کد خبر : ۱۶۴۹۹۹
در مجمع عمومی فوق العاده شرکت تصویب شد:
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
تأمین سرمایه امین
در این مجمع که به منظور تصویب افزایش سرمایه طی صبح امروز در محل شرکت تامین سرمایه امین و با حضور 100 درصدی صاحبان سهام این شرکت برگزار شد، اجرای برنامه افزایش سرمایه از مبلغ 2000 به 4000 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران به تایید اکثریت سهامداران رسید.

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه امین طی روز جاری با حضور 100 درصدی سهامداران جهت تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت تشکیل شد و طی آن اجرای برنامه افزایش سرمایه به تصویب رسید.

به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت تأمین سرمایه امین، در این مجمع که به منظور تصویب افزایش سرمایه طی صبح امروز در محل شرکت تامین سرمایه امین و با حضور 100 درصدی صاحبان سهام این شرکت برگزار شد، اجرای برنامه افزایش سرمایه از مبلغ 2000 به 4000 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران به تایید اکثریت سهامداران رسید.

در این نشست دکتر علی سنگینیان، مدیرعامل تامین سرمایه امین با ارائه گزارشی از روند رو به رشد و گسترده فعالیت ها و سودآوری این مجموعه طی سال های اخیر ، افزایش سرمایه شرکت را در شرایط فعلی موجب توسعه بیشتر فعالیت های این شرکت بیان کرد.

وی با اشاره به توان بالای شرکت تامین سرمایه امین در تامین مالی بلند مدت صنایع مختلف کشور از تأمین مالی 10 هزار میلیاردی در بخش هایی همچون مخابراتی، پتروشیمی، فولادی، سیمانی و پروژه های شهری طی تنها 4 ماه اخیر توسط این شرکت خبر داد و افزود: با اجرای این برنامه افزایش سرمایه، شرکت تامین سرمایه امین طی دو سال آینده برنامه تامین مالی ده ها شرکت صنعتی و معدنی را در دستور کار قرار خواهد داد.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: