تعداد بازدید : ۱۶۸۷
کد خبر : ۱۵۹۸۸۱
۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴
پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات و اجرایی شدن برجام در چند روز گذشته، اظهارات مختلفی از سوی چهره های شناخته شده و صاحب نظر اقتصادی شنیده شد.

به گزارش ایلنا، یکی از این اظهارات مربوط به مهدی جهانگیری نایب رییس اتاق بازرگانی تهران بود که به عنوان یک چهره مطرح و شناخته شده حوزه اقتصادی در صفحه اینستاگرام خود لغو تحریم ها و اجرایی شدن برجام را به مردم ایران تبریک گفت. در مطلب جهانگیری که تحت عنوان "هوا دلپذیر شد" نوشته شده می خوانید:

هوا دلپذیر شد... وقتی «رئیس دولت تدبیر و امید» برآمده از آرای مردم فرهیخته ایران سربلند اسلامی در صحن سازمان ملل متحد از «موج» سخن گفت، جهانیان پیام ایران برای رسیدن به «جهانی عاری از خشونت و افراط‌گری» را دریافتند و نتیجه آن در ماه‌های بعد در جریان مذاکرات هسته‌ای به نیکی هویدا شد. ایران اسلامی که در سایه درایت و رهنمود‌های مقام معظم رهبری و مستظهر به حمایت و ایستادگی ملت صبور، شاهد نزدیک‌ترین تعاملات و همکاری‌ها در سال «همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت» است، اکنون توانسته بر تمامی تبلیغات منفی و تحریم‌های ظالمانه و ضد ایرانی فائق آید و شیطنت‌های بسیاری که در این میان قصد برهم زدن معادلات مطلوب ایرانیان را داشت، همگی به خود عاملان و فاعلان بازگشت؛ . مایه خرسندی تمام ایرانیان است که حقانیت ملت ما بر پایه هنر و قدرت مذاکره قهرمانان هسته‌ای و دیپلماسی کشور اثبات شد و لبخند رضایت بر لب‌های مردم همیشه پیروزمان

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
فقط خوشبحال شماها مثلا بخش خصوصیها /
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.