تعداد بازدید : ۴۳۱۷
کد خبر : ۱۵۷۲۷۶
طی نشست روز 3 شنبه باشگاه مشتریان بورس نیوز
۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳
محمدآموخته
روز گذشته، پنجاه و دومین نشست باشگاه مشتریان با ارایه تحلیل صنعت اوره و آمونیاک و بررسی چشم انداز شرکت پتروشیمی کرمانشاه توسط مدیر تحلیل شرکت کارگزاری مبین سرمایه، مجید ششمانی در محل کارگزاری مذکور برگزار شد.
طی نشست روز گذشته باشگاه مشتریان بورس نیوز، وضعیت فعلی و همچنین چشم انداز صنعت اوره و یک نماد پتروشیمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، روز گذشته، پنجاه و دومین نشست باشگاه مشتریان با ارایه تحلیل صنعت اوره و آمونیاک و بررسی چشم انداز شرکت پتروشیمی کرمانشاه توسط مدیر تحلیل شرکت کارگزاری مبین سرمایه، مجید ششمانی در محل کارگزاری مذکور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به اهمیت صنعت پتروشیمی در بازار سرمایه، بورس نیوز در نظر دارد نشست هفته آتی باشگاه مشتریان را در خصوص تحلیل جامع صنعت پتروشیمی در دستور کار قرار دهد.

همچنین نشست هفته آتی باشگاه مشتریان بورس نیوز با ارایه تیم تحلیل شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان در محل کارگزاری مذکور برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، بورس نیوز به منظور رفاه حال فعالین بازار سرمایه، نشست هفته آتی باشگاه مشتریان را برای عموم پس از ثبت نام در لینک زیر بلامانع در نظر گرفته است.

لینک ثبت نام

http://www.boursenews.ir/fa/forms/72

لازم به ذکر است، آن دسته از افرادی که علاقمند به ثبت نام در باشگاه بورس نیوز می باشند، می توانند از طریق لینک زیر و با پرداخت حق عضویت سالانه 100 هزار تومان برای افراد حقیقی و 200 هزار تومان برای افراد حقوقی به عنوان عضو جدید باشگاه ثبت نام کرده و از خدمات ارایه شده بهره مند شوند.


لینک ثبت نام افراد حقیقی

http://www.boursenews.ir/fa/forms/1

لینک ثبت نام افراد حقوقی

http://www.boursenews.ir/fa/forms/3

زمان برگزاری:

سه شنبه 94.09.03 از ساعت 15 الی 17

محل برگزاری:

میرداماد- نرسیده به میدان مادر- خیابان نسا- خیابان پیرزاده- پلاک 38- طبقه سوم- دفتر سرمایه گذاری فرهنگیان


زنجانی
ESTONIA
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
توجه به قیمت حق تقدم ها بسیار مهم وبا ارزش وحیاتی است در بعضی از پتروشیمی ها خرید وفروش ها بسیار بد است ایا ارزش حق تقدم یک شرکت در حال احداث ورشد بایستی 40 ریال باشد؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: