تعداد بازدید : ۱۵۸۲
کد خبر : ۱۴۸۴۲۳
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا گفت: در حالی‌که طبق آمارهای مورد تائید وزرات صنعت، معدن و تجارت کیفیت پراید هشت درصد رشد داشته، اعلام کاهش کیفیت این محصول از سوی رییس شورای رقابت نشان دهنده نادرست بودن اطلاعات ارائه شده به این شورا است.

فرزاد غزائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی کیفیت در صنعت خودرو، شاخص آدیت (ارزشیابی کیفی خودرو) است که به صورت دوره‌ای از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد تائید وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طبق شاخص آدیت در بازه زمانی فروردین 1393 تا اسفند 1393، کیفیت پراید 131 به عنوان پرتیراژترین پراید تولیدی در کشور معادل هشت درصد افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: در این شرایط رییس شورای رقابت از کاهش 2.57 درصدی کیفیت پراید سخن گفته که نشان می‌دهد اطلاعات نادرستی در این زمینه به وی رسیده است. بنابراین از رییس شورای رقابت درخواست می‌کنیم اطلاعات کیفی مربوط به خودروی پراید را از وزارت صنعت، معدن و تجارت یا شرکت بازرسی کیفیت استاندارد دریافت کرده و پس از بررسی، آمار خود را اصلاح کنند.

معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا افزود: طبق ارزیابی‌های کیفی صورت گرفته کیفیت تیبا به عنوان دیگر محصول پرتیراژ سایپا نیز رشد داشته است به‌گونه‌ای که میزان نمره منفی این خودرو معادل هشت نمره کاهش داشته است.

غزائی با بیان اینکه کیفیت یک مفهوم چند بعدی بوده و در ارتباط با شاخص‌ها و استانداردهای مربوطه در این زمینه تعریف می‌شود، تصریح کرد: وقتی صحبت از کیفیت خودروها می‌شود باید آمارهای رسمی موجود در این زمینه مبنا قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، شب گذشته رضا شیوا – رییس شورای رقابت، در برنامه تلویزیونی گفت‌وگوی ویژه خبری اظهار کرده بود: به دلیل پایین بودن کیفیت خودروهای سایپا به خصوص پراید که منفی2.57 بوده است ما در نظر داریم جریمه برای این شرکت اعمال کنیم.

اماندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
اقا این رییس شورای رقابت را میکم"

مذاکره باهاش سختر از مذاکره با 5+1 میباشد.

انگار داشتیم با جان کری مذاکره میکردیم

میخواست بزندتمون!
حسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
دوستان مجددا برای بهتر فروش رفتن سهام عرضه ی اولیه ی دولت بورس منفی شد تا با ارائه ی سهام اولیه شاهد حمله ی میلیاردی باشند و کسری بودجه ها رو جبران کنند . با راه انداختن کمپین تحریم خرید سهام عرضه اولیه لطفا ارزش سهام قبلی رو حفظ کنین و به بازیگران پشت صحنه بفهمونیم که بورس جای تامین کسری بودجه ها نیست . لطفا اطلاع رسانی کنین. ممنون
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
این آقا میگه کیفیت پراید افت کرده است و بعد شرکت خودرو ساز جریمه می شود. یعنی مردم مالیات ارزش افزوده را دادن به دولت خودرو را خریدن و بعد دولت از شرکت خودرو ساز هم جریمه گرفت . چقدر خوبیم ما
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: