تعداد بازدید : ۱۰۹۰
کد خبر : ۱۴۷۸۵۴
یک قطعه‌ساز در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۸
خبرگزاری تسنیم: یک قطعه ساز از طلب ۴ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومانی قطعه سازان از خودروسازان خبر داد و گفت: کمیته تعیین تکلیف مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان تشکیل شد.

یک قطعه ساز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه طلب شرکت‌های قطعه ساز از خودروسازان به 4 هزارو 500 میلیارد تومان رسیده است، اظهارداشت:قطعه سازان برای دریافت مطالبات خود از خودروسازان پیشنهادات مختلفی را به وزیر صنعت ارائه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه یکی از این پیشنهادات بازپرداخت مطالبات شرکت‌های قطعه ساز کوچک به صورت یک ماهه است، افزود: علاوه بر این پیشنهاد شده تا شرکت های قطعه ساز بزرگ هم معادل تأخیر به آنها سود بانکی تخصیص پیدا کند.

این قطعه ساز اضافه کرد: در مجموع پیشنهادات مختلف شرکت‌های قطعه ساز به وزیر صنعت ارائه شده و قرار است در قالب یک کمیته این پیشنهادات بررسی و در نهایت چگونگی وصول طلب قطعه سازان از خودروسازان تعیین تکلیف شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: