کد خبر : ۱۶۵۰۳۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
رئيس پليس راهور ناجا جزييات طرح بخشودگي دير کرد جرايم را تشريح کرد.

به گزارش ایسنا، سردار تقي مهري در تشريح طرح بخشودگي جرايم رانندگي اظهار کرد : به محض ابلاغ اين مصوبه توسط هيئت دولت ، اين طرح اجرايي و در اين راستا؛ تنها ديرکرد جرايم رانندگي تا پايان سال 94 بخشوده خواهد شد و رانندگان بايد اصل جريمه را پرداخت کنند.

وي افزود : شهروندان مي‌توانند با مراجعه به سايت راهور 120 ، پليس 10 + و دفاتر پيشخوان دولت، سامانه پيامکي 1101202020 از ميزان جرايم خود مطلع شوند.

رئيس پليس راهور ناجا ادامه داد: براساس مصوبه هيئت دولت، ديرکرد جرايم راهنمايي و رانندگي تا پايان سال 94 بخشيده خواهد شد و برابر قانون نيز از زمان ابلاغ مصوبه تا اجرايي شدن آن دوهفته فرصت داريم.

وي مطرح کرد : البته بخشش ديرکرد جرايم، تخلفاتي که به صورت "تسليمي" و يا" الصاقي" به راننده داده مي‌شود را در برمي‌گيرد که اگر 60 روز از پرداخت آن بگذرد، مبلغ جريمه و ديرکرد دو برابر خواهد شد که تنها ديرکرد جرايم تا پايان سال 94 برابر اين مصوبه بخشوده خواهد شد.

براساس گزارش سایت پلیس، طرح بخشودگي ديرکرد جرايم رانندگي تا پايان سال 94 از جمله پيشنهاد هاي ناجا به مجلس شوراي اسلامي است و پس از بررسي اين پيشنهاد، نمايندگان مجلس مصوب کردند در صورت پرداخت و تسويه حساب قبوض جريمه‌هاي رانندگي توسط مالکان خودرو، دير کرد جرايم رانندگي ناشي از عدم ‌پرداخت تا پايان 94 ، بخشيده مي‌شود. اين طرح به زودي با ابلاغ هيئت دولت اجرايي خواهد شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: