کد خبر : ۱۶۴۳۰۶
طی معاملات روز جاری
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
یارمحمدی
طی معاملات روز جاری در حالی هر سهم شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند از طرف اهالی بازار سرمایه 2200 ریال کشف قیمت شد که این شرکت طبق آخرین صورت مالی ارائه شده روی سامانه اطلاع رسانی کدال، در عملکرد واقعی 6 ماهه سال مالی منتهی به 95.06.31 با تحقق 27 ریال سود به ازای هر سهم موفق شده تا از مبلغ 539 ریال سود پیش بینی شده به ازای هر سهم 5 درصد آن را پوشش دهد.
با اعلام پیغام ناظر بازار فرابورس ، 10 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند با سرمایه 300 میلیارد ریالی برای نخستین بار در بازار فرابورس عرضه شد و در نهایت هر سهم "ثالوند" 2200 ریال قیمت خورد.

به گزارش بورس نیوز، طی معاملات روز جاری در حالی هر سهم شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند از طرف اهالی بازار سرمایه 2200 ریال کشف قیمت شد که این شرکت طبق آخرین صورت مالی ارائه شده روی سامانه اطلاع رسانی کدال، در عملکرد واقعی 6 ماهه سال مالی منتهی به 95.06.31 با تحقق 27 ریال سود به ازای هر سهم موفق شده تا از مبلغ 539 ریال سود پیش بینی شده به ازای هر سهم 5 درصد آن را پوشش دهد. بر این اساس با توجه به سود 539 ریالی "ثالوند" و کشف قیمت 2200 ریالی نسبت پی بر ای 4 مرتبه به خود گرفت.

گفتنی است که از30 میلیون سهم قابل عرضه در روز جاری، 12 میلیون سهم به معامله گران آنلاین اختصاص دارد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
بخاطر 500 سهم برای هر نفر, کل بازار رو خراب کردن! تازه اگه هر سهم حتی 40 تومان سود بده, هر معامله گر آنلاین اگه موفق به خرید شده باشه 19 هزار تومن سود کرده که باهاش میتونه بره آنتالیا!!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: