تعداد بازدید : ۱۸۶۳
کد خبر : ۱۶۲۹۹۵
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
محمد اسدنژاد

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت بیمه دی براساس گزارش شفاف سازی در خصوص آزاد سازی ذخایر فنی تکمیلی و حوادث طبیعی رشته های بیمه غیرزندگی سنوات قبل شرکت و سال جاری مجموعا به مبلغ 244،978،166،603 ریال اعلام نموده که آزاد سازی این ذخیره عمدتا با رویکرد اصلاح ساختار مالی و کاهش زیان انباشته و احیانا افزایش رتبه توانگری شرکت بوده و باعث تسریع در رفع محدودیت ماده 141 قانون تجارت می گردد، لذا با توجه به اینکه این ذخیره عمدتا در سنوات قبل در حسابها منظور گردیده است، در رابطه با نحوه ثبت آن و احتساب به سود وزیان جاری یا سنواتی با حسابرس محترم در حال رایزنی بوده که تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده، علی ایحال پیش بینی می شود آثار سود وزیانی این موضوع در صورت احتساب به سود وزیان سال جاری باعث تعدیل مثبت سود واقعی به میزان حداکثر 10 درصد نسبت به اطلاعات مورخ 94.12.26 به مبلغ 195 ریال گردد و پیش بینی می شود در صورتی که آثار سود وزیانی این موضوع به حساب سود وزیان انباشته منظور گردد منجر به تعدیل کاهنده سود این سال مالی به میزان 15 درصد گردد.

بدیهی است صورت سود وزیان پیش بینی سال 94 با در نظر گرفتن این موضوع در اسرع وقت تهیه و تقدیم می گردد.

این موضوع مختص سال مالی 94 می باشد و سال 95 می بایست مطابق آیین نامه های جاری نسبت به احتساب ذخایر لازم اقدام نمود. بدیهی است به محض مشخص شدن نتایج مذاکرات با حسابرس مستقل و بازرس قانونی ،مراتب در اسرع وقت اعلام می گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: