کد خبر : ۱۶۵۰۷۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از دستگیری "آریا جاویدان" شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان خبر داد.

خلیل همایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به جزئیات دستگیری "آریا جاویدان" شرور و قاچاقچی فراری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان اظهار داشت: شرور و قاتل فراری "آریا جاویدان" بیش از 20 سال سابقه قاچاق مواد مخدر و فعالیت‌های جنایی داشته که چندین مورد بازداشت و زندانی شده و مجدداً متواری شده است.

وی 3 مورد درگیری مسلحانه با مأموران، 19 فقره گروگان‌گیری مسلحانه، 13 فقره سرقت مسلحانه، 3 مورد راهزنی مسلحانه، یک مورد تجاوز به عنف مسلحانه، یک مورد قتل مسلحانه، 3 فقره تیراندازی ایذایی به قصد ایجاد رعب و وحشت برای مردم، 7 مورد تهدید و اخاذی، یک مورد فراری‌دادن متهم، 3 مورد نگهداری گروگان و ده‌ها مورد قاچاق و یا سرقت موادمخدر را از جمله موارد اتهامی "آریا جاویدان" که توسط مأموران پر تلاش اداره‌کل اطلاعات استان دستگیر شده است، عنوان کرد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: قتل شخصی به نام خیرمحمد جاویدان به دنبال سرقت مسلحانه از سه دستگاه کامیون در رودبار در سال 80، ضرب و شتم زنان و کودکان روستای نرگسان و سرقت 90 رأس گوسفند از آنان، گروگان‌گیری پسر بچه هشت ساله‌ای از شیراز در سال 83، گروگان‌گیری پسر بچه 12 ساله‌ای در سال 85 و موارد متعدد دیگری که در پرونده اتهامات وی ثبت شده تنها بخشی از اقدامات جنایت‌کارانه این شرور بوده است.

همایی افزود: همچنین مبالغ متنابهی وجه نقد از متمولان منطقه جنوب و شرق استان کرمان  اخاذی کرده و در آخرین اقدام خود؛ به منظور ایجاد رعب و وحشت در بین مردم روستایی در عنبرآباد تیراندازی ایذایی کرده بود که در پایان "آریا جاویدان" به استناد مصوبات شورای تامین استان با یک کار منسجم اطلاعاتی در مخفی‌گاه خود واقع در ارتفاعات جبالبارز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سحرگاه 21 خرداد ماه دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: امید است سرعت عمل در فرایند رسیدگی و اجرای حکم عادلانه در مورد وی سبب ارتقای امنیت منطقه، آسایش مردم و بازدارندگی شده و سایر کسانی که مبادرت به انجام فعالیت‌های خلاف می‌کنند، بفهمند که به‌زودی در چنگ عدالت گرفتار شده و باید پاسخ‌گوی جنایات خود باشند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان تصریح کرد: پیام مهم دستگیری شرور و جانی یاد شده این است که نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف اطلاعاتی کامل عمل کرده و بستر لازم برای توسعه استان و به‌ویژه مناطق محروم را فراهم خواهد کرد.

همایی افزود: شورای تامین استان، امنیت را به‌عنوان زیرساخت هرگونه فعالیت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مدنظر داشته و با کسانی که مانع توسعه و پیشرفت استان شوند؛ قاطعانه برخورد خواهد کرد.
ناشناس
ROMANIA
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
حالا اگه اسمش عربی بود می زدید م.ه اما اینبار تاکید دارید رو اسم زیبای پارسیش
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: