تعداد بازدید : ۲۷۴۰
کد خبر : ۱۵۶۲۸۹
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
محمد اسدنژاد

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت بیمه دانا براساس گزارش شفاف سازی در خصوص تعدیل مثبت و افزایش EPS هر سهم شرکت از 58 ریال به مبلغ 88 ریال در پیش بینی صورت سود وزیان سال مالی 94 دلایل آن را به شرح ذیل اعلام نموده است:

1-افزایش میزان سهم مشارکت در بیمه های کنسرسیوم ها و حق بیمه قبولی اتکایی نسبت به پیش بینی اولیه با توجه به تاثیر رویدادهای سیاسی در جامعه بین المللی و رفع موانع موجود در تعاملات بیمه ای با سایر شرکت های بیمه خارجی

2-اصلاح ذخایر فنی(ذخیره حق بیمه، خسارت معوق، ریاضی، مشارکت در منافع و سهم نگهداری آنها)با توجه به عملکرد واقعی و صورت های مالی حسابرسی شده دوره مالی منتهی به 1393.12.29

3-افزایش سهم واگذاری اتکایی شرکت در رشته های بیمه ای که حاشیه سود پایین تری برخوردار می باشند و ملحوظ نمودن تاثیر برنامه شرکت در مشارکت با شرکت های بیمه اتکایی و ارایه سبد پرتفوی بیمه ای به آنها

4-توجه به تاثیر اجرای طرح ارتقا،سلامت در جامعه و روند مثبت اجرای طرح مذکور و نفوذ موثر بین مردم خصوصا اقشار کم درآمد جامعه وافزایش میزان سهم دولت در پرداخت هزینه های درمانی که منتج به کاهش سهم خسارت درمان شرکت های بیمه تجاری می گردد و مد نظر قراردادن برند و پتانسیل شرکت متبوع در رشته بیمه های در مان گروهی

5-همچنین تاثیر انعقاد قرارداد با شرکت خودروسازی مبنی بر پوشش بیمه ای اتومبیل صفر کیلومتر و لحاظ آثار آن بر کاهش ریسک موجود در این رشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: