کد خبر : ۱۶۴۲۶۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
نماینده مردم تهران در مجلس دهم پیرامون وضعیت مینو خالقی با بیان اینکه خبر جدیدی ندارم گفت: امیدوارم هرچه سریعتر این مسئله حل شود و شاهد حضور منتخب اصفهان در مجلس دهم باشیم .

به گزارش انتخاب، محمد رضا عارف پیرامون درخواست مستقلین و اعتدالگرایان برای تشکیل فراکسیون گفت : نمی توانیم با نمایندگان دستوری برخورد کنیم لذا تشکیل فراکسیون حق آنها است البته باید باسازوکار قانونی مجلس همسو باشد.

منتخب اول تهران با بیان اینکه تشکیل فراکسیون های تخصصی را توصیه می کنیم و برای مجلس مفید است ، افزود: اگر بتوانیم دو فراکسیون سیاسی اقلیت و اکثریت در مجلس تشکیل دهیم مطلوب است اما نمی توانیم منعی برای نمایندگان قائل شویم لذا اگر جمعی بخواهند فراکسیون تشکیل دهند حق طبیعی آنها است .

عارف در ادامه بیان کرد:فراکسیونهای مجلس دهم تلاش کنند تا همدلی و همبستگی در مجلس را بالا ببرند و بر روی مسائل مهم در فراکسیون ها در فضایی صمیمی بحث شود و جمع بندی نظرات در صحن علنی مطرح شود تا مجلس بتواند بهتر تصمیم گیری کند.

او گفت:امیدواریم فراکسیون امید در کنار کارکرد سیاسی با تشکیل 7 کمیسیون تخصصی که پیش بینی شده است بتواند در مسائل تخصصی هم بحث و بررسی داشته باشد .

عارف پیرامون وضعیت مینو خالقی با بیان اینکه خبر جدیدی ندارم افزود:امیدوارم هرچه سریعتر این مسئله حل شود و شاهد حضور منتخب اصفهان در مجلس دهم باشیم .

*ایسکانیوز
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: