کد خبر : ۱۶۴۷۸۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
محمدرضا جعفری جلوه ضمن تقدیر از مریم جلالی، طی حکمی معصومه آشتیانی زاد را به عنوان مدیر جدید گروه خانواده و فرهنگ این شبکه منصوب کرد. 
 
به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی شبکه دو، در این حکم مدیر شبکه دو با عنایت به اهمیت نهاد خانواده به عنوان نهاد بنیادین اجتماعی و به ویژه نقش فرهنگ ساز آن و نیز سوابق معصومه آشتیانی زاد، وی را به عنوان مدیر گروه خانواده و فرهنگ منصوب کرد. 
 
در بخشی از این حکم آمده است: « امید است در این دوره فعالیت رسانه ملی، مطابق با رویکرد مفروض برای شبکه دو به مثابه یک شبکه اجتماعی متکی بر تعامل، برنامه ریزی و پاسخگویی بهنگام به طیف نیازهای درون و برون خانوادگی آحاد گوناگون جامعه عزیز اسلامی مان موفق و موید باشید خاصه در موضوعات شاخصه های خانواده مطلوب، تشکیل و تحکیم خانواده، تسهیل ازدواج، کاهش آسیب ویرانگر طلاق، تحقق نقش های مستقل و مکمل همسری، پدری و مادری و ...، فرزندآوری بهنگام و تربیت نسل پرنشاط و مسئولیت شناس، تناسب جمعیت و رشد باروری، رفع چالش های خانه و خانواده مولد، تعمیم مشاغل خانگی و مهم تر از همه سبک و سیاق زندگی اصیل و البته روزآمد ایرانی و اسلامی و طرح فرصت ها و تهدیدهای فراراه در این حیطه و نهایتا یاری رساندن به جامعه برای رشد همه جانبه و پیشرفت.» 
 
معصومه آشتیانی زاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است. از سوابق وی می توان به مدیرگروه اجتماعی شبکه یک، مشاور معاونت های سیما و توسعه و فناوری رسانه، دبیری شوراهای خانواده و سیاستگذاری اینترنت رسانه ملی و همچنین مسئول دبیرخانه شورای اینترنت و پورتال سازمان صدا وسیما اشاره کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: