کد خبر : ۱۶۴۳۵۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
سخنان اخیر اکبر ترکان، در مورد نامزدی محمود احمدی نژاد، بسیار حائز اهمیت است. 

او در مصاحبه با «انتخاب» می گوید: خودشان هم می دانند رقیب روحانی، احمدی نژاد نیست، جناحی که میخواهد برای آقای روحانی رقیب بتراشد، کاندیدایش کسی دیگر است و احمدی نژاد تنها یک سرگرمی است؛ رقیب اصلی را بعداً رو می کنند. میخواهم بگویم اصولگرایان تندرو میخواهند برای آقای روحانی رقیب بتراشند. آقای احمدی نژاد برای سرگرم کردن طرفداران خودشان این سخنرانی ها را می کنند، کاندیدای اصلی ایشان نیست، بعدا رو می شود.

شنیده های خبرنگار «انتخاب» از جلسات احمدی نژاد و مشاورانش حکایت از تصمیم او برای حضور در انتخابات آتی دارد، اما از آنجا که او احتمال می دهد رد صلاحیت شود ، گزینه ی دیگری نیز روی میز خود گذاشته است.

براین اساس، در صورت رد صلاحیت احمدی نژاد، او از روش ابداعی آیت الله هاشمی که به «هاشمی - روحانی» مشهور شده، استفاده خواهد کرد و پس از رد صلاحیت ، ضمن انصراف از انتخابات از یک کاندیدای دیگر حمایت خواهد کرد و تمام امکانات ستادی خود را پشت سر او قرار خواهد داد.

اما در این میان اختلافاتی میان تیم احمدی نژاد است ، اما شخص احمدی نژاد، خود بیش از مشاورانش معتقد است باید در چنان شرایطی، از عزت الله ضرغامی حمایت کند.

بنا به گزارش خبرنگار «انتخاب» ، ضرغامی رییس سابق صداوسیما که از همپیمانان، همفکران و نزدیکان احمدی نژاد در جمعیت ایثارگران بود ، یکی از نزدیکترین افراد به احمدی نژاد است، فردی که هنوز حمایت های ریز و درشت او از رئیس جمهور سابق ، آنهم آشکارا، در ذهن مانده است و البته همواره، این قرابت فکری، با حمایت تام و تمام ضرغامی از احمدی نژاد، در برنامه های تلویزیون خودنمایی می کرد.

علیرضا
ROMANIA
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
سلام:فقط احمدی نژادمیتواند روبروی امریکا وازنابش بایستد نه این دولت پیرمرد سالارکه هرچه داشتیم ازدست دادیم وامروز سعودیها برای ما شاخ وشانه میکشند.
پاسخ ها
محمدرضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
املای اذناب صحیح است علی جون!
فرهاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
بخشیدن زمین های نمایشگاه بین المللی از سوی احمدی نژاد به ضرغامی را هرگز فراموش نمیکنیم!! کلا ارادت خاصی بین ایشان و اطرافیانشان وجود دارد. اما به نظر میرسد که این کاندیداتوری احمدی نژاد برای ریاست جمهوری بیشتر به یک مانور سیاسی در مقابل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شباهت دارد که مثلا به آمریکاییها بگویند مرافب باشید اگر ترامپ را علم کنید ما هم متناظرش که همان احمدی نژاد است را علم میکنیم و تمام رشته های برجام پنبه میشود.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
ضرغامی شانسش را برای نمایندگی شورای شهریا نمایندگی مجلس ازمایش کند بهتر است؟
ساسان
-
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
به نظر من احتمالا عمر دولت روحانی 300ساله است چون هنوز درحال تدوین برنامه هایش است وتاکنون اجرا را شروع نکرده است
حسن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
رای ما سال ۹۶ فقط محمود احمدی نژاد خواهد بود.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
رای ما فقط احمدی نزاد البته همراه دکتر رحیمی ودکتر بقایی / واگرپرفسور مشایی هم باشد که چه بهتر
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: