کد خبر : ۱۶۴۳۰۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
رئیس مجلس شورای اسلامی که امروز در مراسم افتتاحیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری حضور یافته بود به بهارستان بازگشت و ریاست آخرین جلسه علنی مجلس نهم را برعهده گرفت.

به گزارش انتخاب، ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس از صبح امروز ریاست جلسه را برعهده داشت، رئیس مجلس شورای اسلامی با گذشت دقایقی خطاب به باهنر و ابوترابی فرد که مشغول عکس انداختن با نمایندگان بودند، گفت: این نواب محترم رییس هم عکس هایشان خوب افتاده مثل این که شما از بقیه شلوغ تر هستید.

پیش از این محمد حسن ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس که ریاست ابتدای جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت خطاب به نمایندگانی که مشغول عکس گرفتن بودند، تذکر داد.

امروز آخرین جلسه علنی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
منبع: ایرنا
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: