کد خبر : ۱۶۵۰۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای عضویت در کمیسیون فرهنگی مجلس دهم ثبت نام کرده است.

به گزارش ایرنا بهروز نعمتی افزود: لاریجانی در گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و از این نظر فرد توانمندی در بخش فرهنگی است از این رو به کمیسیون فرهنگی مجلس می رود.

وی به جلسه مشترک مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس و محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اشاره کرد و یادآور شد: این جلسه درمورد ارائه لایحه برنامه ششم توسعه از سوی دولت به مجلس بود و بنا شد که مسعود پزشکیان و محمد باقر نوبخت با یکدیگر هماهنگی هایی را داشته باشند، نظر ما این است که دولت لایحه را هر چه زودتر به مجلس ارایه دهد.

نعمتی تاکید کرد: پزشکیان و نوبخت جلسه ای را در گذشته برگزار کردند در آینده هم جلساتی خواهند داشت.

تکلیف اعضای کمیسیون های پر ازدحام دیگر مجلس امروز مشخص می شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جلسه عصر امروز روسای شعب پنج گانه با نواب رئیس مجلس برای تعیین تکلیف کمیسیون های پرازدحام گفت: امروز تکلیف این کمیسیون ها مشخص می شود.

نعمتی تصریح کرد: کمیسیون های عمران، اقتصادی، آموزش و تحقیقات و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم تقاضای عضویت بالایی دارند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: