند معنی آن این نیست که فقط لختش کنند بلکه می تواند امروز زیبا معرفی کنند وفردا به قیمت بالا بفروشنش.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
تو که دیگه کلا تعطیلی برو قرص تا بخور بگیربخواب
سید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
از شما مسئولین بورس نیوز سوالمان این است که جهت وهدف شما از افشای این گناه چیست .اوشایدکارش رانه تنها گناه نمیداندشاید ضرورت شهرت وثروت وهنر میداندشاید او برهنگی را از منظر خود انتخاب براساس اختیار بداند(که البته دین مبین اسلام وحتی اخلاق انسانی وسلامت فطرت انسان عمل اوراخطای نابخشودنی وحتی پست تر از حیوانیت میداند ومستوجب مجازات) حال اگر شما مسلمانید این کار شما گناه وافشای گناه است وکم ازخودگناه نیست اگر مسلمان نیستید حتما به اخلاق انسانی پایبندید اگر نه که واویلا به نظرم این خانم ازخیلی از گناه کاران مشابهش در داخل کشور که صدا وتصویرهایشان تابلو نمی شود کم جرمتر است چراکه خود وعقایدش واعمال متاسفانه ناصوابش را برداشته وبه دامان هم مسلکان خود رفته که این چنین کارهایی را هنر وعین آزادی وعادی وبی اشکال وبرابر نظراکثر غربیها اختیارمیداند شما وما حق بردن آبروی هیچکس رانداریم حتی بی آبرو هم درجای خودخیلی کمی آبرو وحقی دارد حداقل با انتشار این گناهها جامعه را چه درجنبه مثبت یعنی تقبیح این عمل وافسوس وچه درجنبه منفی یعنی به به کردن مفسدان وبی اخلاقها ملتهب نکنیدحداقل حرمت خانواده اش را که باما زندگی میکنندنگهدارید چرا سابقه درخشان پدر وهنر نمائی های خواهرش را ضایع وبا این رویکرد آرامششان راسلب میکنیم بگذارید افتخار انتشار این تصاویر حتی با توجیه وکلاه اخلاقی مضحک فلو کردن(تارکردن) تصاویروحتی خبر مکتوب برای غربی ها وبی اخلاقها بماند بیایید درچارچوب خودوبه سهم خود اینترنت وفضای مجازی راپاک کنیم وپاک نگهداریم. از اینکه شکیبا بودیدسپاسگزارم
bahar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
واقعا که آبروی هر چی ایرانیها برده '
غربزده ی عقده ای '
مرگ بر '
پدرام
ROMANIA
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
به نظر من کسی که با این کار شیفته مخالفه با آزادی عمل انسان مخالفه
ناشناس
ROMANIA
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
شما مگویی انسان. کدام انسان پدارم جان
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
ازقدیم گفتند که مردم ایران مردمی متمدن-وبافرهنگ هستندولی وقتی مطالب شما دوستان چه موافق چه مخالف درباره این عکس راخواندم شوکه شدم وچیزی به جزء توهین به یکدیگر ندیدم چه برسه به ادب-فرهنگ -تمدن-و...................
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
این همون حسن که میگن :خیلی خطرناکه حسن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
ببخشید شماییکه از این شیطان دفاع کردین با عرض پوزش اگر این فرد خدای ناکرده از نوامیس خودتان هم بود همین مطالبو میگفتین و از این عمل شنیع دفاع میکردین.
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
چرا از نوامیس ما بگو از تواسین خودت درضمن کسی که با اراده وخواست خودش عکس رامیزاره حتما راضیه
delaram
ROMANIA
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
کی گفته این کار اونور آب عادیه.شماها چندتا فیلم دیدین فکرمیکنید اونور آب لخت شدن عادیه.اونور آبم آدمای عادیش حرمتایی نگه میدارن درسته حجابی ندارن ولی نقاط ممنوعه رو از دید بقیه حفظ میکنن.من خودم با حجاب اجباری موافق نیستم. ولی حرمتایی هست ک باید نگه داشته بشه.خیلی ازبازیگرای هالیوودی حاضر به برهنه شدن جلوی دوربین نیستن با اینک مسلمونم نیستن
delaram
ROMANIA
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
کی گفته این کار اونور آب عادیه.شماها چندتا فیلم دیدین فکرمیکنید اونور آب لخت شدن عادیه.اونور آبم آدمای عادیش حرمتایی نگه میدارن درسته حجابی ندارن ولی نقاط ممنوعه رو از دید بقیه حفظ میکنن.من خودم با حجاب اجباری موافق نیستم. ولی حرمتایی هست ک باید نگه داشته بشه.خیلی ازبازیگرای هالیوودی حاضر به برهنه شدن جلوی دوربین نیستن با اینک مسلمونم نیستن اونور آبم باتمام آزادیشون حرمت خودشون نگه میدارن واسه خیلی هاشونم این مسائل پوشوندن نقاط ممنوعه مهمه این برمیگرده به فرهنگ اصالت خانوادش حتی خانواده های اصیل اونورم ب این قضیه پایبندم.همه چیز برمیگرده ب اصالت خانواده.من خودم یکی از طرفدارای گلشیفته بودم ولی با این کارش خودشو اصالتشو زیر سوال برد
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
این ازون جیره خوارهای توسفارته
delaram
ROMANIA
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
چرا نظرم ارسال نمیشه؟؟
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
مجید جان باید بگی چرا نظرم پخش نمیشه.
ناشناس
ROMANIA
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
اگر خواهر و مادر خودتون هم اینکارو میکردن میرفتین اشکالی نداره،آیا خود این خانم حرمت پدر و مادر رو حفظ کرده که دیگران حفظ کنند،آیا حرمتی هم باقی مانده در فیلمهای آمریکایی هم یه هنر پیشه کاملا عریان نمیشه و نقاطی از بدنش رو میپوشاند ولی ایشون ابرو رو خوردن و حیا رو هم قی کرده واقعا متاسفم براش و از خداوند برای خانواده اش و پدرش صبر میطلبم
سینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
بازی سیاسی رو براتون پیاده کردن که خبر ندارین
زن نماد کشوره تو همه جای دنیا
انتخاب این خانوم کاملا برنامه ریزی شده بوده
از فیلم میم مثه مادرش میشد بفهمی
الانم یعنی چشم داشتن به زن ناموس کشور و ... ایرانی
بازم منتظر خروج هنرپیشه های معروف و رسوایی اخلاقی آنها باشید
ارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
من فقط موندم توي فرهنگ ايراني ما كه هممون به خوبي باهاش اشنا هستيم وقتي پدر گلشيفته و خودش با هم به عكس نگاه كنن پدرش راجع به عكس چي نظر ميده ميگه خوبه بده گلشيفته چي ميگه افتخار ميكنه خجالت ميكشه والا موندم خيلي دوست دارم بدونم
محمدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
سلام
افرادی که میگن به ما ربطی نداره و برای کسی دیگری رو بهشت یا جهنم نمیبرن وقتی یکی عکس برهنشو منتشر کنه خیلی ها با اون عکس تحریک میشن و باعث گناهشون میشه ما مسلمونیم نباید بگیم که هر کی مسئول کار خودشه اسلام دینیه که همه در قبال هم مسئولند و هر کسی راحت نمیتونه از کنار دیگران عبور کنه درسته که ما از دستمون کاری بر نمیاد ولی دعا که میتونیم بکنیم
خدایا همه مارو در پناه خودت حفظ بفرما به حق چهارده معصوم
سيد مهدي حسيني
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
هاك برير جرا أين كاررو مي كنه كه جي بشه
یک غریبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
چرا با هم جر و بحث میکنید ؟
یوسف
ROMANIA
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
ایشون اینکار رو میتونن تو خلوت خودشون انجام بدن٬چرا عکس میندازه وعمومی میکنه خدا میدونه٬در کل کارش درست نیست.
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
خاک تو سرت کنیم ما ایرانی ها تو اآروی ایران ایرانی بردی واقعا متاسفم برات عجیب نیست که او را مرتد بنامیم
رها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
نهایت رسوایی و بی شرمی. من فکر میکنم این قبیل آدمها را خدا میزند و از خود میراند تا بنده شیطان شوند و در آتش خود تا ابد بسوزند.نفرین
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
ما اگر کاری به دین و مذهبش هم نداشته باشیم از لحاظ اخلاقی کار زشتی کرده که هیچ توجیهی ندارد .
رضا
ROMANIA
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
بقول دکتر عباسی سخنرانی ۵سال پیشش .پیش بینی چنین روزی را کرده بود و گفت یه روزی این هنر پیشه اونور آب رو تخت خارجی ها میخوابه.
مصطفي
UNITED STATES
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
اكرمن هم لخت بشم فكركنم شماهموطنان كلي نظربديد.اخه بعضي هاازبيكاري نميدونن به جي كيربدن.
شیدا
AUSTRIA
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
دلم واسه باباش خیلی میسوزه...خیلی گناه داره...بیچاره مامانش...خدا میدونه اونا چجوری دارن روزاشون رو سر میکنن
خدایا خودت بهشون صبر بده...دخترشون هم به راه راست هدایت کن
الهی آمین
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
این یه سایت بورسی است .لطف کنید برای دزدهایی که توی بورس ایران مارو علیرغم میل باطنی مون لخت میکنند و به خاک سیاه مینشونند مطلب بنویسید ..کور خد بینای مردم هم نیاشید لطفا ..
شهروز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
آقایی که گفتی عیسی به دین خودو...بدون این تز انگلیسی هااست که راحت کشورهای دیگر را بچاپند امروز گلشیفته برهنه شده فردا شاید ناموس دیگری چنین کنه کسی که نسبت به ناموس خود غیرت داشته باشه هرگز این ضرب المثل بی مسما را به کار نمی بره خداوند مارا از شرور آخرالزمان حفظ کنه انشالله
ندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
خاک بر سرش , تن به هر خفت و ذلتی هم که بدی به اون چیزی که میخوای نمیرسی , ستاره شدن در صنعت بی رحم هالیوود چیزیه که تو و امثال تو باید در خواب ببینن و تازه اون عزیزانی هم که میگن ایشون در کنار کریستین بیل در فیلمی به کارگردانی ریدلی اسکات در نقش زن فرعون بازی کرده , ای کاش برن یه ذره بیشتر تحقیق کنن تا بفهمن که ایشون نقش یکی از هزاران زن حرمسرایی فرعون رو بازی میکرده نه نقش ملکه مصر یعنی آسیه رو , و تقریبا سیاهی لشگر فیلم بوده و نقش خاصی نداشته !!!! هالیوود جایی نیست که ایشون و امثال ایشون بتونن به این راحتی در اون به جایی برسن و خیلی قابل تر از این خانوم حسرت رسیدن به این جایگاه به دلشون مونده !!!! حالا این خانوم فکر کرده با این کارا میتونه موقعیتی کسب کنه ولی فقط داره پل های پشت سرشو خراب میکنه……………
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
سلام و احترام به همگی شما خوبان. نیما یوشیج میگه: من از آن دم که به ترک کلبه خرد پدر گفتم دل قرین هر بلا کردم.
بیایید این نفرت و کینه رو از دلهامون پاک کنیم و با هم مهربون باشیم اگر نظر یا راهنمایی می کنیم با رعایت ادب و احترام باشذ . در مورد افراد تند قضاوت نکنیم .خداوند انسان را ازاد افرید.حضرت علی (ع) دیدرا نادید کردند.انشاالله که این تصاویر پخش نشود چون خود این کار درست نیست دوستدار همگیتان سید .
امین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
گلشیفته رفت آمریکایی شد شماها هنوز فکر کردید واسش مهمه چی بلقون می کنید؟ آنجلینا جولی هم با فیلماش درآمذ در آورد الان داره به افریقایها کمک می کنه، زود قضاوت نکنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
دختریه احمق دست به چه کاری زد مگه بچه شیعه نبود
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
اه چقد زر زدید. البته با طرفدارای گلشیفته بودما
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
بابا به ما چه ؟ اون که دیگه واسه همیشه از ایران رفته , بذارید هر غلطی میخواد بکنه ولی از این به بعد غلط کرده اگه جایی خودشو ایرانی معرفی کنه !!!!! به خدا همین آدمای جوگیر و عقده ای و بی فرهنگی مثل ایشون هستن که آبروی واسه ایرانی جماعت نذاشتن و ما ایرانی ها رو مضحکه ی کل دنیا کردن , به خاطر همین خیلی از ایرانی های اونور آب میگن ما معمولا ترجیح میدیم که اونجا کسی نفهمه ما ایرانی هستیم !!!! چون خیلی از ایرانی های مقیم خارج (مثل همین گلشیفته) انقدر کثافت بازی در میارن که آدم جایی روش نمیشه بگه من هموطن اینا هستم !!!!! رسما بره تابعیت آمریکایی بگیره تا حداقل دیگه اسم ایرانی روش نباشه !!!! بعدشم از اون به بعد هر غلطی خواست بکنه و به ما هم دیگه هیچ ربطی نداره …………
ناشناس
ROMANIA
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
من با نظر سعید خان موافقم دیگه اسم ایرانی روش نباشه بهتره...
بابک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
ملیت چیزیه که هیچ وقت عوض نمیشه , ملیت با تابعیت فرق داره این خانوم اگه تابعیت هزار تا کشور دیگه رو هم بگیره باز هم از یک پدر و مادر ایرانی متولد شده و ریشه ی ایرانی داره و چه بخواین چه نخواین ایرانیه و در هر صورت با هر گندی بالامیاره داره آبروی ما ایرانی ها رو می بره !!! ببخشید ولی اون کسانی که بعد از این حرکت مشمءز کننده ی این خانوم همچنان با گفتن این حرف های خنده دار و بچگانه که به خودش مربوطه یا برید اختلاس گرها رو بگیرید و یا به گلشیفته حسادت می کنید  , سعی در ماست مالی کردن این ماجرا دارن فقط دارن بی شخصیتی و بی عقلی خودشونو به معرض نمایش میگذارن !!!!! عکس های لخت مادر زاد ایشون جهانی شده و خودش عمدا و با کمال میل اونو روی جلد مجلات معروف خارجی فرستاده تا کل دنیا ببینن , بعد میشه بگین یعنی چی که این یک مسأله ی شخصیه و فقط به خودش مربوطه ؟! اگه نمی خواد ما ببینیم پس غلط می کنه که اونو به مجلات و مطبوعات برای چاپ بده یا عمدا اونو در فضای مجازی پخش کنه تا ما ببینیم!!!! اگه خیلی مساءل شخصیش یا آبروی نداشته اش براش مهمه بهتره عکس های لخت مادر زادشو برای خودش نگه داره نه این که اونو در شبکه های اجتماعی جهانی کنه !!!!! شرط می بندم که این خانوم چند وقت دیگه حتی حاضر به بازی در فیلم های پورنو گرافی میشه !!!!!!! حالا میگی نه نگاه کن!!!!
پاسخ ها
نازی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
ایوووووووووووول
مرو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
گلیشفته یا خودشیفته؟
نمیتونم دلیل منطقی واس اینکار پیدا کنم!!
تاریخ چند هزار ساله ی ایران رو زیر سوال برد
یعنی چی اخخخخخخخخخه؟؟؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
من نمی دونم کسانی که این کار خانوم فراهانی رو تحسین می کنن چه جور آدمایی هستن و در چه خانواده هایی بزرگ شدن ؟! ولی وقتی همین کار رو کیم کاردشیان کرده بود و عکس های کاملا برهنه اش رو به یک مجله ی خارجی برای چاپ داده بود , چند روز بعد در یک شوی آمریکایی مجری برنامه از مردم حاضر در برنامه پرسید که چند نفرتون این کار خانوم کاردشیان رو تأیید می کنید و از میون صدها نفری که در برنامه حاضر بودن فقط سه نفر گفتن ما با این کار ایشون موافقیم !!!! و جالب بود که بلافاصله هم مجری برنامه با یک لحن تمسخر آمیز گفت خیلی جالبه که یکی از موافقین هم یک آقا است و همه به اون آقا خندیدن !!!!!! یعنی در فرهنگ بی بند و بار و مبتذل غرب هم وقتی یک مرد برهنه شدن یک زن رو تأیید میکنه نه تنها اونو نشونه روشنفکری یا هر چیز دیگه ای نمی دونن بلکه حتی اونو مسخره هم می کنن !!!!! ولی حالا به نظرات بسیاری از آقایون ایرانی که در این پیج نظر گذاشتن نگاه میکنی میبینی که نه تنها این کار گلشیفته رو تأیید می کنن بلکه اونو مایه ی مباهات و افتخار هم می دونن !!!!! این ها همون مرد هایی هستن که زمانی به عنوان غیورترین و مومن ترین مردان دنیا به شمار می رفتند ……………!!!
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
من واقعا نمی فهمم که ربط کار گلشیفته با افردی مثل خاوری و زنجانی در چیه؟مگه اونایی که میگن این کار درست نیست منظورشون دفاع از کلاهبردارایی مثل زنجانی است یا مثلا تو فرودگاه بدرقه خاوری رفتن!!!!پوشش در هر جا متناسب با عقاید و فرهنگ اشخاص هست, وامریکایی خودشون توی فصل تابستون به مختصرترین شکل ممکن لباس می پوشن,ولی این کار که تو پول بگیری و برای جلد یک مجله برهنه شی در همه جای دنیا یک مفهوم داره و فرقی به ملیت و فرهنگ نداره و متعارف نیست,این خانوم هم عکس شخصی اش درز پیدا نکرده بیرون که بگیم به خودش مربوطه,مجله یک رسانه هست و یک طرف اصلیش مخاطبه,نمی تونه بگه من هر عکسی دلم بخواد رو مجله میندازم و مخاطبم غلط میکنه نظربده!!لازم به لعنت کردن کسی نیست فقط ای کاش ما ایرانیها از این افراط و تفریط دست بر میداشتیم,به خدا که همه ی بدبختی به خاطر اینه که ما هیچ وقت تعادل رو یاد نگرفتیم
ARGHAVAN
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
خودتون فکر کنید کار این عوضی درسه اخه هر چقدر که این جا اذیتش کرده باشن ادم باید یکم یه سر سوزن ایرانی بودن خودشو حفظ کنه ادم نباید انقدر عقده ای باشه تا یکم ازادی دید تمام دخترانگیشو به رخ هر بی سرو پایی بکشه یکم فکر کنین
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
این یه سایت بورسی است .لطف کنید برای دزدهایی که توی بورس ایران مارو علیرغم میل باطنی مون لخت میکنند و به خاک سیاه مینشونند مطلب بنویسید ..کور خد بینای مردم هم نیاشید لطفا ..
ایرج
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
باسلام
یک زن لخت که نمتواندبیانگر اخلاق زنان ایران که به شیرزنی و حجاب وعغاف معروف هستندباشد.باز خدا را شکر کله اش فقط معلوم است وبدنش واضح نیفاده است وبنظرم من مشکل روانی باید داشته باشد.
فرناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
بابا اطلاعات عمومی....
آره من اون فیلمی ک گفتی تا حالا ندیدم و علاقه ای هم به دیدنش ندارم
منظورم روی جلد مجله بود...
شما هم بهتره یکمی با دقت تر کامنت بخونی و نظر بدی!
من گفتم جنیفر و آنجلینا هم به این وضوح تا حالا لخت نشدن!!!
به کلمه ی به این وضوح دقت کن!
اینکه خیلی از هنرپیشه های هالیوود توی فیلم بخوان لخت بشن اونقدرا عجیب نیست...چرا که همین گلشیفته هم قبلا لخت شده بود تو سکانسای فیلما!!!!
ولی به این واضحی و روی جلد مجله هنوزم میگم آنجلینا و جنیفر لخت نشدن....!!!!!
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
خیلی بدبختی , اون فاحشه ای که سر خیابون برای تن فروشی بایسته به تو شرف داره چون اون دیگه حداقل مثل تو وقتی لخت مادر زاد شد عکس هاش رو هم جهانی نمی کنه که کل دنیا ببینن و حداقل فقط یه نفر به گناه انداخته نه یه دنیا رو , به قول بابک مطمعنم چند وقت دیگه حتی حاضر بشه در فیلم های پورنو بازی کنه خیلی حقیری
بیدار
GERMANY
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
شمایی که میگید زندگی شخصی خودشه و به ما ربط نداره، باید بگم زندگی شخصی خودش اگه بود تو خونه ش این کارومیکرد و به بقیه هم مربوط نمیشد اما وقتی عکس لخت رو میندازه رو جلد یه مجله؛ به تعداد هر آدمی که میبینه باید هم اظهار نظر بشنوه
محمد
ROMANIA
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
به نظر من یک نوع بی فرهنگی گلشیفته و خانوادش نشون میده که نتنها ابروی ایران ابروی تک تک زنا ی ایرانی رو برده همین
پری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
باکارش عفت زن یا دختر مسلمان رو زیر سوال برده!
دوست عزیز ایشون فرد مطرحه شمایی که منتقد یا طرفداری نباید به طرف مقابلت بخاطر عقیدت توهین کنی!
سعی کنیم به نظرات هم احترام بزاریم نه توهین کنیم!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
باز هم قضاوت قضاوت قضاوت ما ادما انگار قاضی به دنیا میاییم لطفا نظر بدید ولی قضاوت نکنید
سیمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
هی قضاوت نکنید قضاوت نکنید !!!! تا کی قضاوت نکنیم ؟! از بس قضاوت نکردیم و شما و امثال شما بقیه رو مجبور کردین خفه خون بگیرن و قضاوت نکنن , حالا کار به این جا کشیده !!!!!! کار به این جا کشیده که این دختره ی احمق بدون این که ذره ای به آبروی و حیثیت این مملکت فکر کنه , عمدا و با کمال میل و در کمال وقاحت عکس های لخت مادرزاد خودشو برای چاپ به مجلات و مطبوعات خارجی میده و اینجوری گزک دست دشمن میده و ما رو دشمن شاد و مضحکه کل دنیا میکنه بعد هم با کمال پر رویی به جای شرمندگی و عذرخواهی در اینستاگرمش واسه ما راجب پنجره های خونه ی خدا که توسط معترضین و مخالفین این خانوم شکسته میشه حرف میزنه !!!!! هر کس که نخواد درباره ی کثافت کاری ها و آبروریزی علنی این خانوم خودشو به حماقت بزنه و یا موضع سکوت و انفعال در پیش بگیره , همون کسیه که اگه خدا روی زمین زندگی میکرد می رفت پنجره ای خونه ی خدا رو می شکوند !!!!! اصلا چطور به خودش اجازه میده بعد چنین گند و فضاحتی که به بار آورده واسه ما دم از خدا بزنه ؟! انقدر مرد باش که بگو من رسما اعتقاد به خدا و آخرت و هر چیز دیگه ای که راستای اون قرار داده رو بوسیدم و کنار گذاشتم و تن به هر کاری که ممکنه هم میدم نه این که آبروی ایرانی های مسلمون رو در سطح دنیا ببره و دست به هر گناه و بی عفتی بزنه بعد هم واسه ما دم از خدا و پنجره های خونه اش بزنه !!!!! همین شما و امثال شما هستین که این مملکت و افکار و عقاید مردم رو به این فضاحت کشوندن که حالا لختی مادر زاد یک بازیگر مشهور ایرانی رو اونور آب و جهانی شدن عکس های اونو , مایه مباهات و افتخار می دونن !!!!!! اتفاقا باید قضاوت کنیم , ما حق داریم درباره ی بازیگر ایرانی مشهوری که عکس های لخت مادر زاد خودشو در تمام مجلات و مطبوعات خارجی پخش و همچنین اون عکسو در تمام شبکه های اجتماعی که میلیون ها نفر به اون دسترسی دارن جهانی کرده , قضاوت بکنیم !!!!!! چون خودشه که خودشو در معرض قضاوت ما قرار داده !!!!! به قول بابک خان اگه خیلی دوست داره درباره اش قضاوت نشه بهتره مراقب رفتار و کاراش باشه و عکس های لخت مادرزاد خودشو برای خودش نگه داره نه این اونو در کل دنیا پخش کنه و حیثیت این مملکت رو ببره و در کثافت کاری دست بازیگران بدنام هالیوود رو از پشت ببنده و بعد هی بگه منو قضاوت نکنید !!!!هر کس خودشه که به دیگران اجازه میده درباره اش چه قضاوتی بکنن و اون کسی که خودش برای آبرو و شأن خودش ارزش قاءل نیست و انقدر عزت نفس نداره که این طوری خودشو فحش خور مردم نکنه و خودشو در معرض اتهام و توهین دیگران قرار میده , اتفاقا باید انقدر درباره اش قضاوت بشه تا حساب کار دستش بیاد و فکر نکنه هر غلطی بخواد میتونه بکنه و هی آبروی این مملکت به لجن بکشه و بعد با کمال پر رویی هم به جای شرمندگی و عذرخواهی , هی بگه منو قضاوت نکنید !!!!!! کاری که این دختره ی احمق کرده یکی مثل جسیکا آلبا گفته صد سال سیاه تن به چنین خفت و خواری نمیدم و این کار رو مایه سرافکندگی و شرمساری می دونه !!!! ولی حالا اگه یه نگاه به نظرات بعضی ها در این پیج بندازی می فهمی که یه مشت مثلا ایرانی مسلمون ( یا بهتر بگم یه مشت غربزده ی جو زده !!! ) این کار بیشرمانه ی این خانوم رو مایه افتخار می دونن !!!!! قضاوت می کنیم چون خودشه که خودشو در معرض قضاوت کل دنیا قرار داده و اگه خیلی دوست داره درباره اش قضاوت نشه بهتره عکس های لخت مادر زاد خودشو برای خودش نگه داره و قبل از جهانی کردن عکس های لخت مادر زادش به عواقب کارش فکر کنه !!!!!
اشکان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
این زن بدبخته … بدبخت……
سمیرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
به نظر من هرکسی مسوول کارای خودشه اهمیت نمیدم اگه بخاطر شهرت یا هرچیز دیگه ای عریان عکس گرفته باشه به هر حال ربطی به فرهنگ ایران و ایرانی بودن نداره اون یک نفر از ۷۰مليون ایرانیه.
ناشناس
ROMANIA
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
مرگ برآمریکا،مرگ براسراییل........
فاطیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
سیمین وامثال سیمین کهخون خودتونو کثیف میکنید به شماها چه ربطی داره اینقدر اتفاقای هولناک وتاسف برانگیز رخ میده وداده که کار گلشیفته جان پیشش هیچه . افکاره پوچنون خنده داره .
فاطیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
آخ آخ راست میگی فاطیما جان به ما هیچ ربطی نداره که ایشون عکس های لخت مادرزادشو واسه ما فرستاده در شبکه های اجتماعی و الکی خوشی زیر دلش زده که عکس های لخت مادرزادشو جهانی کرده و یا اونا رو به مجلات و مطبوعات خارجی برای چاپ داده و اصلا قصد دهن کجی به ما رو نداشته !!!!!! خداییش افکار ما پوچ و خنده داره یا افکار شما ؟! شما هم از این به بعد عکس های لخت مادرزادتو بده مجلات چاپ کنن و همچنین که اون عکس ها رو بفرست روی اینترنت تا کل دنیا بهش دسترسی پیدا کنن , چون انقدر اتفاقات هولناک و تأسف برانگیز رخ میده که این کار شما در برابرش هیچه !!!!!! اتفاقات و هولناک و تأسف برانگیزی که داره رخ میده چه ربطی به توجیه کثافتکاری های این خانوم داره ؟!؟!؟ یعنی چون یکی دیگه هر روز داره یه حادثه ی هولناک و تأسف برانگیز به وجود میاره یعنی این خانوم هم حق داره هر غلطی میخواد بکنه ؟! نخیر اتفاقات هولناک دیگه هیچ ربطی به توجیه کثافت کاری های این خانوم نداره و هر کس هم با عمل خودش سنجیده میشه و عیب وگناه دیگری دلیل بر توجیه عیب و گناه یکی دیگه نیست و اگه توی خونه ی خودش لخت مادرزاد میشد به خودش مربوط بود ولی حالا که اونو برای چاپ به مجلات و نشریات معروف خارجی داده و یک طرف هر مجله و نشریه ای هم مخاطب اون نشریه است , پس من مخاطب هم حق دارم درباره ی هر چیزی که در اون مجله برام چاپ شده نظر بدم و در نتیجه بهم ربط داره که ایشون عکس های لخت مادرزاد خودشو برای من تو اون مجله چاپ کرده یا نه ؟! وقتی عکس های لخت مادرزادشو فرستاده روی اینترنت و اونو در تمام شبکه های اجتماعی جهانی کرده تا کل دنیا به این عکس ها دسترسی پیدا کنن یعنی چی که به شماها ربطی نداره ؟! مسأله ی شخصی هر کس در حریم خصوصی و داخل خونه اش مفهوم داره نه در مجلات و مطبوعات و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی که میلیون ها نفر به اون دسترسی دارن!!!!! اگه دوست نداره ما ببینیم پس بیخود میکنه اونو جایی بفرسته ما اونجا هستیم و حق استفاده از اون مجله و یا اون فضای اجتماعی رو هم داریم و به اون عکس ها دسترسی پیدا می کنیم !!! اگه دوست نداره ما ببینیم بهتره اونو جایی نفرسته که کل دنیا بهش دسترسی پیدا بکنن!!!!
سیمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
فاطیما خانوم یه هم اسم خودت جوابتو داد بنابراین دیگه لزومی نمی بینم جوابتو بدم , راستی دمت گرم فاطیما جان که جواب اون یکی فاطیما رو دادی !!!!
تارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
خاک بر سر گلشیفته و گلشیفته ها
پاسخ ها
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
باز کدوم گلشیفته برهنه شد اینقدر درمورد مردم نگین گناه شما زیاد میشه به عوض اینکه از هم وطنتان پشتیبانی کنین در موردش حرف میزنین
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
گلشیفته دوست داریم
امان از جدایی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
امیدوارم خدا همه ما را به راه راست هدایت کند ولی گلشیفته شما ارزشت بیشتر تز این کارا و حرفاست ما در هر صورت شمارا دوست داریم چون یک ایرانی هستی
یوسف
UNITED STATES
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
من اتفاقی دیدم اینجارو
باور کنین همین که اون تونسته این همه جوون مملکتو با یک عکس از کارو بار بندازه کلی بهش افتخار میکنه
ما کجا داریم میریم معلوم نیست
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
این هم پایانی عبرت انگیز برای برخی از هنرمندان و بازیگران ایران که بیش از حد به خود مغرور نشن و فکر نکنن که خیلی خبریه و نوبرشو آوردن و دارن افتخار میدن که در سینمای این کشور موندن و در سینمای این کشور بازی می کنن و بفهمن که دنیا دست کیه !!!!! این خانوم که از نظر متوهم بودن دیگه تقریبا داره تبدیل به یک بیمار روانی میشه و برای اثبات توهمات خودش مبنی بر ستاره شدن در سینمای بی رحم هالیوود حاضر میشه دست به پست ترین کارها ی ممکن بزنه روزگاری از بازیگران قابل احترام و توانای این کشور بود و حالا ببنید که غرور و تکبر و خیالات و توهمات زیادی خواهانه ی ایشون , چطوری داره لحظه به لحظه این خانوم رو به پرتگاه سقوط نزدیک و نزدیک تر میکنه و موقعی می فهمه مرتکب چه اشتباه وحشتناکی شده که دیگه واسه پشیمونی و بازگشت خیلی دیر شده و همه ی پل های پشت سرشو خراب کرده !!!! حاضرم شرط ببندم که این خانوم آرزوشه که به عقب برگرده و این اشتباه احمقانه ی خودشو برای ترک ایران و سینمای ایران رو اصلاح کنه و آرزوشه که به ایران برگرده و همون موقعیتی که تا همین چند سال پیش در ایران داشت ولی به اون بها نمی داد رو دوباره به دست بیاره ولی حالا این موقعیتی که زمانی اون موقعیت رو داشت و قدرش رو نمی دونست برای این خانوم دیگه به یک آرزوی محال تبدیل شده ……………
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
با سیمین موافقم , کاری که این دختره کرده یکی مثل جسیکا آلبا گفته من تحت هیچ شرایطی تن به چنین کاری نمیدم و چون بازیگر زیبا و مشهوریه تا حالا بارها و بارها از سوی مجلاتی مثل پلی بوی برای گرفتن عکس های برهنه بهش مبالغ هنگفتی هم پیشنهاد شده ولی گفته این کار در شأن من نیست !!!!!! و حتی یک بار که بدون اجازه اش عکس های نیمه برهنه اش در این مجله چاپ شد از این مجله شکایت کرد و اونا رو مجبور به پرداخت غرامت کرد !!! یه چیزایی دیگه به ملیت و مذهب و تعصبات و این جور چیزا ربطی نداره و نشونه ی میزان عزت نفس و اصالت یک نفره و حتی یک کافر مطلق که اساسا به خدا و هیچ مقدساتی هم اعتقاد نداشته باشه می فهمه این که عکس های تمام برهنه ی خودتو برای چاپ بدی به مجلات و نشریاتی که میلیون ها مخاطب در سراسر دنیا داره, یعنی عرضه کردن خودت به دیگران اونم به مفت ترین و ارزان ترین راه ممکن !!!!! چون مثلا اون بازیگر یا مدلی که همین کار رو روی استیج و یا فیلم میکنه و حاضر میشه برهنه بشه باز هم یک دلیلی برای انجام اون کار داره که اونم همون پولیه که بابت بازیگری و یا مدل بودن می گیره ولی کسی که حاضر به انجام چنین کاری میشه و اون عکسو میده به مجلات و نشریات که چاپ کنن اونم بدون این که هیچ چیزی از انجام این کار عایدش بشه یعنی چقدر خودشو خوار و ذلیل کرده !!!!! وقتی بدون این که هیچ سودی از انجام این کار غیر انسانی و غیر اخلاقی نصیبش بشه , حاضر بشه تن به چنین کار پستی بده یعنی رسما حراج کردن خود !!!!! یعنی انقدر خودشو پایین آورده که به خاطر هیچی حاضر شده برای دیگران لخت مادرزاد بشه و خودشو این جور سبک و حقیر و ذلیل دیگران بکنه !!!!!
حس ناب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
گلشیفته جانم ای هم وطنم من به تو افتخار میکنم
دوس دارم مثل تو برهنه شوم اما نمیتوانم
شیرین
FRANCE
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
شما حرف نداری خانوم گلشیفته فرهانی ادم ها خدا هم که باشی باز پشت سرت حرف میزنند شما هر جور که ازادی میتونی زندگی کنی من به شما تبریک میگم شاید این طرز فکر تو ایران کاربردی نداشته باشه اما شما تو هالیودی و به عنوان یک انسان بازیگره حرفه ای هستی که تو هالیودد ایفای نقش میکنی
منیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
نمییییییدونم چی بگم اما چطور یک زن لخت میشه برام غیر قابل درک حتی فکرشم نمیشه کرد..گلشیفته جان چیزی نمیگم توهین نمیکنم اما چطور تونستی اینقدر بدنت رو بی ارزش کنی.خداتن انسان رو خیلی با ارزش افریده خدااااااااا یا شکرت
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
واقعا چی پیش خودش فکر کرده که همچین کاری کرده؟! موقعی که داشته این کار رو میکرده یک لحظه به آبروی پدر و مادرش فکر نکرده ؟! خدا فرزند نا اهل نصیب گرگ بیابون هم نکنه ولی من خودم خیلی دوست دارم از پدر و مادر این خانوم بپرسم چه جوری این دخترشونو تربیت کردن که هیچ حد و مرزی برای خودش نمیشناسه ؟! این کاری که ایشون کرده بازیگران بدنام هالیوود نمی کنن و حتی اگه این کار رو بکنن باز هم از سوی طرفدارانشون مورد انتقاد قرار می گیرن , پس چرا انقدر الکی سنگ این خانوم رو به سینه می زنید ؟! با نظر آقا مجید موافقم این خانوم واقعا مایه ی ننگ این مملکته و واقعا دیگه شورشو در آورده !!!!!!
شیرین دخت
UNITED STATES
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
لعنت بر این روزگار حیف از شخصیت آدما که اینطور خودشون به خاطر شهرت پول یا هر چیزی به حراج میزارن تا ثابت کنن که هستن نکن عزیزیم حیف از روحت نیست که اینطورخودت آلوده اش میکنی حرفی که اکثریت هموطن و همکیشت می زنن نمی تونه غلط باشه همه هموطنشون دوست دارن بذار تا دوست داشته بشی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
مایه ی ننگ این خانوم نیس .مایه ی ننگ آدمایین که الکی دم از ناموسو بی ناموسی میزنن و نمیدونن خواهر و همسراشون تو این مملکت چه میکنن. بسه بابا. بیدار شید. این همه فاحشه تو این مملکت هست که همشون سر 1 شام و ناهار تن فروشی میکنن بعد این دختر شده مایه ی ننگ مردهای با غیرت ایرانی. .تاسف باره
مهتاب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
موندم این گلشیفته مگه معروف نشده بود؟اخه این لخت شدنش دیگه چ کاری بود؟داشت خوب پیش میرفت این اخری گند زد!از چشم خیلیها افتاد...
میثم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
خانم گلشیفته فراهانی این شخصیت اصیل ایرانی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!
تمام دنیا بدونن این زن خون ایرانی آریایی توی رگهاش نیست.کاش به جای نمایش تنت حیا رو به نمایش میزاشتی..........................
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
دختره دوست داشت رفت به شما ها چه اون داره حال خودشو می کنه شما غصه می خورین
هدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
قضاوت می کنیم خوب هم قضاوت می کنیم , تا حالا هر چی قضاوت نکردیم دیگه بسه !!!!! چون این دختره ی بی سر و پا پاشو از گلیمش درازتر کرده و معلومه که بدجوری پر رو شده !!!! برای پدر این خانوم هم متأسفم که اون پیامی که از قولش در فیسبوک منتشر شده رو رد کرده که حالا میگیم خواسته شایعه رو تکذیب کنه و اشکالی نداره ولی این که دیگه اومده باکمال صراحت گفته تو این دنیا انقدر بدبخت هست که لازم نیست شما به دختر من گیر بدین هیچ معنایی جز این نداره که خانوادگی وقیح و بی شرم هستن !!!!!! بعد از این گندی که دخترش به بار آورده و عکس هاش رو هم جهانی کرده اگه ذره ای بویی از شرم و خجالت برده باشه و یه جو غیرت داشته باشه می فهمه که حداقل اگه دخترش رو سرزنش نمی کنه دیگه نباید دفاع هم بکنه ولی به جای سرزنش و یا شرمندگی زبونش هم دو متر درازه و به جای این که شرمنده باشه داره یه چیزی هم طلبکار میشه !!!!!
نداااز کرمانشاه
ROMANIA
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
فقط اینومیگم متاسفم اززن بودن خودم متاسفم چون اون ابروهرچی زن ایرانی وبرد
کیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
گلشیفته نفسه. کجاتون داره میسوزه اینجوری گر گرفتین؟ اون خودشو فنا کرد بخاطر خفتی که زنای مارو خفه کرده. ایشااله بترکید همتون
سيما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
افرين به اين غيرت ايراني غيرتتون منوكشته خخخخخخخخخخخخخ
فرزانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
واقعا ک ایرانی هارو زیر سواال بردی
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
لیاقتش همین بود که بره واسه یه مشت اجنبی بی همه چیز این جوری لخت مادرزاد بشه!!!!!
ناشناس
UNITED STATES
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
اجنی خودتی و جدو ابادت
رهاره
UNITED STATES
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
هیچ ادمی هیچوقت نمیتونه بگه کاری که دیگرا ن انجام میدن درسته یا غلط چون این حق خداست و هیچ ادمی نمیتونه به این حد برسه
امیر
UNITED STATES
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
خاک تو سرش بره بمیره...بیشعور احمق
الهه
UNITED STATES
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
بابا خودش می دونه شماها چرا اینقدر راحت در مورد مردم قضاوت می کنین ؟
چرا سرتون تو زندگی مردمه همش؟؟
اینقدر منع نکنین منع تو آستینه. اون کسی که باید بدونه خودش می دونه
من 13سالمه
ROMANIA
۰۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
بابامن میگم کارش به خودش ربط داره ولی اینجورآدما زیر ذره بین هستن
بین هستن این کارشون اصلا درست نیست
فاطی
ROMANIA
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
خیییییییلی کثیفی اه اه اه
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
من به عنوان یک زن درایران ازوجودمردان بی غیرتی چون شماشرمسارم
bahman
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
تربیت نادرست خانواده و آزادی بیش از حد در درون خانواده علت عمده این مشئله است
ناشناس خطرناک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۳
بدنش که معلوم نیست متن هم طولانی بود باید خلاصه می کردی
jojo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
آدم بایدخیلی کثیف باشه که همچین غلطی بکنه.
سیدعلی
UNITED STATES
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
ادما مسؤل کار خودشونن اون دنیا مادرم فاطمه زهرانامه
اعمالش رو بهش می ده
ادم بی عقل شاخ ودم نداره
والا .....حقیقته:-)
سیدعلی
ROMANIA
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
ادما مسؤل کار خودشونن اون دنیا مادرم فاطمه زهرانامه
اعمالش رو بهش می ده
ادم بی عقل شاخ ودم نداره
والا .....حقیقته:-)
مهناز 60
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
واقعا برای بعضی از مردان ایرانی متاسفم که از یک زنی دفاع میکنند که حیا را قورت داده بی حیایی کار غیر اخلاقی ربطی اصلا به دین هم نداره واقعا دلم برای دختران ایرانی میسوزه که بعضی مردانی مثل شما میخواهید تکیه گاه آنها باشید به قول امام حسین اگر دین ندا ید لاقل آزاد مرد باشید و ما قرار نیست که فقط از دزد اموال شکایت کنیم ما حق داریم که تمام کسانی که حق الناس میکنند را محکوم کنیم چه اختلاس گر باشد یا چه تن فروش.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
بایددرایران مجازات شودبایددراتش سوزاندگلشیفته را
سسس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
وا قعا که باید بره زیر تیغ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
اونایی که معتقدید کار خوبی کرده منتظر این فعالیت های کثیف شما هستیم این خانوم .... با خدا در افتاده
طاهره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
خانوم گلشیفته یکم واسه خودت واسه انسانیتت واسه روح خودت ارزش قایل باش و خودتو دست کم نگیر انقدر خودتو کم ارزش و پست و حقیر میدونی که این کارارو میکنی!!!!! انسانی که افسارش دست خودش نباشه این کارارو میکنه. به خودت بیا.............
طاهره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
مطمین باش با این کارت هیچ چیزی رو بدست نمیاری فقط ذهن خودت و مردم رو با نشان دادن اندام لختت خرابتر میکنی. ادم عاقل ابادانی و به ویرانی ترجیح میده. پس مواظب خودت باش که داری ویران میشی
غریب و بیکس زهرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۲
حضرت زینب وقتی که حتی شب هنگام میرفته بیرون با اون حجاب وپوشیه درتاریکی که داشته بازم چهار مرد ( امام علی ,امام حسن مجتبی. ,امام حسین. حضرت عباس )چهار طرفه حضرت زینب و ميگرفتند که مبادا چشم ناپاکی به چادرو قد ناموسش ون بیوفته .ولی این دورو زمونه یه کسایی پیدا شدن که حیا و غیرت و فراموش کردن. کاش این گلشيفته یه کم وجدان ش بیدار میشد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
واقعا خاک تو سرش که این تور آبروی کشور و دین اسلام رو برده مثلا مسلمان بودن ...........................
پرستو حسینی
ROMANIA
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
گلشیفته آدم نیست تبدیل به یک حیوان بی عقل شده آدم سالم این کارها را نمی کند ، خاک دو عالم برسرت
حسام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
واقعآ باعث تآسف هستش خاک تو سرت که اسمت رو گذاشتی ایرانی البته تو یک حیوان هستی نه یک ایرانی چون یک ایرانی غیرت داره با این کارات بیشتر شبیه حیوان هستی نه آدم برات متآسفم .......؟
ناشناس
RUSSIAN FEDERATION
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
ان الله یهدی قوم ظالمین
ناشناس
ROMANIA
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
چیکارش دارین ، مگه حیوون هالباس میپوشن ، بذارین راحت باشه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: