تعداد بازدید : ۸۰۱
کد خبر : ۱۴۴۱۷۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۹

به گزارش خبرنگار فراسخن ، ‘سید جعفر رسولی’، عصردوشنبه در جلسه کمیته اشتغال شهرستان آمل افزود: با وجود آنکه در مازندران با کمبود زمین برای بسیاری از فعالیت های تولیدی مواجه هستیم ، متاسفانه با این شرایط عده ای به عنوان سرمایه گذار واحدهای تولیدی زمین به آنها واگذار شد و متاسفانه پس از گذشت ماه ها از واگذاری زمین به آنها حتی خشت روی خشت نگذاشتند.

وی افزود: انتظار فرمانداری از مدیران صنعت و شهرک های صنعتی شهرستان پیگیری برای دلایل اقدام نکردن سرمایه گذارانی که زمین دریافت کردند، اما اقدامی برای راه اندازی واحد تولیدی خود نداشتند، باشند.

معاون فرمانداری ویژه آمل تصریح کرد: با وجود شرایط موجود ومشکلات واگذاری زمین، سرمایه گذارانی هستند که با داشتن کارنامه های درخشان در امر تولید وصنعت ، آماده سرمایه گذاری برای رونق کسب وکار در شهرستان هستند که متاسفانه بامشکل زمین مواجه هستیم.

رسولی، بر استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان برای توسعه سرمایه گذاری تاکید واضافه کرد: جذب سرمایه گذاران نباید فقط به همایش و بنر ختم شود و باید زمینه را ایجاد کنیم که سرمایه گذاران واقعی را جذب کنیم.

وی، با انتقاد از برخی افراد و ادارات کم کار که با کاغذ بازی باعث فرار سرمایه گذاران برای واحدهای تولیدی از سطح شهرستان می شوند، اظهارکرد: آیا تاکنون ما مسئولین از خودمان سئوال کردیم که چند درصد از سرمایه گذاران را توانستیم جذب کنیم و یا سرمایه گذارانی که قصد اشتغال و تولید در شهرستان را دارند موانع اداری را برای آن ها برداشتیم!

معاون فرمانداری ویژه آمل با تاکید بر اینکه باید تلاش جدی و همه جانبه برای برطرف کردن مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی درشهرستان شود، ادامه داد: مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی باید شناسایی و با جزییات بررسی تا تصمیم گیری درست و دقیقی در خصوص آنها صورت گیرد.

رسولی با اشاره به اینکه منافع بانک ها در تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی نهفته است، اظهار داشت: درحال حاضر مدیران بانک ها رویکرد مثبتی نسبت به فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی دارند و عملکردبعضی از آنها در این زمینه رضایت بخش می باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: