کد خبر : ۱۶۴۴۱۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱
نخستین گردهمایی منتخبین مجلس‌دهم در صحن‎علنی‌مجلس/تشریح برنامه‌های گردهمایی

به گزارش«استان24»؛علی افراشته معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شنبه 8 خرداد گفت: آیین تحویل اعتبارنامه منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 7 خرداد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد.

وی افزود: در این مراسم که در ساعت 10 صبح روز جمعه برگزار می گردد، آموزش سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری رأی گیری و حضور و غیاب و ثبت مخالفت و موافقت با طرح ها و لوایح نیز به منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

افراشته در خاتمه گفت: تبیین مسائل امنیتی و حفاظتی توسط مسئولان مربوطه برای منتخبان مردم نیز از برنامه های این نشست نیم روزه می باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: