کد خبر : ۱۶۴۴۵۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تمرین مشترک نظامی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران و کشور هندوستان در شمال اقیانوس هند پایان یافت.

به گزارش انتخاب، امیر دریا دار دوم حسین آزاد در جمع خبرنگاران افزود: این تمرین با هدف تبادل اطلاعات و تجربیات دریایی، بامداد امروز از تنگه هرمز در خلیج فارس آغاز و در بخشی از مسیر هزار مایلی تا شمال اقیانوس هند انجام شد.

وی اضافه کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با ناو شکن البرز- ناو پشتیبانی تنب و دو فروند بالگرد به سرفرماندهی ناو شکن جماران، طراح تمرین مشترک با نیروی دریایی کشور هندوستان بود.

ناخدا آمول ام سابینس فرمانده ناوگروه کشور هندوستان نیز گفت: ناو شکنهای گانگا و تریکند به همراه یک فروند بالگرد در تمرین مشترک با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند.

این ناوگروه هندی سه شنبه 4 خرداد با هدف شرکت در تمرین مشترک، دیدار با مسئولان استان هرمزگان و با پیام صلح و دوستی دولت و مردم هندوستان در اسکله منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس پهلو گرفت.

ناو گروه هندوستانی پس از اجرای موفق تمرین مشترک با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رهسپار شبه قاره هند شد.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: