کد خبر : ۱۶۴۳۵۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامي تهران بزرگ اعلام کرد: ساعت 10 و 12 دقيقه 29 ارديبهشت ماه انفجاری در محدوده منطقه تهرانپارس، در شرق تهران اتفاق افتاد، که بلافاصله نيروهای پليس و واحد های امدادی در محل حاضر شدند.

 

اين مقام انتظامی عنوان داشت: پس از بررسی مشخص شد جوان 25 ساله ای که مشغول جمع آوری مواد بازيافتی سطل زباله بود، متوجه بسته ای شده و قصد بيرون آوردن آن را داشت اما ناگهان بسته مذکور منفجر که به مجروحيت جوان از ناحيه دست و صورت منجر گرديد.

 

وي افزود: به دنبال اين موضوع کارشناسان چک و خنثی سازی پليس، بلافاصله در محل حاضر و نسبت به بررسی حادثه اقدام کردند که در بررسي هاي فني مشخص شد مواد استفاده شده شامل مواد محترقه دست ساز بوده و هيچ گونه اثری از وجود مواد منفجره در بسته مذکور ديده نمي شود.

 

رييس پليس تهران بزرگ در ادامه ضمن توصيه به شهروندان در خصوص عدم نگهداري مواد محترقه و خطرساز در منزل، گفت: شهروندان در نظر داشته باشند که نگهداري مواد محترقه، خطرناک بوده و امکان بروز حادثه در هر لحظه وجود دارد و بر همين اساس از شهروندان درخواست مي شود در صورت وجود مواد محترقه در منزل و محل کار، موارد را به مرکز فوريت های پليسی 110 اطلاع دهند تا ماموران چک و خنثی سازی پليس پايتخت نسبت به جمع آوري آن اقدام کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: