کد خبر : ۱۶۴۸۱۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
بعد از بازگشت تیم ملی والیبال از مسابقات انتخابی المپیک و کسب جواز حضور در ریو جالب ترین خبر جا ماندن محمد موسوی و شهرام محمودی در فرودگاه دبی بود که همراه سایر بازیکنان به فرودگاه امام خمینی نیامدند. 

به گزارش ورزش سه، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این باره می گوید:« مسیر طولانی بود و آنها خسته بودند. به احتمال زیاد گوشه‌ای از فرودگاه دبی خواب‌شان برده بوده است. آنها با پرواز بعدی به تهران می‌آیند.»

این دو بازیکن با پرواز ساعت 15:30 امروز دبی را به مقصد تهران ترک خواهند کرد تا این دو بازیکن مثل سایرین بعد از تقریبا یک ماه دوری به خانواده های خود ملحق شوند.
ايراني
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۱
عجب بلبشويي ! يعني تيم سرپرست نداره و يا هم تيمي هايش نديدند اونا داخل هواپيما نيستند ؟ اگه واقعا خوابشون نميبرد و اتفاقي براشون ميافتاد اون هم تو يك كشور عربي ، مسوليتش با كي بود ،كسي مواظبشون نبايد باشه ؟ كي بايد ازاين بازيكنها مراقبت و حراست كنه؟ اون هم از بازيكن هاي درجه يك جهاني؟وهزاران پرسش بي پاسخ ديگر،توعجب كشوري زندگي ميكنيم و عجب مسئوليني داريم !!!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۱
ای بابا ما هم باور کردیم اقای خوش خبر
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: