کد خبر : ۱۶۴۱۷۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي با اشاره به اين نكته كه برنامه مسكن اجتماعي آماده است و بلافاصله پس از اتمام مسكن مهر اجرا خواهد شد، گفت: توافقات اين طرح انجام شده و به راحتي قابليت گسترش دارد و بودجه‌اي كه هم‌اكنون در مسكن مهر است نيز صرف مسكن اجتماعي خواهد شد.

به گزارش انتخاب، حامد مظاهريان در خصوص طرح مسكن اجتماعي اظهار كرد: طرح مسكن اجتماعي آماده است و بلافاصله كه پروژه مسكن مهر در پايان سال جاري به اتمام رسيد برنامه‌هاي ما درخصوص مسكن اجتماعي اجرا مي‌شود. حتي توافقات اين طرح انجام شده و به راحتي قابليت گسترش دارد. بودجه‌اي كه هم‌اكنون در مسكن مهر است نيز صرف مسكن اجتماعي خواهد شد.

وي همچنين با اشاره به افزايش ۱۹ درصدي معاملات مسكن تهران در فروردين ۹۵ نسبت به فروردين ۹۴ افزود: اين پيش‌نشانه خوبي براي خروج از ركود مسكن است. هم‌اكنون منتظريم تا آمار ارديبهشت ماه نيز ارايه شود كه اگر روند رو به رشد معاملات در چند ماه آينده تداوم يابد پيش‌بيني اكثريت قريب به اتفاق متخصصين اقتصادي و امور مسكن مبني بر خروج از ركود مسكن در نيمه سال جاري محقق خواهد شد.

*اعتماد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: