کد خبر : ۱۶۴۶۴۲
یکسال معامله حرفه ای در بازار بورس
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
آسا سرمایه
دومین کلوپ سرمایه گذاران موفق از ابتدای سال 95 آغاز شده و در حال برگزاری است، این دوره یکساله با حضور جمعی از دانش پذیران و فعالان بازار بورس روزهای پنج شنبه به مدت 4 ساعت در مجموعه آسا سرمایه برگزار می گردد.

دومین کلوپ سرمایه گذاران موفق از ابتدای سال 95 آغاز شده و در حال برگزاری است، این دوره یکساله با حضور جمعی از دانش پذیران و فعالان بازار بورس روزهای پنج شنبه به مدت 4 ساعت در مجموعه آسا سرمایه برگزار می گردد.

در طی هر جلسه از کلوپ سرمایه گذاران موفق علاوه بر دریافت آموزش های تخصصی مرتبط با بازار بورس، به تحلیل و بررسی روند سهم های منتخب دانش پذیران و شاخص بازار در هفته ای که گذشت، می پردازند و تصمیمات لازم جهت خرید و فروش سهام اتخاذ می گردد.

کلوپ سرمایه گذاران موفق از دید دانش پذیران آن، بدین صورت توصیف می شود که:

حضور در کلوپ سرمایه گذاران موفق و هماهنگی های بعمل آمده جهت بازدهی بیشتر دانش پذیران و بهره بردن از توانایی ها و تعاملات مثبت بین اعضا، باعث مشارکت بین دانش پذیران گردیده است و این امر باعث بهبود وضعیت معاملاتشان شده است. همچنین بررسی سهم های متنوع در هر جلسه توسط دانش پذیران و استاد، جهت بهبود روند معاملات، بسیار کاربردی است.

از سوی دیگر، آموزش های ارائه شده در زمینه استراتژی های معاملاتی و نحوه اتخاذ تصمیم در مورد معاملات باعث پیشرفت دانش پذیران در این زمینه شده است، علاوه بر این حضور پشتیبان آموزشی در جلسات جهت پیگیری فعالیت های دانش پذیران، بسیار مفید است و از نقاط قوت این دوره به شمار می آید.

همچنین دانش پذیران در طول سال، می توانند از سایر خدمات آموزشی مجموعه، با برخورداری از تخفیف قابل توجه استفاده نمایند.

شایان ذکر است پس از تجربه برگزاری موفق دو دوره از کلوپ سرمایه گذاران، ظرفیت سومین دوره در حال تکمیل است.

در پایان گفتنی است، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت نام به وب سایت آسا سرمایه به آدرس http://asasarmaye.com/club مراجعه نمایند.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: