کد خبر : ۱۶۴۹۹۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
رئیس پلیس «فتا»ی استان گیلان از دستگیری عامل اینترنتی دستبرد 33 میلیونی حساب‌های بانكی شهروندان در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «ایرج محمدخانی» از دستگیری کلاهبردار اینترنتی خبر داد و گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی شماری از شهروندان گیلانی مبنی بر برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی آنان به مبلغ 33 میلیون ریال، موضوع در دستوركار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود:با تحقیقات از مالباختگان و پی جویی‌های فنی و پلیسی، عامل برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانكی شکات كه مردی 34 ساله اهل و ساکن رشت بود، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار شد.

محمدخانی با بیان این‌كه متهم از معرفی خود به پلیس فتا و طی مراحل قضایی امتناع كرده كه دستور جلب وی از سوی مرجع ذیصلاح صادر شد، گفت: با توجه به فرار متهم، تلاش برای شناسایی محل اختفاء مجرم در دستور کار  کارآگاهان سایبری این پلیس قرار گرفته و با انجام کارهای وسیع پلیسی، مخفیگاه متهم در یکی از محلات شهر رشت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس «فتا»ی گیلان با اشاره به این‌كه متهم با توجه به ادله دیجیتالی كشف شده به صراحت به بزه انتسابی اعتراف کرد و افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت معرفی و با صدور قرار 350 میلیون ریالی روانه زندان شد.

محمدخانی از شهروندان خواست، برای افزایش ضریب امنیت حساب بانکی، اطلاعات مهم كارت خود را از قبیل شماره حساب، شماره كارت، رمز دوم و رمز اینترنتی، 2CVV در اختیار دیگران قرار نداده و در حفظ و نگهداری از آن، نهایت دقت را به عمل آورند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: