کد خبر : ۱۶۴۷۶۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي، سيد پيمان توسلي كه در غرفه صنايع غذايي سينا در سالن 27 نمايشگاه آگروفود در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران با خبرنگار ما سخن مي گفت، ياد آور شد: گروه تجاري كشور روسيه در بازديد از غرفه صنايع غذايي سينا طي جلسه اي همكاري هاي دو جانبه درخصوص صادرات مواد غذايي به ويژه پرورش ماهيان ايراني را مورد بررسي و تاكيد قرار دادند و ضمن آن، تمايل خود را به خريد سه گونه از ماهيان پرورشي اعلام كردند.

مدير عامل پروتئين گستر سينا(سينا پروتئين) در ادامه به طرح پرورش ماهي در قفس كه از مهمترين پروژه هاي در دست اقدام و برنامه هاي اين شركت در آينده مي باشد، اشاره كرد و گفت: در بازديدي كه از منطقه آزاد قشم داشتيم اين منطقه را جهت اجراي پروژه پرورش ماهي در قفس مناسب ارزيابي كرديم كه در صورت تحقق اهداف و نتايج مطالعاتي توسط مشاوران، پروژه پرورش 10 هزار تن ماهي در قفس طي چند فاز را در يك دوره پنج ساله به مورد اجرا در خواهيم آورد.

وي سرمايه گذاري در اين پروژه را مستلزم همكاري سازمان منطقه آزاد قشم درخصوص ثبت شركت و صدور مجوزهاي مورد نياز، همكاري در زمينه دريافت موافقت محيط زيست و دريافت تسهيلات از صندوق توسعه ملي، تامين آب و برق مورد نياز طرح و واگذاري زمين با نرخ مورد توافق پس از مطالعات مورد نياز دانست.

وي همچنين زمان شروع مطالعات را دو ماه پس از امضا تفاهم نامه و ارايه برنامه اجرايي به سازمان آزاد قشم پس از اتمام مطالعات ذكر كرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: