کد خبر : ۱۶۵۲۱۴
طی معاملات روز جاری:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
یارمحمدی
این مجموعه سرمایه گذاری به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری امید، برای سال مالی منتهی به 30 آذر 94 به ازای هر سهم 211 ریال زیان شناسایی کرده و طی 3 ماه نخست سال مالی جاری خود نیز طبق آخرین صورت های مالی حسابرسی نشده موجود بر سایت کدال 9 ریال زیان به ازای هر سهم محقق کرده است.

طی معاملات روز جاری با اعلام پیغام ناظر تعداد یک میلیارد سهم از سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، برای اولین بار پس از پذیرش در بازار اول فرابورس ایران در نماد "گوهران" انجام شد و در نهایت هر سهم این شرکت 1080 ریال قیمت خورد.

به گزارش بورس نیوز، این مجموعه سرمایه گذاری به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری امید، برای سال مالی منتهی به 30 آذر 94 به ازای هر سهم 211 ریال زیان شناسایی کرده و طی 3 ماه نخست سال مالی جاری خود نیز طبق آخرین صورت های مالی حسابرسی نشده موجود بر سایت کدال 9 ریال زیان به ازای هر سهم محقق کرده است.

نکته جالب توجه در رابطه با این شرکت زیان انباشته 395 میلیارد ریالی و پذیرش و درج نماد آن در بازار اول فرابورس می باشد.

"گوهران" با سرمایه 2000 میلیارد ریال و زیان انباشته مذکور چگونه وارد بازار اول فرابورس شده در حالی که طبق معیارهای مورد نیاز و قانون پذیرش شرکت ها در فرابورس ایران برای درج نماد در بازار اول شرکت نباید زیان انباشته داشته باشد. همچنین طبق قوانین عرضه و پذیرش شرکت ها در فرابورس اگر مجموعه زیان ده قصد ورود به بازار فرابورس را داشته باشد، در صورتی که مشمول ماده 141 قانون تجارت نباشد می تواند در بازار دوم فرابورس پذیرش شود. حال با توجه به این موارد جالب است مسئولین و متولیان بازار سرمایه دلیل این امر که ذهن بسیاری از سرمایه گذاران را به خود مشغول کرده را به صورت شفاف ارائه کنند.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
آقای رییس سازمان بورس، فازت چیه که تو این شرایط بد بازار یه همچین سهم بیخودی رو عرضه میکنی؟ شرکتی که زیان انباشته داره چجوری میاد تو بورس؟ دوستان ، تو همچین عرضه اولیه ای شرکت نکنید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
چطوریه سال قبل 200+ ریال سود کنار گذاشته .حالا که می خواستند عرضه کنند ضرر پوشش داده مشکوک میزنه !!!!!!
یک بانکی بازنشسته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
متاسفانه سازمان بورس در این بازار وخیم با عرضه های اولیه پدر سهامداران را در می آورد.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
خاور 3.5 برابر زیان دارد 30درصد بالاتر است .فعلا سهمهای زیانده تو بورس خواهان حقیقی هاست _ یک نگاه به بنیادی ها بکن وغدیر .وتوسم.فخوز و.. حقوقی خرید می کنند وبس
ناشناس
RUSSIAN FEDERATION
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
گروه سرمایه گزار ی کف قیمتی ها 1-وتوسم 2-خوارزمی
ناشناس
RUSSIAN FEDERATION
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
به 3دقیقه نرسید 7 میاون هم صف خرید شد
ناشناس
RUSSIAN FEDERATION
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
سرمایه گذاری توسعه گوهران مهمان فرابورس شد .هفته دیگه سرمایه گذاری شفا دارومهمان فرابورس است .واقعا با کمبود نقدینگی اجبار هست تازه شفا دارو 700 تا 600تومن عرضه می شود
ناشناس
RUSSIAN FEDERATION
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
بورس نیوز لطفا اطلاع رسانی نمایید
انتظار داریم حقوقی های محترم سرمایه گذاری امید، حمایت شایسته از 3 شرکت سرمایه گذاری امید +وهور+گوهران شروع نمایند .فقط عرضه سهم مهم نیست حمایت از زیر مجموعه ها و خود مجموعه مهم است کم نیستند وامید را 211 تومان خریدند و در ضرر سنگین دست و پا می زند .ان حقوقی که 211 تومان فروخت الان بیاید تا 140تومان جایگزین نماید
ارمین
ROMANIA
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
حکایت بورس ما $وامید$ با میلیارد میلیارد سهم بورسی ببین به چه روری افتاده که ارزشش کمتر از زیر مجموعه ها خودش شده نه حمایتی نه رنج مثبتی معلوم نیست بازارگردان امید کجا تشریف دارند.؟!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: