کد خبر : ۱۴۶۸۵۴
حیدرپور اعلام کرد:
۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: سال قبل بیش از ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی برای بخش کشاورزی استان جذب شده است.

دلاور حیدرپور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اعتبارات درنظر گرفته شده برای حوزه کشاورزی استان از محل صندوق توسعه ملی ۳۵ میلیارد تومان بود که تا ۵۰ میلیارد تومان طرح ارائه شده است.

وی توسعه صنایع تبدیلی را از جمله اولویتها برشمرد و گفت: در حال حاضر در صنایع لبنی اشباع شده ایم ولی برای بسته بندی و فرآوری آن ظرفیت داریم.

وی عنوان کرد: در زمینه بسته بندی برنج نیز نیازمند سرمایه گذاری هستیم و موافقت اصولی برای پرداخت تسهیلات در این زمینه انجام می شود.

حیدرپور با بیان اینکه بیش از دو هزار و ۵۰۰ واحد مرغداری در کشور فعالیت دارند گفت: میزان تولید مرغ در کشور دو میلیون تن است درحالیکه ظرفیت مرغداریها سه میلیون تن است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تجمع اخیر مرغداران و اعتراض آنان نسبت به ارزان بودن قیمت مرغ گفت: برای حمایت از آنان، روزانه ۳۰۰ تن مرغ در استان خریداری می شود تا مرغداران ضرر نکنند.

وی با بیان اینکه نیاز به سرمایه گذاری جدید در حوزه مرغداری در استان نیست، گفت: برای تقویت تکنولوژی تولید و بهینه سازی مرغداری ها حمایتهای لازم صورت می گیرد.

حیدرپور صادرات مرغ را از جمله برنامه ها بیان کرد و گفت: تلاش این است تا به بازارهای جدید راه یابیم و در این راستا سال قبل حدود ۸۰ هزار تن مرغ در کشور صادر شده است، این درحالیکه در سال ۹۲ واردکننده مرغ بودیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، ظرفیت کشور برای صادرات مرغ را تا یک میلیون تن اعلام کرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: