کد خبر : ۱۶۴۳۲۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
جزئیات تخلف 46 هزار متری یک تعاونی مسکن در تهران تشریح شد.

به گزارش ایسنا محمد سالاری، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران ظهر امروز در پایان جلسه علنی شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد شورای معماری مناطق، پرده از تخلف 46 هزار متری در یکی از ساختمان‌های تهران برداشت و با ارائه اطلاعاتی مبهم و پراکنده، گفت: 46 هزار متر تخلف توسط یک تعاونی در پهنه G ثبت شده که گویا پرونده این تخلف در شورای شهر سوم باز بوده و حتی رای کمیسیون ماده 100 را نیز دارد.

او از بیان جزئیات این خبر خودداری کرد و گفت: قطعا در نشست خبری پیرامون این تخلف صحبت خواهم کرد.

سالاری با این حال مهدی چمران رییس شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: مشاور طرح تفصیلی این پهنه را G‌ (فضای سبز) محسوب نکرده و تعاونی مربوطه نیز بر اساس پهنه R ساخت و سازهای خود را آغاز کرده است. 

او با اشاره به اعتراض مردم منطقه در پی ساخت و ساز گسترده این تعاونی، گفت: به شخصه از این منطقه بازدید کرده و حتی از فضای سبز گسترده و درختان و پرندگانی که در این فضای سبز بودند، فیلم گرفتم.

چمران گفت: مشاور در اثر اتفاقاتی که شاید بتوان آن را اشتباه عنوان کرد این پهنه را R تشخیص داده بود که نهایتا این مساله برای بررسی به کمیسیون ماده 5 ارجاع داده و پهنه این منطقه اصلاح شد.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه قرار شد شهرداری نسبت به تبدیل این زمین به فضای سبز اقدام کند، گفت: گویا پرونده تخلفاتی نیز برای این تعاونی ثبت شده که پرونده در کمیسیون ماده 100 در حال پیگیری است.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۴
او از بیان جزئیات این خبر خودداری کرد و گفت: قطعا در نشست خبری پیرامون این تخلف صحبت خواهم کرد.) متخلف عزیز: (شما فعلا هرچی دلت میخواد حرف بزن تا ما هم کارخودمون رو بکنیم . اگر آبی چیزی واسه صاف کردن گلو خواستی خواهشا رودربایستی نکن)
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: