کد خبر : ۱۴۷۳۵۹
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۵
خراسان نوشت:

پرونده شرکت پديده شانديز همچنان در دادسراي مشهد تحت رسيدگي قرار دارد و فعاليت دفاتر خريد و فروش سهام و تبليغات اين شرکت ممنوع است. اين در حالي است که اگر مديران پديده به تعهدات خود در مهلت باقي مانده عمل نکنند و اقدام موثري را براي پرداخت حق و حقوق مردم انجام ندهند، دادسرا به وظيفه قانوني خود عمل مي کند.

دادستان عمومي و انقلاب مشهد ضمن بيان اين مطلب به تشريح آخرين وضعيت اين پرونده پرداخت و افزود: پس از آن که فعاليت دفاتر خريد و فروش غيرقانوني سهام و تبليغات اين شرکت از سوي مسئولان قضايي ممنوع و دفاتر پديده در کشور پلمب شد، مديران اين شرکت ملزم شدند تا فقط سهام فروخته شده را از سهامداراني که مايل به فروش بودند خريداري کنند اما در اين ميان گواهي هايي در قبال خريد سهام به فروشندگان ارائه شد که داراي نقايصي بود به همين خاطر با پيگيري هاي دادسرا قرار شد گواهي هاي صادره از سوي شرکت پديده به نحوي اصلاح شود که حق و حقوق سهامداران در آن رعايت شده باشد. قاضي غلامعلي صادقي تصريح کرد: در حالي که ماجراي تخلفات و جرايم احتمالي پديده در حال رسيدگي بود، مدتي قبل برخي از نمايندگان شرکت تقاضا کردند تا دادسرا مهلتي را براي اصلاح گواهي هاي صادر شده در نظر بگيرد. مقام ارشد قضايي مشهد خاطرنشان کرد: به همين منظور و براي آن که سهامداران شهرستاني براي مراجعه به دفتر پديده دچار مشکل و يا پرداخت هزينه هاي جانبي نشوند با تقاضاي آن ها مبني بر بازگشايي چند دفتر در برخي شهرستان ها به مدت خيلي محدود با نظارت دادستان اين شهرها موافقت شد چرا که هدف اصلي دستگاه قضايي جلوگيري از تضييع حقوق سهامداران است اما متاسفانه در همين مدت محدود برخي افراد شايعه کردند که دفاتر شرکت پديده فک پلمب شده است و اين شرکت همچنان به فعاليت هاي خود ادامه مي دهد که متاسفانه اين شايعات در برخي از سايت ها و روزنامه ها نيز به شکل نادرستي منعکس شد. «قاضي صادقي» با تاکيد بر اين که هدف اصلي دستگاه قضايي احقاق حقوق سهامداران است افزود: پس از بروز اين شايعات که موجب سوءاستفاده هاي زيادي شد، دفاتر بازگشايي شده دوباره پلمب شده است و دفاتر شرکت پديده هيچ گونه فعاليتي در اين باره ندارند.

دادستان مشهد همچنين به ممنوعيت تبليغات و خريد و فروش غيرقانوني سهام در شرکت پديده اشاره کرد و گفت: در پرونده پديده شانديز هيچ اتفاق خاصي نيفتاد و دستور دادستان براي جلوگيري از خريد و فروش سهام به قوت خود باقي است و هيچ کدام از دفاتر اين شرکت در شهرستان ها فعاليت ندارند. وي با بيان اين که برخي اقدامات دستگاه قضايي تنها به خاطر جلوگيري از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالي صورت مي گيرد تصريح کرد: مديران شرکت پديده طبق قولي که به سهامداران داده اند بايد ظرف مدت 7 ماه حق و حقوق سهامداران را پرداخت کنند و آنان بايد در مدت باقي مانده، اقدامات موثري را انجام دهند. قاضي غلامعلي صادقي يادآور شد: چنانچه مديران شرکت در پرداخت حق و حقوق سهامداران در موعد مقرر اقدام عملي را انجام ندهند و در اين زمينه کوتاهي صورت گيرد، دادسرا مطابق قانون و براي احقاق حق مردم به وظيفه قانوني خود عمل مي کند.

دادستان مشهد همچنين با اشاره به اين که پديده شانديز هيچ ممنوعيتي براي راهکارهايي مانند ورود به بورس يا تکميل پروژه ها ندارد خاطرنشان کرد: به نتيجه رسيدن راهکارهايي که از سوي مديران شرکت مطرح مي شود به تلاش خودشان بستگي دارد و ممنوعيتي در اين باره وجود ندارد اما در عين حال آن ها بايد براي پاسخگويي به سهامداران در مهلتي که خودشان تعيين کرده اند، اقدام کنند. وي در پايان نيز به مديران اين شرکت هشدار داد: مديران پديده بايد در مهلت باقي مانده، مشکلاتي مانند بدهکاري به ادارات و سازمان ها را حل کنند و حق و حقوق عمومي و دولتي را پرداخت و تعيين تکليف نمايند و براي اين منظور نيز راهکارهايي را در نظر بگيرند تا از بروز مشکلات جدي تر جلوگيري شود.


ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
برو بابا دنبال کارت
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
خب دنبال کارش است عزیزم.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
اگر هر چه سریعتر و بدون فوت وقت جلوی این کلاهبرداری گرفته نشود هزاران نفر از مردم به خاک سیاه مینشینند.
تا پایان هفت ماه وعده داده شده نه پولی هست نه مدیری نه ...
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
این آقای دادستان دلسوز کاش کمی هم دلش برای سهامداران بورس بخصوص شبندر و فارس میسوخت تا این همه ضرر نمیکردن سهامداران پدیده که خوب سود میکردند دلسوزی آقا باعث شد اونها هم مثل بورسیها داغدار شند.
پاسخ ها
ناشناس
Canada
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
تا وقتی سهامی را نفروشی سود حساب نمی شود. با بالا بردن کذایی قیمت بصورت روز در میان ، بدون توجه به ارزش بازار کل سهام، سرمایه گذاران خیال می کردند که خوب سود می کردند. اگر دادستان جلوی این کار را نمی گرفت معلوم نبود چند هزار نفر به خاک سیاه بنشینند. گرچه الان هم دیر شده و حداقل دو سه هزار خانواده شدید متضرر شدند.
میثم
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
انشاالله چشم این حسودا کور بشه که نمیتونن پیشرفت پدیده رو ببینن
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
پدیده با
آبروی مردم بازی مرد اعتماد خودش رو از بین برد امیدوارم با پرداخت حواله ها دوباره به حای اولش برگرده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
ما که با تبلیغات روز و شب تلویزیون خرید کردیم نمیشد قبل از بدبخت شدن ما این کارا رو انجام میدادن. حالا این میگه ما خوبیم اون یکی میگه ما خوبیم. فقط شما رو بخدا کاری بکنید که به حقمون برسیم
علي
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
نميدونم چرا اين سايت فقد خبر هاي بد رو ميزنه ؟؟؟؟؟
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
سلام
دو سه هزار خانواده کجا بود دوستان
متاسفانه طبق گفته مدیرعامل پدیده، این شرکت120.000سهامدار داره
ملت خانه و...تا حتی فرش زیر پاشون و هم فروختن
بنویسید:نامردی پدیده+سیاسی بازی و بی تدبیری و نا امیدی
پاسخ ها
مسلم
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
دوست عزیز؛چیزی رو که نمی دونی الکی دربارش صحبت نکن...اولا آدم عاقل هیچوقت فرش و خونه زندگیش رو نمی فروشه که بره سهام بخره...عاقلانه اینه که با پول در گردش سهام خریداری بشه نه اینکه طرف بره وام بگیره که سهام بخره.بعدم از طرفی برو سوال کن که چقدر آدم با همین سرمایه گذاری در پدیده به پول و سود خوبی رسیدن و چه افرادی به سرمایه گذاری تو این مملکت امیدوار شدن.اما متاسفانه با برخورد افرادی مثل شما اینهمه مشکل برای این شرکت ایجاد شد که موجب شد امید همه سهامدارا ناامید بشه.همه میدونن اینهمه شایعات چه بلایی سر پدیده آورد.هیچکس نمیگه پدیده چقدر اشتغال زایی کرد،چقدر تو مملکت آبادانی ایجاد کرد،چقدر صنعت گردش گری رو توسعه داد؟؟؟چرا باید پول مملکت بجایی که در این کشور خرج بشه باید در جاهایی مثل دوبی و ترکیه صرف بشه که کشور های دیگه روز به روز با پول ماها ثروتمند تر بشن و ما هر روز از روز قبل پسرفت کنیم؟؟؟
سعبد
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
چند وقتی بود از دادستان و بورس نیوز و قباد افشار خبری نبود ... به محض اینکه یکم پدیده میخواد سرو سامان بگیره جناب دادستان میان همون حرفای تکراری قبل رو میگن و افشار هم دوباره یه اظهار نظر خنده دار دیگه میکنه... جالبه قوه قضاییه هم ... ! یه روز رییس دادگستری خراسان رضوی میگن هیچ پرونده مشخصی برای پدیده در دادگستری وجود ندارد، دادستان دستور فک پلمپ چند دفتر رو میده و بعد فرداش دوباره پشیمون میشن و پلمپ مبکنن.!!!
انشاا...خدا به پدیده و سهامدارا و کارگرانش رحم کند.
امیر علی
Germany
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
چرا مسولین فقط دنبال محکوم کردن پروژه هستند چرا یک بار از پول هایی که حتی توی این سرزمین یک اجرروی هم نگذاشت و رفت حرفی نیست
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
غیر ممکن است پدیده تا هفت ماه دیگه پول سهامداران را تهیه کند
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
به نظر من مدیران پدیده خیلی قوی ترازاین حرفها هستند واطمینان دارم که به موقع نیز بدهی سهامداران را خواهندداد وپروژه باقدرت کماکان به کارخودادامه خواهدداد
پاسخ ها
شیما
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
دوست دارم بدونم الان که 25 ام شهریور هست و بدهی سهام دار رو ندادن و تلفن هاشون رو هم جواب نمیدن، باز هم بر طبل پهلوان قهرمان که موجب قدرت کذایی و توان اخاذی این فرد گردید، میزنید؟!
شما باید در محضر خداوند پاسخگو باشید.
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
به نظر من مدیران پدیده خیلی قوی ترازاین حرفها هستند واطمینان دارم که به موقع نیز بدهی سهامداران را خواهندداد وپروژه باقدرت کماکان به کارخودادامه خواهدداد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
مدیران پدیده قوی تر از کدام حرف ها هستندحسین آقا ،؟ خواب دیدی خیره ... پاشو برادر ، صبح شده !
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
اقايان قوه قضاييه تو رو قران دست برداريد ما ملت دلسوز نخوايم كي رو بايد ببينيم ميدونم شهامت نداري منتشر كني
میلاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
این آقای پهلوان چرا اقدامی برای ورود به بورس و قانونی شدن کار و بار شرکت نمیکنه تا اینجوری اعتماد عمومی برگرده و ما هم به پولمون برسیم، حتما هیچ اقدامی مسئولان شرکت نکردن که دادستان میگه تمام راه های ورود به بورس بازه ولی کسی اقدامی نمیکنه، پهلوان باید اقداماتشون برای ورود به بورس انجام بدن، هیچ حرفی نمیزنن بعد عید فقط شده جایزه 206
ایمان
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
من نمیدونم با این همه بدهی این آقا از کجا میاره هر شب یک 206میده بیچاره سهامداران که چه کلاه گشادی داره سرشون میره و راهی جز نگاه کردن ندارن البته میتونن برنده رو تشویق کنن
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
جایزه ۲۰۶ وتخفیف های بی منطق وهمراه با ضرربرای رونق دادن به تجاری های اطراف هایپر است که بشدت در رکودند . تا شاید خریداری برای این واحد های باد کرده پیدا شود ، ولی در شرایط رکود شدید کو خریدار . الان یک آپار تمان ۷۵ متری رو بفروشی خیلی هنر کردی کی میاد تو بیابان تجاری بخره
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
اگر اهل کار وکاسبی باشید وبیکاری نباشید که سهام خریده ونشسته تا معجزه شود میفهمید که در این شرایط رکود در آوردن پول وفروختن ملک چه کار شاغی است ، این برنامه ها و شو های جایزه آخرین تلاش های پدیده برای جان گرفتن است .
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
مدیر امور فرهنگی پدیده:
صداهای متفاوت از مسوولین مردم را بدبین کرده است/ مردم و مسوولان بهترین تبلیغ برای پدیده هستند

تاریخ:1394/02/14 ساعت:11:29سهام > سهام های غیر بورسی
در طی 5-6 ماهی که از نشر اتهاماتی علیه پدیده می گذرد هیچ دادگاهی علیه پدیده تشکیل نشده و هیچ اتهامی علیه مجموعه اثبات نشده است . پس چرا یک مجموعه اقتصادی فرهنگی بزرگ مثل پدیده نباید اجازه تبلیغ داشته باشد.

مدیر امور فرهنگی پدیده خواستار صدور مجوز تبلیغات برای پدیده شد تا پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، حجت الاسلام و المسلمین محمود رضا جواهری مدیر امور فرهنگی پدیده شاندیز معتقد است: در طی 5-6 ماهی که از نشر اتهاماتی علیه پدیده می گذرد هیچ دادگاهی علیه پدیده تشکیل نشده و هیچ اتهامی علیه مجموعه اثبات نشده است . پس چرا یک مجموعه اقتصادی فرهنگی بزرگ مثل پدیده نباید اجازه تبلیغ داشته باشد.

وی افزود: این در حالیست که همین آقایانی که جلوی تبلیغات را گرفته اند از پدیده می خواهند پول مردم را در موعد مقرر باز گرداند در حالیکه خودشان هم می دانند که این پول ریال به ریالش صرف ساخت مجموعه های بزرگی مثل شهر رویایی پدیده شاندیز و شهر افسانه ای کیش و امور فرهنگی شده است.

جواهری با بیان اینکه صحبت های آقای دادستان و دیگر مسولان درباره پدیده خودش تبلیغ است، افزود: نتایج آمار نشان می دهد بعد از این همه اتهام های ثابت نشده و جنجال افرینی حداکثر 50 درصد سهامداران متقاضی بازخرید سهامشان توسط پدیده بودند. این یعنی 50 درصد مردم علی رغم این همه هجمه به پدیده اطمینان دارند. این یعنی برای 80 درصد مردم حرفهای آقایان، تبلیغ برای پدیده است که فراموشش نکنند .

وی ادامه داد: حالا باید پرسید وقتی می گویند تبلیغ برای پدیده ممنوع است پس چرا خودشان همه اش تبلیغ می کنند و مرتب اتهامات تکراری و بدون مستند را تکرار می کنند.

جواهری خاطرنشان کرد: آنهایی که می خواهند هیچ صدایی از پدیده بلند نشود اشتباه می کنند چون هر چند گفته اند پدیده شاندیز درهیچ روزنامه و رسانه ای تبلیغات نداشته باشد اما واقعیت این است که مردم بهترین مبلغ برای پدیده اند. از سوی دیگر همه در مشهد حقیر و عده ای از روحانیون فعال در پدیده را به عنوان فرهنگی پدیده می شناسند و اگر جایی برویم مثلا می گویند فرهنگی پدیده از فلان مسابقه بازدید کرد به عنوان مثال بیش از 20رسانه خبری حضور فعال روحانیون امور فرهنگی در ورزشگاه آزادی دیدار فوتبال استقلال و پدیده را منعکس کردند که این خود ترویج فرهنگ اسلامی در ورزشگاه هاست یا در حدود 20 روستای شاندیز و حومه آن فرهنگی پدیده برنامه قرآنی دارد و یا هر هفته 90دقیقه نام تیم فوتبال پدیده در رسانه ملی برده می شود. اکنون ما باید با این مبحث چکار کنیم؟ تکلیف ما چیست؟ به وظیفه فرهنگی خود عمل نکنیم ؟!؟ ما الان در 12 نقطه مجموعه بزرگ پدیده هر روز شاهد برپایی نماز جماعت هستیم اینها را چه کنیم؟ من به عنوان مدیر فرهنگی نماز را هم تعطیل کنم؟ با مسولیت چه کسی؟ شاید هم باید دور تا دور مجموعه را چتایی بکشیم تا تبلیغات نشود !

وی ادامه داد: جالب است که بعد می گویند پروژه را بدون تبلیغات ادامه دهید! آخر چطوری؟ با فوت؟ فوت من قدرت باد کردن توپ فوتبال را هم ندارد چه برسد به پیشبرد این پروژه به این عظمت!

وی پدیده را تابع قانون دانست و ادامه داد: این دو سه ماه که این جنجال برای پدیده درست شده است کدام بزرگوار جرم پدیده را اثبات کرده است؟ اگر یک عده مردم کشور با سرمایه گذاری در پدیده مشکلات مادیشان حل شده است،پسر داماد کرده اند ، دختر عروس کرده اند، صاحب خانه و ماشین شده اند این عیب است؟ چه کسی ادعا کرده است کلاه مرا برداشته اند؟ اگر کسی هست بیاید و ثابت کند. اگر فراخوان کنند، ده ها هزار نفر از مردم پدیده را دعا می کنند که مشکل گشای آن ها بوده است.

مدیر امور فرهنگی پدیده با مثال زدن برخی موسسات مالی و اعتباری افزود: این جنجال اقتصادی که برای پدیده به وجود آورده اند مقداری از باد آن به برخی موسسات خورد. آنها که بانک بودند و باید با نقدینگی هایی که دارند پاسخ مردم را یک هفته ای بدهند نتوانستند. حق هم دارند نتوانند چون هجمه زیاد است. این هجمه را به بانک مرکزی هم بیاورند کم می آورد. اگر یک بقالی را ملزم کنند تمام چک های تاریخ دارش را یکجا پاس کند مجبور است عدسی که خریده است را یک سوم قیمت حراج کند. احتمالا آقایان می خواهند پدیده هم املاکش را به ثمن بخس بدهد و تمام شود.

جواهری تناقض حرف های بعضی از مسوولان را باعث دلسردی مردم می داند و می افزاید: چند روز پیش (6/2/94) در سایت ها نوشتند که دادستان محترم مشهد گفت پرونده شرکت پدیده شاندیز همچنان در دادسرای مشهد تحت رسیدگی قرار دارد! این در حالی است که چند روز بعد (9/2/94) آقای مظفری مدیرکل محترم دادگستری گفت: در حال حاضر پرونده به صورت مشخص و جدی برای شرکت پدیده در دادگستری مشهد تشکیل نشده است. من به عنوان یک طلبه معتقدم متاسفانه تناقض گفته های این دو مسئول محترم مردم را نسبت به دستگاه قضا دلسرد می کند .

مدیرامور فرهنگی پدیده مشکلات را بین دو ارگان دولتی و بی ارتباط با پدیده می داند و می افزاید: در دعوای بین جهاد کشاورزی و شهرداری شاندیز پای ما را وسط کشیده اند. اختلاف این دو ارگان به ما چه مربوط است ؟ به مردم ما چه مربوط است؟ مسکن شهرسازی می گوید پدیده در شهر است و مربوط به ماست. فرض کنید یک نفر می خواهد خانه ای صد متری برای خودش بسازد و این مشکل ایجاد می شود. دعوای دو ارگان به مردم چه ربطی دارد؟ دادگاه های صالحه خودشان در این مورد حکم داده اند و وزارت کشاورزی را محکوم کرده اند. اگر قرار باشد هر مسئولی پنبه کارهایی که قبل از او انجام شده است را بزند سنگ روی سنگ بند نمی شود (البته استثنا هم دارد). یعنی اینقدر مساله پدیده و مبحث تخلف برای برخی بزرگ است که رییس محترم فعلی قوه قضاییه را نیز وارد دعوا کردند و از این بزرگوار هم مایه گذاشتند؟(منظور اعمال ماده 18 می باشد که از اختیارات رییس قوه قضاییه است که البته باز هم روی چشم)

جواهری ادامه می دهد: پدیده وجوه مربوطه جهت اخذ مجوز را به شهرداری شاندیز پرداخت کرده اداره کشاورزی معترض بوده و باید شهرداری جوابگو می بود. دادگاه برگزار شد و اداره کشاورزی محکوم شد. مجدد در تجدید نظر نیز اداره کشاورزی محکوم شد. مسکن و شهرسازی مبلغی را تعیین کرد و ما به شهرداری پرداخت کردیم در صورتی که همان زمان اگر لازم بود این مبلغ را به جهاد کشاورزی شرکت پدیده پرداخت کند این مبلغ برای ما کمتر می شد ولی چون قانون این امر را مشخص کرد پدیده نیز تمکین کرد.

وی با انتقاد از قباد افشار می گوید: آقای قباد افشار بعد از این قضیه همواره می گوید باید تخلف به ما پرداخت شود اما این امکان ندارد که ما به دو ارگان تغییر کاربری بدهیم. از کجا معلوم دادگاه به نفع جهاد کشاورزی حکم می دهد که ایشان حکم صادر می کند؟ خدا را خوش می آید که ایشان هرچی می خواهد می گوید؟ شما از طرف نظام جمهوری اسلامی سخن می گویید و وظیفه دارید درست و متین و مستند صحبت کنید. این چه ادبیانی است که همه چی باید قلع و قمع شود؟!؟! حتی اگر کسی متهم باشد ممکن است 10 دادگاه برایش برگزار کنند. شاید آخرش تبرئه شود. آبروی ریخته اش جمع نمی شود. هر کدام از این دو ارگان حاکم شوند چون محکمه نظام جمهوری اسلامی گفته است قبول می کنیم. ما منتظر قانون و دادگاه صالحه ایم تا نتیجه را اعلام کنند. جز این راه دیگری وجود ندارد.

او ادامه داد: آقای قباد افشار در حال به وجود آوردن چالش است. اگر قرار است چیزی قلع و قمع شود باید آقای قباد افشار برود تمام گیلان و ارتفاعات تهران را خراب کند. آیا شدنی است؟ اگر امکان ناپذیر است چرا حرفش را می زنید؟ یک ساختمان چند طبقه کوچک در شهر که خلاف ساخته است و شهرداری حکم قلع دارد نمی تواند قلع کند چون تبعات خودش را دارد. شما می توانید این همه ساخت و ساز های طرقبه و شاندیز و... را قلع و قمع کنید؟ خیر.

پس باید جریمه پرداخت شود تا جایگزین این زمین ها زمین کشاورزی ساخته شود. کاری که می توانید در تمام کشور انجام دهید فریادش را بزنید و عمل کنید. بزرگوار! شما باید جواب ده ها هزار بی کار شده پدیده و خانواده آن ها را روز قیامت بدهید.
جواهری در پایان گفت: خوب مزد بزرگترین کارآفرین کشور را دادید. همانطوری که با شهامت قبل از اثبات جرم آبروی پدیده را ریختید با شجاعت بیایید درستش کنید و از این شرکت اعاده حیثیت کنید. پدیده راضی نیست رسانه های معاند با نظام خوراک پیدا کنند . پدیده را مایه تبلیغ خود علیه نظام قرار بدهند و بگویند ایران جای سرمایه گذاری نیست و ...
وی تاکید کرد: به خدا قسم! مسئولین پدیده بچه های انقلاب و جنگ و مخلص رهبری اند و سر سوزنی راضی به تضعیف نظام مقدس اسلامی نیستند برای همین است که سکوت کردند و همه سهامداران را نیز به شرح صدر و تحمل و صبر توصیه نمودند تا به یاری خدا قانون تکلیف را مشخص کند.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
ای مسئولین نظام جمهوری اسلامی اگرراه امام راادمه می دهیدشمارا به امام قسمتان می دهیم وضعیت پدیده را روشن کنید وبگذارید پدیده کارش را بکندوسهامداران پدیده را ازدستگاه قضایی ناامید نکنید خود میدانید پدیده در خدمت مردم است پس همکاری کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پهلوان درود برتو ماسهامداران پدیده گوش به فرمان تو هستیم وتوراتنها نخواهیم گذاشت توعزیز ایران هستی خدا نگهدار توومدیران پدیده باشد
جعفری
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
سلام قرار بود و قول داده بودند ۱۲ اردیبهشت ۱۰ درصداضافه کنن به سهامداران. چی شد پس زدن زیر قولشون
امیر از مشهد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
جناب دادستان،،،شما که اینقدر دلسوز و به فکر مردم هستی.... یه زحمت بکش همین جرم و جنایت و زورگیری و فروش مواد رو در مشهد کم کن،
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
مسئولین محترم بدانندبیشتر سهامداران جزءافراد بازنشسته وحقوق بگیران ومظلومی هستند که فریب تبلیغات منظم تلویزیون که رسانه ای دولتی است خوردندوهستی شان را فروختند وبحساب پدیده واریز کردند به امید اینکه بتوانند خانه ای برای آینده یا جهیزیه ای برای دخترهایشان تهیه کنند حالا تورا بخدا فکر چاره ای برای پول وزندگی بر باد رفته این بنده های خدا بکنید. کم سهامداران را بیخودی سرگرم کنید که در آن دنیا باید جواب گو باشید
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
با سلام چرا چک های پدیده نقد نمی شود چه کسی پاسخ گو است جواب دهید چک مربوط به فروش سهام است
امیر از مشهد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
حسن آقا دروغ نگو... پدیده اصلا چک نمیده. زشته دروغ نگو.
اتوسا
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
ده درصدی ک قول دادن چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هفت ماه بیشتر گذشت چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچکسی جوابگو نیست.
کسی دیگه کاری نمیتونه بکنه . فقط ازز پول مردم دارن هرشب ی دویست و شش جایزه میدن.!!!!!!!! یکی نیست بگه ب جای این دست و دلبازی ها لطفا پول مردم رو بدید. با این پول میتونین لااقل پول یکسری از سهامدارانی که مبلغ سهامشون کم هست رو پرداخت کنند که زندگیشون از هم نپاشه!!!!!!
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
سلام مد نظر عزیزان باشه که همین پدیده ای که دارین اینجوری دربارش حرف میزنید از 5 سال پیش تا حالا هیچ مشکلی نداشته.
فرزاد
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پدیده درست میشه غصه نخورید مطمعن باشید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
باسلام بالاخره این سهامدارها چه کار باید بکنند چرا واقعا فکری به حال این همه سهامدار نمیکنند
ناشناس
United States of America
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۸
خواهشا دست ازسر این پدیده بردارین خواهشا
khf
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
پدیده فقط کلاهبرداری است خدا لعنت کند دست درکاران و مدیران شرکت را که فقط جزئ دروغ کاری انجام نمی دهند
ناشناس
United States of America
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
با سلام تو رو خدا اينقدر اين پرونده رو طول و تفسيرش ندهيد ما زندگيمون داره از هم ميپاشه يكم خودتونو بزارين به جاي ما مردم بد بخت ، ما گول تبليغات فراوون رسانه هارو خورديم ، مردم چه گناهي كردند كه بايد قرباني بشن
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
منکه دیگه غلط بکنم تو این مملکت سهام بخرم
مجید
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
با سلام.آقای دادستان تو را خدا دست از پدیده بردار بزار به کارش ادامه بده که بتونه جواب سهامداراشو بده.خودتون میدونین که پهلوان نمیتونه پول مردم را بده.اگه همین اقا میرفت دبی یا عمارات سرمایه گزاری میکرد بابر کنین اینقدر سنگ جلوی پاش نمیزاشتن بلکه کمکش هم میکردن تا به نتیجه برسه اونوقت طرف اومده تو بیابان پرژه زده ما شماها هم سنگ جلو پاش میندازین.تو را خدا دست بردارین.بزارین به کارش ادامه بده.پهلوان شاندیز را اباد کرد و حالا چه به روزش میاریم.من که امیدوارم که پدیده به روزهای اوجش برمیگرده .چون اگه این دادستان خلافی میدید از پهلوان الان زندان بود نه ازاد.چه بر سر میزان امد حالا منتظرن سر پدیده بیاد.خدا جای حق نشسته.دادستان به فکر مردمی خدا کنه.
صادق
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
خودت مردم رو بدبخت کردی ما که داشتیم سودمونو میگرفتیم
احسان
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
متاسف رسانه ملیم که بادروغ همه روگرفتار کرد فقط به فکرحق تبلیغ خودشه بااین کاراکسی دیگه حاضربه سرمایه گذاری تو این مملکت نمیشه
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
واقعا پروژه به این بزرگی بجای که دولت کمکش کنه و زودتر به سروسامان برسه هروز چوب میزارن لای چرخش .دولت باید بدونه که مردم ایران دیکه فهمیده شدن. این وسط به یک نفر کم رسیده اینطوری کردن با پدیده .پدیده درست میشه انشاءالله
حمید ضامن راز
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
سلام به همه دوستانم ایابه نظر شما عزیزان ما کشور پیشرفته هستیم اززمانی که یادمه می رفتیم سیم کارت می خریدیم به امید اینکه باسود بیشتربفروشیم بعد طلا خریدیم بعد زمین خریدیم بعد دلار خریدیم از همه شون ضررکردیم واخریش سهام پدیده بود که سود کردیم یاضرر هنوز معلوم نیست ایا به شما تنها کشور شیعه نشین جهان باید همچنین وضعیتی داشته باشدچرا ما به این وضعیت گرفتار شدیم ما هم اکنون بالای ده هزار نخبه داریم که بعضی از انها 1و2و3 . اختراع دارنداگر یه شرکت دلسوز اختراعات این عزیزان راخریداری و تجاری سازی کندماهزاران کارخانه داریم که درجهان مشابه نداردوهیچ بیکاری درایران نخواهد بودما هیچ احتیاجی به نفت وگاز نداریم پس کجایند دلسوزان ایران
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
ماطرفدار پدیده ایم .درودبرحاج محسن پهلوان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
امیدوارم هر چه سریع تر و بدون فوت وقت با مسئولین این کلاهبرداری اقدام قانونی صورت بگیرد.من ک امید ندارم کسی به فکر احقاق حق این مردم مظلوم باشه.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
امیدوارم هر چه سریع تر و بدون فوت وقت با مسئولین این کلاهبرداری اقدام قانونی صورت بگیرد.من ک امید ندارم کسی به فکر احقاق حق این مردم مظلوم باشه.
امیر
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نمیخوان پول مردم بدن این مسعولین کدوم گوری بودن تاحالا هرشب وهروز تبلیغ پخش می کردن حالا امدن که همهی مردم بد بخت کنن من خودم ۱۵۰ملیون سرمایه گذاری کردم انوقت ما باید چکار کنیم
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خدالعنت کنه کسی که منو وادارکردسهام پدیده بخرم زندگیش نابودبشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
من پدیده رو دوس دارم تو رو خدا بزارین کشورمون پیشرفت کنه،مگه ما از کشورهای عربی چی کم داریم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نامه حرف حساب تماس بگيريم مشکلمونو درميون بذاريم شايد کاری کنند رسانهای بشه وپای مسئولينو پيش بکشند جريانوحل کنند يامسئله برای مردم روشن بشه. موافقين؟ همه پديده ايها با برو
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
لطفا دست از سر پدیده بردار دادستان
فرهاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
کاش دادستان با کارش گره از مشکلات مردم بیچاره بر میداشت کاری ک نکرد فقط سهامداران رو بیچاره کرد وگرنه پدیده خوب جوابگوی سهامداران بود اونوقت دم از احقاق حقوق ملت میزنن مردم رو بیچاره کردی دادستان
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
چرا کسی وضعیت سهامداران پدیده را روشن نمیکنه آقای دادستان میشه بگید تو این چند ماه جلوی کدوم تخلف پدیده روگرفتید کدوم سهامداری به پولش رسیده فرضا آقای پهلوانم بره زندان آیا مشکل120 هزار سهامدار حل میشه
اسی
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
الکی دادن پول مردم وعقب نندازین به اندازه کافی مردم مشکل توزندگی شون دارن همه سهامداران هم مث من زیرقرض هستن پس بااین بی فکری هاتون جلوی رسیدن مردم به پول شون ونگیرین
فلور
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
اقای دادستان ترا به هر چه که می پرستی بگذ ار اقای پهلوان کار خودش را بکند شاید دلش به رحم امد و پول ما را که با هزار ارزو دست ایشان دادیم پس بدهند من این پول را با هزار بد بختی جمع کردم یعنی زندگی من از هم پاشیده میشه پس اگر مسامان هستید رحمتان به ما مردم بیاد شماها کاری کردید که ادم دیگه به هیچ کس اعتماد نکنه و توی اینمملکت سرمایه گذاری نکنه بعدا میگن چرا توی کشور دیگه مردم سرمایه گذاری میکنند به خاطر این دوز و کلک ها
بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
به خدا بدبخت بودیم،زنده به گورم شدیم،پوله تشکیل خانوادمونو دادیم سهام خریدیم،پول جهازمو،پول بازنشستگیه پدرمو...توروخدا با مردم این کارو نکنین....به جوونا کار که نمیدین هیچ زندگیشونو نابود نکنین توروخدا حداقل شروع کنین کم کم پول مردمو بدین...
صحرا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
شوهر بنده خدا من پول خونه شو داد به سهام پدیده. حالا چند سال باید کار کرد تا خونه خرید. اصلا مگه میشه.اقای پهلوان پولمردم بده.
محسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
با سلام و احترام به رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری و وزیران محترم.هفته دولت برهمه ایرانیان مبارک باد.ازدولت خواهشمندیم نسبت به رهنمود های مکرر رهبر انقلاب در مورد مفاسد اقتصادی .که امروزه نمونه آن موسسه مالی میزان و شرکت پدیده . قریب به نیم میلیون ایرانی را گرفتار کرده .و با خیالی راحت با روان و شعور وروحشان را هدف قرار داده و پس از گذشت هشت ماه جامعه را ملتحب و سهامداران جزء را پاسکاری و سرگردان نموده .رسیدگی و متخلفین ذیربط را محا کمه و تظلم و داد خواهی مردمی را که با تبلغات شبانه روزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی نه بیگانه . هر کدام به یک امیدی . مانند هزینه ازدواج فرزندانشان و یا با فروختن ماشینشان و یا مثل بنده حا صل سنوات سی و دو سال خدمت بازنشستگی ام . را به امید تامین ازدواج فرزندم . سهام خریدند. حال اظهار میدارند . که مسئولین برنامه ای را در این رابطه تنظیم و پانزده روز قبل جهت تائید ریاست محترم جمهور ارسال نمودن. که در صورت امضاء سرمایه گذار جدید. مطالبات سهامداران جزء پرداخت خواهد شد. این تظلم و دادخواهی (120000 ) هزار خانواده از رئیس جمهور منتخبشان است که اکثرا قشر زیر متوسط جامعه ایرانیست. لطفا در هفته دولت دل این مردم غیور و با شرف ایرانی را شاد کنید. تا درس عبرتی باشد به متخلفین اقتصادی و همچنین کسانی که به انها چراخ سبز میدهند . وبرای انان وقت میخرد. ( خدای نکرده شریک دزد و رفیق قافله ) و مردم را فریب ندهند. و بامردم مسلمان و انقلابی ایران رو راست باشند .در صورتی که مبلغ هفتاد در صد این سهامداران . مبلغ سهامشون کمتر از حقوق یک ماه بعضی از این مسئولینی است که این معضل را بوجود آوردند. حال ما سهامداران از روسای هر سه قوه . تقاضای رسیدگی و تظلم و دادخواهی داریم . تا کنون پس از گذشت نه ماه فقط شعار و وعده های سر خرمن شنیدیم . با تشکر --- باز نشسته مالباخته 6/ 6/ 94 .
هوادار پدیده
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
سلام به همه دوستان. طبق شنیده های من فردی به نام آقای ... شده مدیر عامل و آقای پهلوان مقدم رفته کنار یعنی سهام مردم رو هوا.منتظر قیمت جدید هستن تا سهام مردم رو با قیمت پایین که ثبت میشه بدهند و آن بقیش هیچی. سهامداران عزیز به فکر خودتان باشین و الا پولتان به باد هوا رفته است.
مهدى جوادى
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
با سلام ،جالبه بخوونين من يه جوونِ ٣٠ ساله ام و بيكار، آذر ٩٣ سهام پديدرو خريدم، درست زمانى كه همه داشتن سهامشونرو مى فروختن من به شركت پديده اعتماد كردم، وهر چى پس انداز كرده بودم سهام پديده خريدم از اون زمان تا به حال صبر كردم ، ولى پديده به هيچ كدوم از وعده هاش عمل نكرد اسفند ماه رفتم مشهد تا پولمرو ازشون بگيرم، تا رسيدم شركت مشهد يه خانم قرمز پوشيده و شيك وپيك اومد پيشم خودشو سهامدار جا بزنه و انرژى منو بگيره (كه من اينجا ميلياردى سهام دارمو ... اين حرفها ...)من متوجه شدم كه اين خانم از كاركنهاى ويژه ى پديدست .و كارش همينه، اونجا بود كه فهميدم كه با چه كلاهبردارهايى طرفم.خلاصه من با هيچ ترفندى نتونستم پولمرو بگيرم (بعد از ٣ روز رفتن واومدن زنگ زدن نيروى انتظامى و اومدن منو بردن بازداشگاه و١ شبم بازداشگاه بودم با من بدترين رفتار تو اونجا شد)فرداش با دستبند پا بند بردنم دادسرا آقاى قاضى محترمانه به من گفت آخرين بارت باشه مياى اينجا ، من از اونجايى كه تو كار ملك و املاك بودم ،كل دارايى هاى پديدرو كه با چشم ديدم با كلى ارفاق هزار مليارد تومن هم نمى شد ،خلاصه بازم برگشتم تا پولمرو بگيرم اينبار ديدم با چند تا گردن كلفتِ جاساز (كسايى كه سالى ماهى يكبار ميان بيرون )طرفم خلاصه پولمرو رفته ديدم ومتاسف شدم به حال خودمو پديده واين مملكت و ....واز اون روز تا به حال كارهاى لازم براى فرار كردن از اين مملكت رو دارم انجام مى دم من از شركت پديده ممنونم كه چشمامو رو اين كشور باز كرد فهميدم اين كشور آدم نى خواد بلكه كلاهبردار و گردن كلفت و گربه مى خواد ، كه با كمال پرويى وايسن جلوى پديده و بگن پولتو نمى ديم وضمناً از كلماتى مانند تدبير اميد متنفرم حالم به هم مى خوره
هادی وارسته چقاقزانی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
باسلام.رهبرعزیزم امام خامنه ای آقای پهلوان همیشه گوش بفرمان شمابوده وهست آقاکمک کن این دولت روحانی ازموقعی که سرکارآمده فقط جلوی تولیدوساخته سازواشتغال به بهانه الکی محیط زیست وزمین خواری گرفته آقاورهبرعزیزمان من به عنوان یک سربازکوچکت ازشمامیخواهم که این شرکت پدیده کمک کنیدواین شرکت الگویی شرکتهای دیگرایران شودبدانندکه میشودبه گفته امام خمینی ره وشمابارهاگفته ایدمامی توانیم بدون اتکابه غرب وشرق ایران مان رابسازیم پس آقای پهلوان زمین خواریاکلاهبردارنیست بلکه ایشان یک سربازگمنام شماست که باعمل به دستورات شمادرموردآبادانی کشوربه صورت جدی پیگیری کرده تاحتی فقط درتهران امکانات وبرج وفقط درچندمنطقه ازآن جمع نشودوتوکل به خداوفرمایشات شمادست به ساخت وآبادانی درایران کشورعزیزمان زده وسرمایه وطنانمون حتی به اتکا هیچ ارزخارجی به این اشتغال وسیع ودرسطح ایران زده که به بعضی خارجی پرستان خوش نیامده وجلوی کارآنراگرفتن من به عنوان سهامدارقدیمی این شرکت بزرگ ایرانی وولایت دوست شماامام خامنه ای خواهان رسیدگی به حل مشکلات دراسرع وقت هستم.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
هروقت تلویزیون روشن میکردیم هرشبکه میزدیم تبلیغ پدید ه بود توی این چندسال حالا ازخوا ب بلندشدن یادشون اومده جلوی تخلفاتوبگیرن ماکه تمام زندگیمون داره میره بخاطرزندگی وبچه هام که شده حقمو ازشون میگیرم
احیان
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
من سهمدار پدیده ام من 200ملیون ماشینم رو فروختم و رفتم گذاشتم پدیده اگه دولت جلوی پیشرفت پدیده رو بگیره از کجا پدیده درامد درمی اره که پولمان رو بده !!!!!!
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
من و خانواده ام تمام سرمایه زندگی امان که طی 25 سال زحمت جمع کرده بودیم درپدیده سرمایه گذاری کردیم خدا باعث بانی این نابه سامانی را لعنت کنه به خدا بد ترین روزهای زندگی امان را میگزرانیم همه اعضای خانواده داریم سکته می کنیم آیا دوباره این سرمایه به دست ما می رسد یا نه ای کاش مسولین وضعیت خانواده ما را درک کنند چون ما برای جمع کردن این سرمایه کلی خون و دل رنج زیادی کشیدیم تورا خدا اگر واقعا خودتون جای ما بودید چه می کردید!!!!!!!!!!!!!!
ادریس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
سلام, به نظر بنده اگر پدیده میخواد اعتبارش مثل سابق بشهبه سهام دارهایی که مبلغ سهامشان زیر بیست میلیون تومان هست و سهامشان را فروخته اند , در تاریخ قید شده از طرف پدیده پرداخت کنند, که این پرداخت به موقع یاداور گذشته پدیده در اذهان عموم مردم خواهد شد. غیر این یعنی دنبال خریدن وقت هستند.
Raga
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
تو رو خدا پول عروسمون رو گذاشتیم سهام خریدیم الان 2 ساله. که میخواهم بریم خونمون ولی نمی تونیم
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
ترو خدا پول ما مردمو بدین من يه جوون 27 ساله هستم با هزار امید و آرزو پول گذاشتم اما حالا دچار مشکل حادي شدم زنم از من جدا شده مهرشو گذاشته اجرا و حالا من به این پول نیاز دارم دادگاه برام حکم تقسیط برده و من باید فیش اول مهرو بدم ترو خدا به داد من جوون برسين چون در غیر این صورت باید برم زندان ترو خدا من خیلی وضع مالی خوبی ندارم هم خودم هم خانواده ام من هر چی کار کردم پولمو گذاشتم تو پدیده.. خواهشن به داد ما مردم مظلوم برسين ما کاری ندارم چه اتفاقی افتاده اما اصل پولمونم بگیریم رازییم سود نمی خوايم اصل پولمونو بدین ترو خدا....
ti ti
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خدا لعنتتون کنه خوابو از چشممامون گرفتین
nasrin
Germany
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
ما که آذر ماه سال قبل سهاممون رو فروختیم قرار بود شهریور پرداختش کنن پس کیمیخان پولمون رو بدن خدا ازشون نگذره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
سلام
چرامسعولین‌‌‌ پدیده روبه روزانداختن بااین کارشون یه عده مردم فلک زده رو به خاک سیاه نشوند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
ما پولامونومیخواهیم اینقدرامروزوفردانکنیدکاسه ی صبرمالبریزشده ازبی پولی داریم میریم اعتبا رمون توفامیل رفته به ما میگن تمام سرمایه اش گذاشته پدیده ورشکست شده نون شب ندارن بخورن حقمونومیخوایم بدین دیگه تحمل. نداریم
بدبخت
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
چرا این قدر به مردم خیانت می کنید دولت مردان مسئولین فک کردید مردم نمی فهمند دارید چه کار می کنید. از خدا بترسید مثلا ما مسلمانیم.
ashan abasi
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۶
روزی چقدر می دین تا هزار تا کامنت از تعریف و تمجید از پدیده در هر سایتی که بخواهید بزارم آخه من هم مثل شما کلاهبردارم برای دوزار پول تو شهر به این مقدسی هر کاری انجام می دم حالا کو تا قیامت و حساب و کتاب بعدا یه کارش می کنیم .
asadi
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
هرچه سریعتر پول مردم و بدین...
به جای مرگ بر کسی،
به خودمون لعنت می فرستیم
خدا نابودتون کنه
پول مردم و بدین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
ماهم مثل مردم یمن فلسطین نیازبه کمک داریم پس چرا کسی صدای مارو نمیشنوه الان وضعیت مازندگی ما وبچه هامون ازاونا بدترتوی بدترین شرایط بی پولی بی خانمانی قرار گرفتیم. زندگیامون از هم پاشیده باید به مابگن جنگ زده وبدبخت نه به اونا
امیر
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
سلام به نظر من اغلب کسانی که زیر 20 میلیون ارزش کل سهامشون است از قشر ضعیف و زحمتکش هستند که این پول رو با بدبختی جور کرده اند و زندگیشان با پرداخت ان تغییر میگند جناب اقای پهلوان اگر بیایید دست این قشر ضعیف رو بگیرید حیلی از اعتراضات و تجمعات بیهوده حل خواهد شد و بعد میتوانید برای مبالغ بالاتر تسمیم بهتری رو گرفت چون کسانی که مبالغ بالا را سرمایه گذاری کرده اند از وضعیت نقریبا' مناسب مالی بهتری برخوردارند .
سهامدار پول باخته
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
پولمونو روبدین
مشهدی
Saudi Arabia
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
اگه تو اعتبارت تو فامیل رفته منو توی فامیل مسخره میکنن آخه قبلش فکر میکردن خیلی پولدار میشم اونارو آدم حساب نمیکنم حالا که همچین بلایی سرم فقط منتظرن تا منو دست بندازن.الان سررسید پرداختم رسیده زنگ زدم میگم باید چیکار کنم بعد هفت ماه؟طرف میگه هیچی.بعد از 32 نفر انتظار این جوابو به من داد!!!!
ايراني
Germany
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
من. سهامدارم ٤٣٠ مليون تمام دارو ندارمو گذاشتم پديده حالا خدا شاهده يا پولمو ميدين تا ريال اخرش يا ...... من اهل فرار نيستم چون زندگي من بدون پولم تمام شدست،
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اصل پول هر کسو بدین سود نمیخوایم
وحید
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
یکی بگه امیدی هست ک ب پولمون برسیم یا نه تکلیف چیه چ خاکی باید سرمون بریزیم از کی کجا باید شکایت کنین .تروجون عزیزتون پول مارو بدین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
سلام من خانمی هستم که توی 13 سال زندگی تونستم با هزار زحمت50 میلیون پول جمع کردیم برای پول پیش خونه همشو دادم سهام پدیده خریدم تا مشگلی از زندگیم حل بشه الان به خدا 2 میلیون ونیم بیشتر پول پیش نداریم یه جایی توی مرد آباد کرج زندگی میکنیم کم مونده سکته کنم هرروز صد بار به خودم لعنت میفرستم نمی دونم با دوتا بچه چکار کنم تو رو خدا از مسئولین در خواست میکنم به فریادمون برسید.
امير
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
خدا لعنتتون كنه همينو بس
سمانه
Saudi Arabia
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
ای بابا چی شد.ما پولمونو لازم داریم چرا اینو نمی فهمید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
سلام من یه سوالی داشتم به نظر شما در معاملات پدیده چه نهادی نقش خودش رو ایفا نکرد؟
علیرضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
من کلا ۳۰ میلیون داشتم تو ۷ سال نخوردن نپوشیدن جمع کردم الان......
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
فکر می کنم کلا به مرگ گرفتن که سهامدارا به تب راضی باشن ...کار رو کم کم به جایی برسونن که همه به جای سود به اصل پولشون راضی باشن
تازه اونم معلوم نیست به چه شکلی پرداخت بشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۳
با سلام به دوستان سهام دار عیبی نداره ما نخوردیم جمع کردیم یکی دیگه میخوره مگه تو این مملکت بخور بخور کم پیدا میشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
به نظرمن ازبی عرضه گییه سهامدارانه که تا الان هیچ ارگانی بطورجدی پیگیره مطالبات مردم نیست،بایدباهم متحدباشیم.
تدبیر
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
سلام. مالباخته های عزیز.زن باهوش من 100میلیون پولم رو توی دهن کثیف پهلوان و هم قطاراش ریخته که به حساب خودش منو پولدار کنه. همه اشتباه کردید . ولی وقتی چیزی سیاسی شد این میشه دیگه و امان از دولت راستگویان وپاکدستان!
شكوفه پزشكي
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
با سلام خدمت همكاران پديده قولي كه داده بوديد كه تا اخر ماه مهر مكل حل ميشه تاريخ واريزيا مشخص ميشه چي شد من تمتم داراييمو دادم كه سود كنم بعد ٢٨ سال خانه بخرم
صمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
ای بابا با خوندن نظراتتان یه کم آرامش گرفتم من فقط چهار میلیون ریختم تو پدیده ورپریده و دارم سکته میکنم اون وقت طرف زنش صد میلیون ریخته تاکید میکنم صد میلیووووووووووووون.من ملدم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
آقایون جیره خواری که از پدیده حمایت میکنید پدیده یه برگه تعهد پرداخت سهام داده قرار بود 16شهریور پل منو بده اما بعد از گذشت 3ماه فقط با مغلطه گویی و سفسطه بازی داره کارای غیر قانونی خودشو توجیه میکنه.پدیده ننگ برتو
حسين
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
تمام شد خداحافظ پول سهامداران
یه دلسوز
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
اخه خدایی این همه تبلیغات وسیع رو شما اجازه دادید انجام شد ملت رفتن سهام خریدن این همه پروژه جلو رفت بعد الان تازه فهمیدین پدیده قانونی نیست تو ایران بخوایی ماست بندی بزنی باید صد تا مجوز بگیری حالا این پروژه به این بزرگی چه طور مجوز نداشته این همه فعللیت کرده ... . . یهو بگید پدیده با ما مشکل داره میخوایم جلوشو بگیریم خلاص ای بابا....
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
سلام چرا به تعهدات تون عمل نمیکنید !!!! باباآآآ ما پولامونو میخوااااایم
ایمان
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
سلام *فقط میخاستم بگم پدیده حیف بود این جوری زمینش زدین*چقد اشتغاشتغال زای کرد ؟چقد خدمات می داد؟واقعا حیف بود
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
مماکتی که قانون نداشته با شه همینه هر کی از راه میرسه کلاه مردوم و بر میداره
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
سلام اقایون و خانوما ÷دیده خوب میشه من 150 میلیون بند کردم
kamran
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
بخدا من شخصا دیگه به خود بانک ملی هم اعتماد ندارم.فردا میگن مجوز نداره.
دوستان عزیز خدایی کدوم یک از شماها مجوز بانک ملی یا صادرات یا ملت یا کشاورزی رو دیدید؟؟؟؟
فردا نگن ...............
معین
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
داداش من 760 میلیون داده که 300 میلیون وام گرفته 200 میلیون قرض کرده 260میلیونم ماله خودشو داداشامن...کاش دادستان به فکر بود 10ماه ک اسایش نداریم بد نام شدیم خونمون رفت آسایش خونمون رفت باید چیکار کرد به خاک سیاه نشستیم.....مگه ما مملکت اسلامی نیستیم چرا مسؤلین به فکر مردمش نیستن زندگیمون پاشیده میفهمیییییییییییین.....
میعاد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
چه غلطی کردیم تو این مملکت سهام خریدیم خدا ب دادمون برسه
پرهام
Netherlands
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
واقعا حیف که پدیده را بستند داشت پیشرفت می کرد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
سلام من یک زن بیوه با چه زحمتی کارکردم. چهار دختر دارم خرج اونها در میاوردم. حالا یکی از دخترانم که دانشجو بود.انصراف داد. حالا جواب اونو کی میده. خودم اون پولو گذاشته بودم تا هم کمک خرج خونه باشه. هم کرایه خونه را بدم. خدا از شما نگذره.من زن تنها دود فعه هم به عمل رفتم وکار نمیتونم بکنم.ایا چه کسی جواب این بی عدالتی را میده ؟؟؟؟؟؟؟
ما باخته
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
كجايي حاج محسن پهلوان بيا ببين مردم چي ميگن ببين چند نفرو به روز سياه نشوندي. چرا ساكتي.
پژمان
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
باسلام هفت ماه گذشته پس کی پولو میریزی آخه بابا از بی پولی داریم میمیریم. بابا آخه زیر قرضیم.
کارگرشرکت
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
هشت ماهه حقوق ماروندادن ماجون کندیم زحمت کشیدیم امیدواریم خدا ازسرشون نگذره آه ونفرین بچه هایما پشت سرپهلوان هست میدونم خداحقمون یکجوری ازش میگیره
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
خواهش میکنم یه مقدار واقع بین باشید تا قبل از این اتفاق موقعی که همه سود میگرفتن کسی نمیگفت دستت درد نکنه پهلوان.حالا که اینجوری شده همه پشت خالی کردنمیخواستین جلو طمعتونو بگیرید
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
باسلام پولمون روبدددددددددید/مردیم ازبی پولی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
اونای که طرفداری میکنیدمعلوم ازفامیلا شون هستید.ما غلط کردیم اگر سودی خوردیم فقط یک ماه مونده به ورشکستگیش دویست میلیون پول بی زبون دادیم به یک مشت مفت خور حالا هم بدترین شرایط زندگی رو داریم پس لطفا طرفداری پهلوان نکنید .حقمونو بدیداگرشهردارعزل بشه یا کس دیگه ای برا ما پول نمیشه تکلیف ما رو معلوم کنید.که همه توی این جریان مقصرندومردم ایران ساده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
توروخدااگه اعتقاددارین پولامنوبدین
آخر توان مملکت دیه به هیچ اعتمادی نیست
دوما از مهلت 7ماه گذشته
بهروز
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
هر فرد مسلمان باید بدون لکنت زبان حق خود را از ظالم بستاند
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
فايده نداره باید یه کاری کرد بهترین روش اخبار 20:30هستش
اکبر
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
من همون موقع بردم سهامم رو فروختم به خود پدیده گفتن دو ماه دیگه تعهدنامه آماده میشه بعد من هرچه پیگیر شدم گفتن دیگه قرار نیست تعهد نامهای به کسی بدیم از این به بعد دیگه نمیدیم این یعنی چه من نمیدونم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
چندوقت پیش هم همین حرفا بود که پدیده املاکش بفروشه پول مردم بده دوباره این جریان تکرار میکنید بگین نمی خواهید برا مردم کاری بکنید فقط می خواهید صدای مردم خاموش بکنیدتا کسی اعتراضی نکند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
آگه این اتفاق تو تهران میافتاد حتما ادماش اونقد عرضه داشتن حقشون نو بگیرن
حسین
Germany
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
موعید تعهد نامه ای من که دیروز بود متاسفانه نریختند
خدامیداند چی می شود.
هیچ کسی نیست به داد ما برسد
Reza
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
سلام من ماهانه یک میلیون وسیصدهزاربایدقسط پرداخت کنم الان هم هفت ماه بدهی دارم.تاچندوقت پیش دانشجوبودم دوماه پیش ازدانشگاه انصراف دادم الان شدم یک کارگربدبخت.تورابه امام حسین کی پولمون رومیدن؟؟؟؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۱
امیدوارم پدیده درست بشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۴
مهلت پول من 15 مهر بود اما هنوز هیچ دریافتی نداشتم آخه گفته بودن زیر 10 م زودتر میدن خدا ازشون نگذره بدجور گیر کردم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
این مردم بدبدخت چقدر ساده اند. بدبخت ها پولتون رفت دنبال چی میگردین.
علی کرمان
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۷
لطفا همه به اخبار 20:30 گذارش کنن تا اونا پیگیر شن
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
جناب دادستان شما که مدعیلعوموم هستید وگفتید اگرپدیده به تعهداتشان عمل نکنند ما با هیچکس تعارف نداریم وبرای حق مردم وارد عمل میشویم پس چی شد همش حرف بود ادم پس به کی اعتماد کنه
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۱
تابلو واضح است که پهلوان این سیاه کاری را راه انداخته تا سود یکساله گذشته را بخوره
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۱
اقای پهلوان پهلوانان نمیمیرند پولمون چی شدددددد
مریم ازشهرکر د
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
خواهش میکنم یک جوابی درست بدید به این مردم که چی کار کن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
ببینم کی حرف ما رو میخونه هرچی هم که بگیم فایده نداره شایدحرفای هم که میزنم برااونا جک ومیخندن به حال روز ما فقط ما رو میخواندبرا پای صندوقای رای که به رخ کشورها بکشن به درد دل مردمشون کار ندارن نمیگن مردم ما چه مشکلی دارن فقط به فکر منافع خودشونن
موسوی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
موعد تحویل من شهریور بود ولی هیچ خبری نیست.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
توروخدا اصل پول هرکسو بدین سود نمیخوایم مخصوصا اونایی که زیر 50 ملیون سهام خریدن چون این پولو با بدبختی جور کردن پول اضافه ای نداشتن به خاطر خدا من زندگیم داره از هم میپاشه چون خودم باعث شدم شوهرم سهام بخره .
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
اون آقای نماینده که حرف علکی میزنه که پدیده غیر مجاز بوده.چرا تازه به این نتیجه رسیدن .پدیده که شش ساله که داشت میساخت.معلوم نسیت سبیل کدومشون رو چرب نکرده که چوب گذاشتن لای چرخش.
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
اقای پهلوان یه فکری به حال سهامدارا بکنین.بخدا به این پول احتیاج داریم
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
ما نیاز به تحریم نداریم.مسوولین همچین مردم و سرمایه دارها رو تحریم کردند که ده تای آمریکا مخرب تره
سامان
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
واقعا جای تاسف دارد که پدیده شاندیز بعدازشش سال تبلیغات رسانه ایی تازه درچشم هایی که باید دیده میشد دیده شد یاتبلیغات ضعیف بوده یا چشم اونا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
سهامداران پدیده :شتر در خواب بیند پنبه دانه اصل و سود پول بی خیال
ناشناس
Germany
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
واقعا شتر در خواب بیند پنبه دانه ، مهلت 7 ماهه هم گذشت ولی پولی پرداخت نشد انشاء الله که پرداخت کنن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
عزا عزاست امروز روز عزاست امروز
زندگی یه ملت روی هواست امروز،
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
وقتی کل ارزش دارایی دو خزار میلیارد نیست , چطور بیست هزار میلیارد سهام نقد میشه؟ مردم گول خوردند و پولشون رو به کاغذ پاره دادند , اگر دادستان جلو پدیده رو نمیگرفت , در قبال این دو هزار میلیارد سرمایه , صد هزار میلیارد سهام میفروخت
الانم تنها راه نقد شدن پول سهام ها , قیمت حدود هزار تا دوهزار برای هر سهم هست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۷
شرکت مثل پديده ديگه متولد نميشه مسولين زدن زير پاش وگرنه کى ناراضى بود واسه شرکت دولتى گردن کلفت کار کردم ريالى نداده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
همش دروغ همش الکی حرف زدن تورو خدا بس کنید .تورو خدا دیگه تبلیغات الکیتونو نکنید ما دیگه خسته شدیم جان ماروتواین یک سال گرفتین بس بس بس.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
سلام من به عنوان یک خواهرشهید جاویدالاثرومفقودالاثروبعنوان یک فرهنگی بازنشسته ازهمه مسئولان دست ذیربط تقاضای جدی وقاطع وضربتی دارم که مسئله پدیده رادراسرع وقت انجام داده وپولهای طلبکاران را با سود ویژه به آنها برگردانند.تامردم به نظام ومسئولین مباحات وافتخارکنند.باتشکربه نمایندگی ازهمه سهامداران کشورعزیزم ایران آقای روحانی بایدهمانند انرژی هسته ای پدیده رانیزمدیریت نماید .باتشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
نمیدونم چی بگم...
ولی ای کاش ک پولارو بدن.
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
از مسولین تقاضاداریم حق ما رو بگیرن،وارد عمل بشن چرا دست رو دست گذاشتند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
اگه دولت دخالت نمیکرد هیچ مشکلی پیش نمیامد همه چی عادی بود دولت اسم کلاهبرداریو رو پدیده گزاشت
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
۲سال پیش ازدواج کردم به پول نیاز داشتم تا یه خونه کوچیک برا اجاره خودم و خانومم جور کنم اومدم طلاهای خانوممو فروختم تا که پولمون سود کنه اما ضرر کردیم الان هم بدبختر از همیشه شدم لطفا دولت رسیدگی کنه کم مونده زندگیم خراب بشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
الان که من دارم این متن مینویسم اشک چشمای منورو فراگرفته با دلی شکسته این حرفو میزنم شوهر جوانم بخاطر فشار زندگی وبی پولی سکته کرده روتخت بیمارستان افتاده چرامسولین نشستن هیچ کاری نمیکنن چرا جواب ما بدبختا رونمیدن تورو به خدا تورو به امام رضا اگراین متن ها رومیخونید برا ما کاری بکنید ما گول خوردیم گول تبلیغات گول اعتماد کردن به همه تمام داروندارمونو فروختیم به قول خودمون سرمایه گذاری کردیم چه سرمایه گذاری که چشممون خون یک چشممونم اشک ای خداهرچه زودتر حضرت مهدی ع راظهورکن حق ما روبگیره کسی توی این دنیا پراز ریا براماکاری نمیکنه باید ساکت باشی باید خفه بشی تا به کسی برنخور انشاالله که یکروزی این زورگویی ها به پایان برسه اونوقت من روی پل صراط وایستم وحقمو بگیرم که میدونم بهترین قاضی وداور ما خدای که هیچکس نمیتونه دوروغ بگه هیچ کس نمیتونه حق کسی بخور چون عادل ترین عادل هاروداریم
سهامدار
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
سلام من زنی خانه دارهستمومستاجربادوبچه محصل وهمسری کارگرماهم ب امیداینده درخشانی برای بچه هاسهام خریدبم ولی ازهمه جامانده وهمجارانده حالاهم دست وسفره ماخالی یعنی واقعاکسی نیست حق ماروبگی
ناشناس
United States of America
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
خدا خودش رحمش بیاد به حال ما مردم!چون واقعا من که همه زندگی ام رو باختم!!افسردگی گرفتم و امیدی...
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
تمام این کارا یک نوع گاوبندیه از طرف محسن پهلوان که حق و حقوق مردم رو ندن.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
در نا امیدب بس امبد ایت
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
همین حرفارو زدیم که عاقبتمون این شده
مهرناز
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
چرا هیچی به هیچی؟!
اگر پدیده به روند کاری خود ادامه دهد قطعا همه به حق خود میرسند.علت معلق نگهداشتن پدیده چیست؟!
تخلف....
مگر از ابتدا آقایان... در جریان نبودند که حالا کلمه ی تخلف اول بسم الله شان است.
اگر خدا را قبول دارید به داد مردم برسید...
حق بچه یتیم، زنان بی سرپرست، انسانهای مظلوم خوردنی نیست.
ابراهیم
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
باسلام خدمت استاندار ودادستان محترم استان خراسان .
لطف کنید جای اینکه سنگ جلوی پای پدیده بزارین راهشو صاف کنید تا بتونه هم ساخت وسازاین پروژه عظیم و بی سابقه ادامه پیدا کنه هم تمام کسانی که به هزار امید سرمایه گذاری کردن به پولشون برسن ممنون از زحمات همه تون خسته نباشید
سجاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
واقعا برای این مملکت متاسفم که زندکی چند هزار خانواده را به خاک سیاه نشونده بابا مقصر پهلوانه یا دادکستری مهم نیست مردم بدبخت شورند اینا پس فردا با هم دیکه دوست میشن ماها بدبخت شدیم بعدا میکن چرا س مایه کزار تو این مملکت نمی آ د جواب بده آ قای دادستان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
فعلا مزایده به نفع دولت اول اونا به پولشون برسن بعد مردم فعلا پول ما پول نیست هیچکس براش مهم نیست بی پول شدیم بدبخت شدیم بی خونه شدیم .فقط بخاطر اعتمادمون که اینقدربدبختی سرمون میاد
ناشناس
United States of America
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
بانک ها وقتی دیدن مردم همه پولشونو از بانک در ميارن میگذارن پدیده از حسودي اینکارو با کمک دولت و خود پدیده انجام دادن
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
سلام وقت شما بخیر
29 دی سر رسید سهام من توی پدیده بود (یک ماه پیش) ولی هیچ پولی به حساب من واریز نشده من باید چکار کنم؟
خواهشا جواب بدید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
خدا خیرت بده ازما که برج پنج بوده کسی پول نداد.حالا حالا باید منتظر بمونی هر روز یک تصمیم جدید میگیرن یک روزهیت مدیره یک روز مزایده خلاصه یک جوری سرتو بند میکنن تا کارای خودشون رو روال بیفته
سهارار
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
شما بخداا به دادمان برسید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
من زنم دومیلیون وام گرفته بود من بااون سهام پدیده خریدم حالا که این وضعیت پیش اومده هرروز به من سرکوفت میزنه
جوآد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
کسیکه میخاد بدون زحمت پولدار بشه حقشه اگر برادرتون ازتون پول میخاست که رهن خونش رو بده واللاه بهش نمیدادین کسی که میخاد یه شبه پولدار شه باید پیه همه چیزرو به تنش بماله چرا اینقدر غر میزنین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
به تو چه که ما میخواستم یک شبه پولدار بشیم یا نه میدونیم این وسط یک عده خیلی خوشحال هستن که ما پولمون اینجوری شده ودرضمن وقتی از دل کسی بر نداری نظراتو برا خودت نگه دار بدرت میخوره تو دیگه یک شبه پولدار نشو پولاتو نگه دار شبا بزار زیرت سرت. بخواب ورکارتم به زندگی مردم نباشه ما خودمون هرجا رفتیم سرمایه گذاری کردیم پولمونو پس میگیریم جوش ما رونزن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
.توراخداجواب مردموبدید
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
درست میشه ایشاله صبوری کنید صبوری
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
تا حالا میگفتن مشکل زمینای کشاورزی حل شده براپدیده میتونه ساخت وساز کنه پس دوباره این چیه که میگن هنوز با ما راه نیامدن اگر مشکلشونو حل نکنن باید ساخت وسازای اضافی روتخریب کنن این چه جوابی دوباره از اول شروع شد میخواین با مردم چه کار کنین با مردم بدبخت که سرمایه شون وعابرواعتبارشونو گذاشتن توی این پدیده خراب کردن پدیده یعنی از بین رفتن سرمایه ما وما نمیگذاریم بالا بالا ها که راحت حرف میزنن چون مشکلی ندارن چون دررفاه هستن نه غصه بی پولی میخورن نه مشکل بی خونه ای ما هم که به جهنم
فهیمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۸
باسلام مسئولین بجای وعده ووعید فکری بکنن این مردم تای جایی صبروتحمل دارن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
ما اگر صبر کنیم میترسم برا ادامه زندگی قلب وکلیه ها مونو بفروشیم دیگه چیزی برامون نمونده که بتونیم صبر کنیم وقتی رفتی وام گرفتی رفتی با هاش سرمایه گذاری کردی هرماه سود بالا دادی خونه وزندگیتو فروختی تا جوابگوی قرضات باشن وهیجی برات نمونده چه جوری صبر کنیم تا کی من یکی پیه هم چی به جونم مالیدم اگر پدیده پول ما رونده باید برم زندان برام فرقی نداره بانک ببره یا توی تجمع منو بگیرن ببرن باز اینجوری بهتره خواهشا حرف مردم درست پخش کنید هرچی که خودتون دوست دارید پخش نکنید .اینا حرفا به گوش کسی میرسه یا نه فقط ببینن که چقدر زندگی برا خانواده ها سخت شده مدیون هستید اگر مشکل سهامدارن حل نشه چون من یکی صدا وسیما رو از همه مقصرتر میدونم
سهامدار مالباخته
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۷
اول بگم که اینکه کلاه برداری در جریان و این کار رو به شدت محکوم میکنم ...

ولی دوستانی که همه سرمایه و نون شب خودشون رو تو یک پروژه ریختن ... لطفا اشتباه وحشتناک خودتون رو گردن کسی نندازین همینطور بدبختیتون رو ... اشتباه بزرگ رو شما مرتکب شدین و این نتیجشه و این دلیلشه که ثروتمند نشدین

در اشتباهات و ستمگری اونها شکی نیست ... همینطور که در حماقت و بی تجربگی اقتصادی شما

ما هم پولمونو از دست دادیم خیلی بیشتر از شما . ولی نون شب داریم چون لقمه اندازه دهنمون ورداشتیم ... خدا همیشه کسیو لعنت میکنه هر کسی که زیادی کلاه بردار یا زیادی احمق باشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
ببین مردم رو خیلی سرگرم کردن هرروز یک بهانه ای مشکل مردمو حل کنید .شمای که کسیو مقصر نمیدونی خانواده ما اصلا پدیده رو نمیشناخت از بس تبلیغات کردن مثل شیطون رفتن تووجود ما حالا ما اینجوری بدبخت شدیم.راست میگین شما احمق هستیم که به این دولت اعتماد کردیم توکشورای خارج روببین برا گرفتن حقشون مردم چه جور تو خیابون تظاهرات میکنن کسی هم بهشون چیزی نمیگه اونوقت توایران جرات داری درموردش حرف بزنی دیگه چه بخوای که عمل کنی به عنوان ضد انقلاب هر اسمی که فکر کنی محکومت میکنن پس باید ساکت باشی تا حقت خورده بشه وتا تو باشی از هوشت استفاده کنی تا این بلا سرت نیا این است اعتماد به دولت مردان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۲
چرا چند سال پیش جلوشو نگرفتن ی شبه همه چی عوض شد همه موسسات مالی مشهد پدیده شاندیز با پنج شیش سال تبلیغ اون هم تو رسانه ملی که دروغ تو کارش نیست هه.... الان یک سالو نیمه پولمونو نگه داشتن معلوم نیست اصلشو بهمون بدن یا نه دارن این کارارو میکنن به اصل پولمون شاید هم کمتر راضی بشیم.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
جون مادراتون رسیدگی کنید بس که دروغ گفتین به خدا از دین و... ادم دور کردین دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد تو مملکت
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
خداوندا تو می گفتی که نامردان بهشتت را نخواهند دید بیا بنگر دراین دنیا کاخ نامردان دوران را
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
ای بابا اینقدرچرت وپرتودروغ گفتندمن که میدونم پولاروخوردندیه لیوان آبم بالاش مگه خداکاری کنه وگرنه بایه تیکه کاغذچه میشه کرد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
میگن قراره اصل پول مردم رو بصورت قسطی بهشون برگردونند. اگه اینجوری بشه که بیچاره شدیم ولی از هیچی بهتره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
ما این دوسال این همه سختی کشیدیم سود پولی که به بانک ها دادیم بیشتر از اصل پولی که دست پدیده داریم ما ازحقمون نمیگذریم بعدازاین همه بیچارگی این چه حرفی که اصل پول رو قسطی میدن با پول ما سرمایه گذاری کردن اونوقت این حرفی میزنن نه آخه چه روی دارن که این حرف را میزنن سودشو کی میخوره که ضررش ما بکنیم خیلی راحت حرف میزنین ماهم سود میخوایم هم اصل پول
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
فقط میتونم بگم خدا لعنتت کنه محسن پهلوان.یکی نیست بگه تو که قدرت رو در رویی با دولت رو نداشتی چرا از مردم مایه گذاشتی.خودت که الان معلوم نیست کجا داری عشق وحال میکنی.
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
من این کار رو محکوم میکنم کار مناسبی نیست پول مردم رو نمیدن
نادر
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
دولت روحانی عامل وضعیت پدیده است چون این دولت هدفش نابودی ایران است دولت برای پدیده بدبختی درست کرد حالا میخواد بگه که من درستش کردم

پهلوان یک قهرمان ملی است
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
پهلوان همه مارو بدبخت کردخدا نگزره ازش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
سلام بخدا زندگیم داره میپاشه تورو یه فکری واسه سهاما بکشین
صابر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
با سلام
ما تعهدنامه دارها پولمون رو تا قرون آخرش با 30% جریمه دیرکر می خوایم.
عدم پرداخت جریمه دیرکرد برخلاف متن تعهدنامه و مثل این می مونه که قسط بانکت که دیر میشه فقط اصل قسط رو بدی و بگی من برای جریمش تعهد ندادم در صورتی که در خود متن تعهد نامه هم قید شده که تا زمان پرداخت 30% جریمه تاخیر تعلق می گیره پس برای خودش گفته هرکی گفته ما جریمه تاخیر نمی پردازیم.
تا صد سال دیگه هم پرداخت دیر بشه من 30% جریمه تاخیرش رو بصورت روزشمار از پدیده مطالبه خواهم کرد.
درود بر شرف آن که به حق الناس اعتقاد دارد.
مهدی ناظری
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
مسئولین محترم خواهشا" پاسخگو باشید به اینکه عملکرد پدیده از دو حالت خارج نیست یا حالتِ قانونی داره که در اینصورت باید این برنامه های دو سال اخیر پیش نمی اومد یا اینکه غیر قانونیه که در اینصورت هم اموالِ رؤسای پدیده توی بانک هست پس باید اموال مصادره بشن و به سهامدارها پرداخت بشه . جالبه پدیده میخواد با شیشلیک 200 متری ثبتِ جهانی داشته باشه ولی با پرداختِ تعهدات نمیخواد ثبتِ اعتماد کنه؟؟ یاد داستانِ سعدی افتادم که منجمی ادعا داشت از آسمان خبر داره ولی از خونه ی خودش خبر نداشت. چرا بعضیها باید سود آنچنانی کنن و بعضیها به خاک سیاه بشینن؟؟
میانِ خوب و بد تخلیط کردیم
گهی افراط و گه تفریط کردیم
مهدی ناظری
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
شرکتهایی مثل پدیده باید پول خرج کنند برای جمع کردنِ آبرو نه اینکه بخاطرِ پول آبروی چندین سالِ گذشته و آینده ی خودشون ببرند. میگن وجدان بهترین محکمه ای هست که نیاز به قاضی نداره. واقعا" اینقدر به تعهدات پایبند هستین؟؟ علاوه بر هفت ماه, یک سال دیگه هم گذشت, بجای اینکه به فکر جبران باشید از صبوری و مظلومی مردم سوءاستفاده میکنید که به فکر پایمال کردن 30 درصد سودِ ناچیز هستین؟؟ قانون به کنار اخلاق و وجدان چی شد؟؟
اقوام روزگار به اخلاق زنده اند
قومی که گشت فاقدِ اخلاق مُردنی ست.
حضرت علی چه قشنگ گفته که اگه دنیا همیشگی بود مردم اون موقع چطور حقِ همدیگرو پایمال میکردند.
المک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم.
از مسئولین محترم قضایی خواهشمندیم فکر اساسی به عدم رعایتِ تعهداتِ پدیده کنند. مگه امام خمینی نفرمودند دادگستری پناهگاه مردم ستمدیده و مظلوم است. دکتر اسلامی ندوشن فرهنگسازِ بزرگ کشورمان چقدر قشنگ اشاره کردند که سالم بودنِ هر جامعه ای را باید از دستگاه قضای آن جامعه پی بُرد.
امید ما مال باختگان و ناامیدان به مراجعِ قضاییست
مرتضی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
مسولین محترم شما رابه این روز عر فه به احد واحد سوگند با ابروی مردم بازی نکنید کاسه صبر مردم لبریز شده مردم اکثریت که سهام خریدن از قشر ضعیف جامعه مباشند که جای تاسف و شرمندگی
یه نا امیدِ دلشکسته
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
یه سؤال دارم از مسئولین: اگه از بانک وام بگیریم که باهاش کار اقتصادی کنیم بعد اگه ضرر کنیم یا اصلا" نتونیم کاری کنیم مگه بانک به حرف ما گوش میده که چون پروژه خوابیده بوده پس سود تعلق نمیگیره؟؟
این چه حرف بی منطق و پا روی حق گذاشتنیه که گفتین چون که پروژه خوابیده بوده دیگه سود تعلق نمیگیره؟؟ واقعا" اینه جوابِ صبوریهای مردم؟؟ یا همون سودی که قید شده باید پرداخت بشه یا اصلِ پول هم نخواستیم. بعدها تاریخ از ما یاد میکنه که ملتی بودیم که باج میدادیم و التماس میکردیم فقط و فقط بخاطر اینکه یارو وظیفه اش اجام بده. خیلی جالبه که خودتون قول دادین و تعهد نامه صادر کردین.
گیر خواهد کرد روزی روزی ات
در گلوی مالِ مردم خوارها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
آنان که باشد فرضِشان غمگین دلان شادان کنند
دردِ دلِ ما بی کسان از لطفِ خود درمان کنند
افسوس از این رفتارشان برعکس شد کردارشان
کز بهرِ آبادیِ خود, آبادِ ما ویران کنند

"مشتاق اصفهانی"
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
اقایان بهترین راه مزایده گذاشتن پروژه است بفروشن ارزانتر از قیمت پول ملت را بدهند.فقط مزایده پروژه اوناژی که موافقن نظرشون رو زودتر بگن ان شالاه پروژه مزایده وپول واحقاق حق ادامه پروژه دیوانگیست.سرمایه گذار کنار حرم ملک میخره ن اون جای,پرت
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
الهی خیر نبینین همتون دستتون توی ی کاسه است
ایمان
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
من باید بهمن سال قبل پول خودمو میگرفتم.ولی هنوز خبری نشده.الان باید چیکار کنم؟؟؟
فاطمه یاری
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
چرا ز ود تروضعیت سهامداران را مشخص نمی کنید با با ما موندیم با کلی مشکل تو رو خدا زودتر پولمونو بدید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
خدا لعنتشان کنه من توی چهل متر زیرزمین با دو بچه اونم مستاجر هستم جواب زن و فرزند من کی میده آیا قانونی هست آیا پاسخگویی هست آیا آخرتی هست . من که نمی دونم یکی ما رو راهنمایی کنه یکی ما رو نجات بده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
با سلام من سهامدار هستم اما شکایت نکردم سهام را به شرکت فروخته به من برگه ای دادند برای بهمن 94 که پولی به من پرداخت نشدهد باید در دادگستری شکایت کنم و تشکیل پرونده کنم یا نه؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۴
باسلام من سهامدار هستم پدیده متعهد شده بود تا پول سهام خریداری کرده از بنده را شهریور 94 پرداخت کند اما متاسفانه به تعهد خود عمل نکرد ماها متاسفانه فریب تبلیغات رسانه ملی برای پدیده شدیم برای من جای سئواله ؟ما که بحمدوالله درمنطقه کشور اول هستیم چه ازنظر قدرت اقتصاد منابع معدنی وذخایر زیرزمینی حتی آمریکای جنایتکار که یک ابرقدرته خوشبختانه جرات نمی کنه به کشور عزیزمان کوچکترین تهدیدی داشته باشد بدلیل حب مردم نسبت به ولایت ؟امااینجا سئوال داره ما که اینقدر الحمدوالله قدرت داریم .اما قدرت برخورد با چند نفر مسئول خائن به مملکت که قصد غبار آلود کردن این حب وفضای داخلی کشوروماهی گرفتن در این وضع دارند لذا اگر مسئولان دلسوزی در مملکت هست اللخصوص قوه محترم قضاییه ؟حق136000 هزار سهامدار پدیده در کشور ضایع شده وحتی اگر دیرتر اقدام شود این ارزها از کشور خروج می کند لطفا هرجه زودتر اقدام کنید.
سید
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
به صمع دوستان وسهامداران پدیده برسونم من هم یک سهامدار مثل شما هستم که مبلغی سهام خریدم ولی دوستان ظلم نکنید به خودتان و با این تبلیغات منفی که میکنید هم مدیران را ناامید وهم خودتان را بیچاره میکنید ببیند یک مثال براتون بزنم ماتو مملکتمون از بانکهای دولتی مثل ملی صادرات یا تجارت بانکی قویتر که نداریم حالا به فرض مثال یک شخص مهم مثل دادستان کل کشور حرف از ورشکستگی اونها بده و مردم هجوم بیارن به دریافت سپردهاشون اون موقع است که دیگه هیچ قدرت اقتصادی نمیتونه جلو ورشکستگی رو بگیره وبا این پولی که جناب اقای پهلوان در پدیده هزینه کرده و شهر رویایی با اون عظمت ساخته اینا رو از کجا اورده خوب همین پول منو توست و بعضی از اشخاص هم.که سرمایه گذاری کردند و به حرف دادستان مشهد هجوم به بازپسگیری سهام کردند عارضم حالا حالا ها برای پولتون باید بمونید پس اینهمه عجول نباشد وتحملتون رو ببرید بالا چون پدیده مثل موسسات مالی نیست که دارایی نداشته باشه داره وبه اون حد برسه همرو باسود بهشون برمیگردونند من زندگی نامه و طریقه پولدارشدن پهلوان رو خوندم به خدا پاکترین ادم تو سرمایه گذاریه واینهمه مدیون نشین و بزارین کارشون رو بکنند پدیده مهمترین شرکت فروش سهام در کل ایران بود خودمون اعتماد کردیم و خودمان زمین زدیم
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
سلام ناراحت نباشید در کرمانشاه نیز شب و روز خود دولتی ها و تلویزیون استان برای شرکت گلیم و گبه کرمانشاه تبلیغات وسیع میکردن حالا که 23هزار خانواده تمام زندگی خود را در این شرکت سرمایه گذاری کردن دولت تمام پول و املاک شرکت را بلوکه کرده خدا میداند تا چند سال دیگر . فکر نکنم دیگر به سرمایه مان برسیم البته شرکت گلیم و گبه هیچ تخلفی نداشته فقط و فقط بانک مرکزی شاکی بوده. بنظرتان عجیب نیست اول دولت تبلیغات وسیع میکنه بعد مصادره میکنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
نمی دونم فقط اینو می دونم مستاجری خیلی سخته و سخت تر از آن پولی که دست یه عده خوابیده و اگه پس بدن مشکلم حل میشه شما رو به حضرت عباس پول مردمو پس بدین
حامد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
سلام تکلیف پول ما چیشد الان دیگه شده ۲۰آذر۹۵ .باور کنید ما خودمون قرض داریم و مادرم که پولش دست پدیدس از غصه قرض به مردم سکته کرده.حتما ما باید بریزیم تو خیابونا مشهد تا جواب پولمون بدین
عباس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
تورو خدا پول مردمو بدین بجای اشتغال واس مردم پولشونم نبرین دیگه ،بابا ن کار خواستیم ن شهر رویایی پول خودمونو بدین دیگ هیچی نخواستیم،بجای شهر رویایی فعلا پولمون شده رویایی!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
چرا درد دلهای واقعی ونظرات واقعی تایپ شده سهامداران را پخش نمی کنید هرچه نظر مفید ویا بی ضرر ویا به نفع شماست پخش می کنید ولی مابقی پخش نمی کنید.
بهاره خجسته والا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
با سلام من زمانی که سهام پدیده رو خریدم به نیت امام رضا و به اعتمادی که به اسم پدیده داشتیم اینکارو کردم حالا از آقای پهلوان می خوام که اگر می خواد حداقل مدیون نام امام رضا نباشه بیاد و پول مردم پس بده همون طور که داخل رسانه تبلیغاتی کردن و مردم گول زدن حالا حداقل یه شماره داخل رسانه بزارن که به مردم جواب درست بدن با تشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
اصلا کسی این پیام هارو میخونه یا فقط مردم و مسخره خودتون کردین و با این کارا دارین بازی میدین مردم و....
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
مملكت اسلامي.شيعه بودن يعني همين حق مردم رو خوردن.
ناشناس
Netherlands
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
اقا کسی میدونه سهامداران عطر گل یاس نیرو انتظامی چه بلایی سرشان اومده بدبخت شدیم رفت شاندیز خوبه یه صاحبی داره
رجبی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
سلام فقط برین عکسهای 30 سال پیش دبی رو ببینید یعنی از روستا های مشهد بدتر هستش ولی عکسهای الان دبی رو نبینید قصه شدیدی میخورید فقط بدونید علت اصلی راز موفقیتشون این بود که مجوز ها زیاد مقررات شان کم بود
عباس شرفی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
میشه لطف کنین بگین این 7ماه شروع شده یا ن؟الان 7سال شدو هنوز مهلت 7ماه تموم نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!
فیروز
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
تو رو خدا یه کاری بکنین ،خونه ماشین هر چی که داشتیم برای پدیده دادیم خدا وکیلی همش پول زحمتکشی وگارگری بود اون دنیا باید جواب بدن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
شمار به خدا شمار به هرچی که قبول دارید پولمون رو بدین ۱۱ سال پیش غلط کردم بهتون اعتماد کردم بخدا که مواخذید و این پولا خوردن نداره امیوارم بالا بیارید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
شمار به خدا شمار به هرچی که قبول دارید پولمون رو بدین ۱۱ سال پیش غلط کردم بهتون اعتماد کردم بخدا که مواخذید و این پولا خوردن نداره امیوارم بالا بیارید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
شمار به خدا شمار به هرچی که قبول دارید پولمون رو بدین ۱۱ سال پیش غلط کردم بهتون اعتماد کردم بخدا که مواخذید و این پولا خوردن نداره امیوارم بالا بیارید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: