کد خبر : ۱۶۴۱۷۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
وکس نوشت: چهار سال پس از آنکه میت رامنی سوابق مالیاتی معروفش را با تاخیر اعلام کرد، او هم در کنار دیگرافرادی قرار گرفت که از دونالد ترامپ می خواهند سوابق مالیاتیش را اعلام کند، و گویا علاقه تازه ای به شفافیت مالی پیدا کرده است.

به گزارش «انتخاب»؛ ترامپ هم انگار دو نظر مختلف دراین باره دارد؛ از یک سو برابر درخواست اعلام مالیاتی که پرداخت کرده مقاومت می کند، و از آن طرف از کسانی که قصد معاون اول رئیس جمهور شدن را دارند خواسته اظهارنامه مالیاتی شان را به کمپین او ارائه کنند. 

اما شاید فقط خواستن از ترامپ برای اعلام مالیات پرداختیش کافی نیست. شاید اظهارنامه مالیاتی همه باید از اسناد قابل رویت برای عموم باشد. شاید عجیب به نظر برسد، اما این در نروژ، سوئد و فندلاند قانون است و نتیجه هم داده. نروژ از سال 1814 و سوئد از سال 1903 این قانون را اجرا کرده اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: