کد خبر : ۱۶۴۳۶۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
معاون خدمات شهرداری سنندج در پی شایعه خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر گرسنگی و ضعف که در فضاهای مجازی منتشر شده است، گفت: فوت این پاکبان در سال 90 و در یکی از پارک‌های تهران اتفاق افتاده است.

آرش رخزادی در گفت‌وگو با ایسنا در پی شایعه فوت پاکبان سنندچی در پارک کودک این شهر که اخیراً در فضاهای مجازی منتشر شده است، اظهار کرد: این خبر کذب محض است.

وی افزود: متاسفانه اخیراً در فضاهای مجازی خبر فوت پاکبان سنندجی بر اثر ضعف و گرسنگی منتشر شده که باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی بسیاری از شهروندان شده است.

معاون خدمات شهرداری سنندج بیان کرد: آقای عبدالله مرحومی، اهل سنندج بوده که سال‌ها در پارک کودک تهران مشغول رفت و روب و خدمت به شهروندان تهرانی بوده است. این پاکبان زحمتکش در خرداد سال 90 به علت ضعف جسمانی در محل کارش بی حال شده و پس از انتقال به بیمارستان و بستری شدن متاسفانه فوت می‌کند. متاسفانه افرادی بدون دلیل و با انتشار این خبر در فضاهای مجازی باعث تازه کردن داغ خانواده آن پاکبان زحمتکش شده‌اند.

وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های کاری شهردار سنندج پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان خدوم شهرداری است که در اسفندماه و در حدود بیست روز کاری تمامی حقوق و عیدی و پاداش تمامی پرسنل بویژه کارگران امور شهری پرداخت شد.

معاون خدمات شهرداری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: انتشار خبرهای کذب در فضاهای مجازی در حمایت از قشر زحمتکش پاکبان هیچ تاثیری در روند کاری آنها ندارد. ما می‌توانیم با رعایت نظافت و پاکیزگی معابر و پارک‌های سطح شهر کمک حال رفتگران باشیم. 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: