کد خبر : ۱۶۴۳۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱

به گزارش سایپا نیوز: در جریان برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره بزرگترین و مهمترین استان اقتصادی کشور عراق ، خودروی تولید داخل آریو با بیشترین میانگین درخواست خرید رکورد متقاضی خرید محصولات سایپا در نمایشگاه را به خود تخصیص داد . خودرو آریو تنها خودروی دنده اتوماتیک عرضه شده در نمایشگاه 4 روزه بصره بود که با استقبال بازدیدگنندگان عراقی مواجه شد .
بنا به گزارش های دریافتی از نمایشگاه بصره درخواست خرید و تسریع در صادرات این محصول تولید داخل از جانب بازدیدکنندگان بیش از تصور بوده و همین امر لازم می نماید تا برنامه ریزی های آتی صادرات این محصول با سرعت بیشتری پی گیری شود .
همچنین به منظور رانندگی آسان، مطمئن ، ایمن و استاندارد معلولین با نصب و مناسب سازی تجهیزات مورد نظر برای معلولین با بهترین کیفیت و آخرین استانداردها مربوطه خودروی آریو، مورد تحسین بازدیدگنندگان قرار گرفت .
گفتنی است در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر بصره گروه خودروسازی سایپا با حضور شر

کت های سایپا, سایپا شیشه و ایدکو و با هدف ارائه توانمندی های خود در این نمایشگاه حضور یافته و محصولاتی چون ساینا، تیبای ساخت اسکندریه عراق, تیبا2، وانت 151 کافه تریا و خودروی تیبای دوگانه سوز با در رده های بعدی خرید قرار گرفتند . این نمایشگاه عصر امروز پس از 4 روز به کار خود پایان داد .

آریو سایپا رکوردار متقاضی در نمایشگاه بصره

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۴
آریو ساخت چین مورد استقبال قرار گرفت
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: