کد خبر : ۱۶۴۸۱۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
آیت‌الله نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: متأسفانه مشکلات اقتصادی و تورم و رکود جدی است و برای راهکارها باید به میدان آمد و حرف زد.

به گزارش فارس، آیت‌الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعیان جهان در دیدار با دبیرکل، اعضای شورای مرکزی، هیات اجرایی و دبیران استانی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سابقه این حزب و اعدام انقلابی حسنعلی منصور توسط اعضای این حزب گفت: کاری که موتلفه اسلامی کرد بسیار مهم و تاثیر گذار بود و در راه انقلاب نقش آفرینی کردید، موتلفه اسلامی با شجاعت و صلابت و درک اوضاع کشور به میدان آمد و کار مهمی کرد.

آیت‌الله نوری همدانی تصریح کرد: موتلفه اسلامی را بنیانگذار امور مهم سیاسی و فرهنگی و جهادی می دانیم و با این دید به اعضای حزب موتلفه اسلامی نگاه می کنیم و باید این بینش و فرهنگ را نشان دهید که سرمشق دیگران باشید.

وی افزود: حزب موتلفه اسلامی باید به میدان بیاید ، امروز هر شخص و گروهی که می خواهد در راه حق قدم بردارد باید به میدان بیاید. متاسفانه در کشور بر خلاف حرف فقها و مراجع حرفهایی وجود دارد، شما باید به میدان بیائید و حرفهایتان را بزنید. روزگاری سخنرانی و نوشتن اثر داشت اما امروز می بینیم کارهایی انجام می شود و حرف هایی زده می شود که بر خلاف نظر ما و شما است و دیگر فقط نوشتن و سخن گفتن کافی نیست باید به میدان عمل آمد .

آیت‌الله نوری همدانی بیان داشت: امروز در کشور دو اراده برای اداره کشور وجود دارد، مقام معظم رهبری برای اینکه سوژه ای دست دشمنان ندهند بسیاری از مسائل را به صراحت بیان نمی کنند. در هر جامعه ای باید حرف حق و یک فکر حاکم باشد. حق دوتا نیست، دو فکر بودن اخلال ایجاد می کند و باعث می شود دشمن نفوذ کرده و اعمال قدرت کند؛ اسلام می گوید برای حق باید جهاد کرد و در راه خدا خون داد، عزت اسلام به جهاد است، تا کادری به وجود نیاید و از جان و خون خود نگذریم پیشرفتی نیز صورت نمی گیرد.

وی در پاسخ دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که گفت موتلفه اسلامی از ابتدای موضوع برجام و مذاکرات به صراحت اعلام موضع کرده تصریح کرد: ما در موضوع برجام از شما در صدا و سیما چیزی ندیدیم، از ابتدا باید روشنگری در این زمینه صورت می‌گرفت.

این مرجع تقلید شیعیان جهان تاکید کرد: باید به میدان بیائیم و حرف خود را بزنیم و اگر حرفهایمان فقط در کاغذها باشد پیشرفتی نمی کنیم.

وی تصریح کرد: متاسفانه مشکلات اقتصادی و تورم و رکود جدی است و برای راهکارها باید به میدان آمد و حرف زد، چرا حزب موتلفه اسلامی با این فکر و اندیشه و با آن سابقه درخشان به میدان نمی آید؟

آیت‌الله نوری همدانی تاکید کرد: همین مردم انقلاب را به ثمر رساندند و در جنگ تحمیلی دفاع کردند و خون دادند، این مردم راهنما و پشتیبان می خواهند و عاشق شهادت هستند، باید به میدان آمد و حرف زد. گفتن حق خجالت ندارد.

وی تصریح کرد: موتلفه اسلامی را می شناسم و شما سابقه درخشانی داشته اید، باید با شجاعت به راه خود ادامه داده و جلو روید.
amir
ROMANIA
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
بورس نیوز جان سلام....یارانه های این ماه،،خرداد 95،،کی واریز میکنند...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
کسانی که حالا از مشکلات اقتصادی صحبت می کنند آیا نمی دانند که این مشکلات چندین دهه است که در این کشور وجود دارد؟ چرا قبلا هیچ چیزی نمی گفتند؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: