کد خبر : ۱۶۴۷۷۳
شرکت کارگزاری مبین سرمایه گزارش می‌دهد
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲
مبین سرمایه
امروز در بازار برق بورس انرژی، باز هم خریداران و فروشندگان بر سر قیمت به توافق نرسیده و معاملات چندانی در بازار به ثبت نرسید

گزارش بازار:

به گزارش بورس نیوز به نقل از  گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه در معاملات امروز دوشنبه 95.03.17 در بازار برق بورس انرژی 3 مگاوات برق به ارزش 24 میلیون و 624  هزار ریال مورد معامله قرار گرفت که نسبت به روز معاملاتی گذشته  کاهش 40 درصدی را نشان می‌دهد.

میانگین وزنی قیمت (میانگین وزنی کل معاملات بارپایه روزانه نماد‌های معامله شده در بازار برق بورس انرژی) در معاملات امروز با اندکی نزول کاهش 0.5 درصدی را به ثبت رساند.

نمودار میانگین وزنی قیمت:

همانطور که در نمودار میانگین وزنی قیمت مشاهده می‌شود؛ در انتهای دوره قیمت در محدوده 340,000 تا 344,000 ريال در حال نوسان بوده و تغییرات اندکی را به ثبت رسانده است.

امروز در بازار برق بورس انرژی، باز هم خریداران و فروشندگان بر سر قیمت به توافق نرسیده و معاملات چندانی در بازار به ثبت نرسید و تنها در سه سررسید معاملات یک مگاواتی را شاهد بودیم.

آمار معاملات امروز به تفکیک نماد‌های معاملاتی:

 

بررسی روند نماد 13950326 :

نمودار زیر روند قیمت در نماد بارپایه 13950326 را نشان می‌دهد. همانطور که مشخص است قیمت در روزهایی که مورد معامله قرار گرفته شیب صعودی داشته است.

روند سال گذشته این نماد همانطور که در تصویر مشاهده می شود؛ در ابتدای دوره روندی صعودی داشته و پس از رسیدن به محدوده 543,000 ريال در انتهای دوره شیب نزولی به خود گرفته و در محدوده 516,000 ريال به کار خود پایان داده است.

در این نماد تا به امروز 191  مگاوات برق مورد معامله قرار گرفته است که بیشترین حجم معاملات مربوط به معاملات 29.02.1395 با 190  مگاوات می‌باشد.

روند نماد 13940326 (روند قیمتی نماد فوق در سال گذشته) :

استفاده از مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.

گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه

کانال تلگرام: https://telegram.me/MobinBargh

www.mobinsb.com

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: