کد خبر : ۱۶۵۱۰۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴

در روز چهارشنبه، معامله‌گران 380 میلیون اوراق بهادار در بازار فرابورس مبادله کردند.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، بازار فرابورس در 26 خردادماه شاهد خرید و فروش 380 میلیون ورقه بهادار به ارزش 752 میلیارد و 720 میلیون ریال بود.

آیفکس هم با افت 4 واحدی نسبت به روز معاملاتی پیشین، نمایشگر عدد 777.06 بود و نماد فولاد هرمزگان و هلیدنگ خاورمیانه بیشترین تاثیر را در این وضعیت داشت.

در بازار اول 38 میلیون ورقه بهادار به ارزش 77 میلیارد ریال داد و ستد شد و همین طور 64 میلیون و 130 هزار ورقه بهادار به ارزش 176 میلیارد و 670 هزار ریال در بازار دوم مورد معامله قرار گرفت.

بیشترین حجم و ارزش معاملات سهام در روز جاری متعلق به فولاد هرمزگان جنوب با معامله 27 میلیون سهم به ارزش 51 میلیارد ریال بود. در عین حال سهام بیمه کوثر، زغال سنگ پروده طبس و بیمه سامان بیشترین افزایش قیمت و فولاد هرمزگان، قند چهارمحال و قند شیروان بیشترین کاهش قیمت را در روز جاری تجربه کردند.

در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز بیشترین حجم و ارزش معاملات به اسناد خزانه اسلامی در نماد "اخزا2" اختصاص داشت و ارزش معاملات روزانه در تمام نمادهای اسناد خزانه اسلامی به رقم 71 میلیارد و 190 میلیون ریال رسید.

همچنین، بیشترین حجم معاملات ‏ETF‏ هم به صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان با خرید و فروش 3 میلیون و 440 هزار سهم اختصاص یافت.

این گزارش حاکی است، امروز اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن کاهش یافت و در بازه 853 تا 877 هزار ریال مبادله شد. بیشترین افت قیمت مربوط به نماد تیرماه 93 بود.

در روز جاری شاهد بازگشایی نماد معاملاتی اوراق اجاره شرکت هواپمایی ماهان به منظور انجام معاملات ثانویه در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران بودیم و همچنین نماد معاملاتی شرکت فولاد هرمزگان جنوب پس از ارائه اطلاعات پیش‌بینی، بازگشایی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: