کد خبر : ۱۶۵۰۸۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰
فرماندار شهرستان آزادشهر با بیان اینکه کلاهبردار میلیاردی استان گلستان در تهران به سر می برد، گفت: این کلاهبردار در حال حاضر دستگیر نشده است.

به گزارش مهر، حبیب شفاهی، ضمن تایید کلاه برداری انجام شده و اعتراض مردم، اظهار کرد: شایعاتی مبنی بر دستگیری این فرد توسط برخی از شبکه های مجازی اعلام شده است اما من همچنین خبری را نشنیده ام و بر اساس اطلاعاتی که دارم فرد کلاهبردار در تهران به سر می برد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی استان گلستان و دیگر دستگاه ها پیگیر این موضوع هستند اما تا به اکنون هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده است. در دو یا سه روز آینده این مسئله با جدیت بیشتری توسط نیروی انتظامی پیگیری می شود و اخبار موثق نیز در چند روز آینده به اطلاع هم استانی های عزیز خواهد رسید.

گفتنی است؛ از ساعات گذشته در فضای مجازی پیام هایی مبنی بر کلاهبرداری فردی از مردم استان گلستان رد و بدل می شود و شایعات بسیاری نیز در این خصوص ایجاد شده است. گفته شده است کلاهبرداری ها در شهرهای گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان بوده است و مبلغ کلاهبرداری شده از مردم نیز مبالغ بسیار بالایی بوده است.

شایعات زیادی در رابطه با این مسئله در فضای مجازی منتشر شده است اما دسترسی به مسئولان برای پیگیری این موضوع در حال حاضر امکان پذیر نیست و بی نتیجه بوده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران " فزرین " با یکدیگر در مجمع

مجمع عمومی شرکت زرین معدن آسیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
سود یک ریالی

سود یک ریالی "خفناور" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ برگزار شد.

"وثوق" در مجمع ۴۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری وثوق امین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸برگزار می‌شود.

" زقیام " در راه رسیدن به سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشت و دام قیام اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: